Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valószinűleg nem lett volna rá szüksége...
A tükörházon belül tudod mozgatni, nem valami nagy tartományban. Én úgy 5 éve nem állítottam.
Ennyire közel volt?
Egyből felajálnhattál volna neki alkatrészeket!
Hogyan tudom az xx visszapillanto tukrot allitani?nem jottem ra:)
Vagy kék?!
Nemsok hianyzott hogy kapjon négy karikát a bal oldalidomjára...

Ráadásul bordóval? Még ha fekete lett volna, csak-csak!
Valaki esetleg meg tudná mondani melyik országban gyárthatták ezt a speciális típust?
Ki fordult ki budafokról a 70-esre kb egy órája egy bordó csodálatos fékrendszerrel megáldott XX-el?
Így igaz!
Na már Milka meg is válaszolta!
Ott voltam.
Főleg Zalamegyében!
meg a magyarokkal is igaz?
Na ja!
De ettől az egy esettől eltekintve,mindig jó,kellemes tapasztalatom volt eddig Osztrák rendőrökkel!
fasza
Megtettem!
Kaptam az osztrák rendőrségtől egy határozatot,hogy minden szabályszerű volt!
Nagyon szépen felnyomtam vna!
Hosszú história,no meg régen is történt!
A lényeg,hogy ereszkedtünk Ausztriába,kicsit gyorsabban(olyan 90-körül) a 70-nél!A kukoricásban bent állva,mért a rendőr!Elméletileg a sapkáját lengette,hogy megálljak,de én ezt,mint ahogy őt se,nem láttam!Utánam jött,és neki állt üvölteni,de ezt szó szerint értsd,hogy én mit képzelek,stb.Azt se érdekelte hogy egy szót se értek az egészből!Hogy én nem álltam meg neki,meg meg akartam lógni,mert milyen sokára álltam félre!Itt jegyezném meg,hogy egy civil golf volt,semmi megkülönböztető jelzés!Csak halkan jegyzem meg,egy kettes golfal volt,és a határtól 4-kilométerre voltunk!Szerinted ha nem akarom hogy utolérjen,akkor utolért volna a határig!?Szóval ami kiakasztott,hogy üvöltött velem mint a sakál.Egy anya gyilkossal nem bánnak így!No meg még ha vétettem is,akkor is ezt higgadtan,nyugodtan,kellet volna közölnie!Nem majd 20-percig üvöltve!
ezt még én sem hallottam!
mi volt ez?