Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresd btibit!
Azért lenne egy pár dolog!
Kormánycsapágy,fékbetét ferde kopása, vezérmű-láncfeszítő,első gumi farkas fogassága(nem össze keverendő a kagylós kopással),stb.
Inkább próbálj meg meg kérni valakit,aki ismeri az XX-et!
Ha Pesten van,esetleg tudok segíteni!
2db gyári újszerű (5000km) Honda 1100XX dob eladó.
Első sárvédő kicsit sérülten is van.
Koszi.nekem 1000f van most.annal is csorog hidegen.
Vezérműláncfeszítő talán ami tipikusabb hiba. Más rendellenes az enyémmel nem volt, és 54ezer van benne.
Sziasztok. Megyek Szerdán megnézni egy xx-et. Mit nézzek rajta a szokásos dolgokon kívül? Köszi
Nincs mit!
Köszi a tanácsokat!
Semmi gond!
Pedig az XX, "híresen"alul hűtött!
Sajna ezt szokd meg!
Majd akkor lesz az igazi,mikor kánikula lesz!
Nekem már okozott a combomon felhólyagosodó égési sérülést!
De mint már írtam(tuk),a víz kinyomása akkor is gáz!Még 120-fok körül se szokott ilyet tenni!
Azért emésztem magam ezzel a kérdéssel mert nem vagyok hozzászokva az ilyen melegedéshez, eddig Gixerem volt ott ilyen probléma soha nem volt+ tavaly mentem egy régi XX-el igaz nem volt nagy meleg de az nem is melegedett!
Bocsi! Ezt nem figyeltem!
Te figyusz!
Ha válaszolsz egy beírásra,nem lehetne hogy a "válasz erre"feliratra kattints?!
Egyszerűbb lenne követni!
Pontosan!
Tudsz mindent!
Nem is értem miért koptatom a billentyűket!
Alu blokkhoz való kell bele gondolom?
Természetesen!
Már csak azért is,mert nem egy nagy összeg!
De tudod "zöldet"tegyél bele!
Nem baj azért van a fórum hogy segítsünk egymásin
Akkor oké!
Én nem nagyon értek hozzá!
A hűtőm az tök tiszta, a folyadékcsere megér egy misét!
haggyál már, nagyon rosszak az indokaid hidd el rá lehet rakni és nem sufni tuningal! 4 csavart kell ki majd vissza tekerni és már fent is van, ja meg persze le lékteleníteni a féket. Félre értések elkerülése érdekében, én most nem okoskodok és nem veszekszem, csak meg osztom veled amit tudok.
A duál fék miatt!
Az általad írt öhlins kormány teleszkópot nem tudom hogy rá lehet-e rakni XX-re,mert én még nem próbáltam,és mástól se hallottam(mondjuk nem is kell rá ilyesmi),meg aztán kondolom hogy akkor az XX-re való cucc!De mint Pityusz is írta már,végül is mindent fel lehet valahogy sufni tuningolni a vasra.A kérdés csak az,ki mennyire vállalja be ezt a sufni tuningolást!
hát akkor szívesen meg hallgatnám hogy miért is nem jó a Hondára? Az öhlins kormány teleszkóp is rá rakható bármire.....
Értem!
De akkor nem egy márkának (esetleg suzuki)megfelelő topikban kéne ezt hirdetni?
Nem hiszem hogy Hondára jó lehet,azt meg végképp kétlem hogy XX-re!
hát ahogy írták amire szeretnéd gyárilag 2007-körüli gsxr-eken van de nekem egy 400 banditon volt, csak azt eladtam és így feleslegessé vált nekem.
Tisztelt Motorod társak!
Segítséget kérnék!
A mai napon 04.28-án Balatonfüred és Székesfehérvár között a 8-as fő úton elvesztettem a motorom rendszámát UUK-746, ha netán valakinek valamilyen infója lenne, vagy netán valaki megtalálta és jelezné felém, nagyon hálás volnék érte.
Nem sok reményt fűzök a dologhoz de hátha.
Üdv: Szabi