Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval te is!
De Pohi szolgált itt Pesten?
Már ezer éve volt. Még Bp. XV. Csak 8 éve leszereltem.
Azóta van a Continental.
Pohival?
Hól?
Csak nem te is bírtál bírságólni!?
Én ismerem személyesen.
Annó dolgoztunk együtt.
Elméletileg igen megyek,azért is lett sürgős a gumicsere!
A gyereket "elzavarta" az iskola nyaralni,mivel nem csak kitűnő lett a bizonyítványa,hanem még iskola első is lett fél évkor!
Így míg ő 8-napig nyaral a tengerparton,mi úgy gondoltuk be vesszük magunkat a hegyekbe!
A mostaniban nem látok már 4-5 ezer kilométert,út közben meg nem szívesen költeném a pénzt gumira!
Meg az Angelt most nagyon jó áron kapom!
Az a GT elődje! Nem ismerem, kiváncsian várom. Mész mostanában valami hosszabb túrára? Csak a tesztelés miatt kérdem.
Nos változott a gumi!
Pirelli-Angel-St lesz a felnikre fel feszítve !
Elméletileg ez is egy nagyon jó gumi,sokat el is megy!
Majd meglátjuk oszt referálok róla!
Téged átbasztak!
No de sebaj! Állj ki hozzájuk a sarokra,és büntesd meg őket a többszörösére!
Így igaz itt a kezemben a számla.
azonban van rajta egy ilyen összeg is, hogy előzetes vizsgálati díj és ezzel együtt láss csodát 9360ft a végösszeg!
Nekem hétfőn vizsgázik a nagy vas,50-pénz lesz!
No igen!
Aggódni nem aggódok!
Az egész gumi dolog abból indult ki,hogy olcsón kerestem gumit!
A neten nézelődve arra jutottam,hogy minkét gumi kb. ugyan azt tudja,csak más árban,más gumigyártótól!
Így az ár miatt a BT-023 mellett voksoltam!No meg a döntésemben közre játszott a michelin néha kiszámíthatatlan viselkedése,bizonyos útfelületeken!
És tudjátok mi van a KPM-es műszaki vizsga számlámra írva?
4360Ft és ez nem vicc!
Jó pap is holtig tanul!
Tudjátok mi van a sírjára írva?
"Tanulmányait befejezte."
Mindkét gumi nagyon jó, ne aggódj!
Pilot roadot elhasználtam két szettet cbf600on, pilot roadom2 volt fazer600on, meg most az xx-en. Akitől vettem az xx-et, ő is pilot roadozott előtte. Szerintem ezek a márkás gumik már többet tudnak, mint mi egyszerű utcai motorosok

Amúgy ha még nem rendeltél, akkor egy árajánlatot lehet megérné kérni a motoralkatresz@gmail.com -ról. Jó számokat szokott írni az úriember, budapesti átvétellel.
Gumi kutakodásom közben ilyet is találtam!

Teljesítménymérés
A fékpadi mérések extrém terhelésnek teszik ki a motorkerékpár abroncsokat és láthatatlan belső sérüléseket okoznak az abroncs szerkezetében. Az is előfordulhat, hogy ez a sérülés később, az abroncs meghibásodását okozza. Soha ne használjon olyan abroncsot, mely fékpadi tesztelésen ment át, utcán, pályán, vagy terepen. Ha fékpadi mérést végez, azt javasoljuk, hogy olyan abroncsot használjon, amelyet amúgy is leselejtezne, és a mérés után azonnal távolítsa el a motorkerékpárról.
Elméletileg igen!
Ha lesz raktáron!
értem

hnap fel is rakatod?
kíváncsi leszek mit tud mert én is hallottam, róla hideget meleget mint mindegyik gumiról
Nem a legjobbat,illetve én találtam jobbat!
Elméletileg Brigestone BT-023.
Fő szempont hogy ezt párban 57.000Ft-ért megkapom!A Michelin road-2 65.000ft lenne!Ez 8.000ft különbség,ami ekkora összegnél számottevő!
Meg az elmúlt pár napot tesztek,vélemények olvasásával töltöttem,és úgy néz ki a BT-023 a jobb választás!
gumibáró milyen ajánlatot mondott?
Melyik lesz?
pilot road 2?
én sem hajtok ha nem muszáj csak sietnem kellett, tudom ez nem mentség
Most a gumitéma a nyerő!
Ha minden jól megy,holnap rá is feszül a papucs a felnikre!
Nekem meg a pénzem kevés(gyorshajtásra)!
Egyébként szépen belassultam,megöregedtem!
Mostanság 100-110 az utazó tempóm!
Ráérünk,nem kerget a tatár!
Elég volt a száguldozásból,meg a büntetésekből!
Nem mondom,ha menni kell,még a mai napig megeresztem,de már nem ez a jellemző!