Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogos!

Csak ez jó áron volt(12000), azt sajnos nem érem fel anyagilag
Írtam neked!
MRA!
Abból is az állítható!
Vettem itt az apróban egy bubis plexit az xx-re.Az még oké h nem olyan volt mint a gyári de 150felett remegett és pont a pofámba hozta a menetszelet.
Írtam a srácnak megy vissza és várom a lovét
Eddig korrekt volt!
Közhírré tétetik!
Május 20-án(Pünkösd hétfőn"piros betűs ünnep")Szilvásváradot benépesítik az ismerős köreimben lévő XX-ek!Akinek van kedve és lehetősége csatlakozni, szívesen látjuk.
Ha a helyszínnel kapcsolatban valakinek véleménye, jó ötlete van jelezze mindenre nyitottak vagyunk " mert xx-el semmi nincs messze,max a nap megy le hamarabb"
Sziasztok! Nincs valakinek bontott gyári XX első tárcsája? Persze olyan ami használható, nem üt, és elég vastag. A Sugo-tól rendeltem kettőt, egyik se volt jó...
Az gáz!
Akkor bontó,vagy Honda kereskedés!
köszi. sajna nincsenek meg
Igen létezik!
A gyári csavarokat kell mindenhova vissza tenni!
No ilyet is ritkán hallani!
Le a kalappal!
szia Nekem is ilyen taro van fent a motoromon, te mivel fogod eltüntetni a csavarok helyét ha leszereled a tartot,létezik valami lehetőség? én a motort a tartoval együtt vettem,de néha le szeretném szerelni ha nincs rá szükség és ott tátonganak a csavar helyek.
Természetesen igen, de kaptam cserében egy olyan csapatot (beleértve ezt a marhát is"Ro-bika))akikkel lehet dolgozni mert kiváló szakemberek és ha emberileg mindenki ilyen vna nem lenne szükség a munkánkra!
Büszke vagyok rá h én lehetek a vezetőjük(Ők nem biztos h rám büszkék )
Sziasztok !

Ha valakit érdekel esetleg egy givi E470N 2 bukós túradoboz tartóval XX hez akkor írjon a mail címemme :
kovacsg277@gmail.com
Értem!
És nem fáj a szíved a motorozás miatt?
Magasabb beosztást ajánlottak és elvállaltam(kommancs)aztán mikor elvégeztem a fősulit és tiszt lettem ott sem maradhattam és szépen elkezdtem felfelé kúszni a létrán a mostani helyemre.
Viszont ha már így "össze futottunk"!
Lenne egy kérdésem,bár lehet már párszor feltették neked!
Miért hagytad ott a motoros rendőri beosztást?
Aha!
Így már értem!
Na az vna még fasza!
csak kollégám meg Ő elmebeteg én meg nem
Érdekes egy társalgás!
Csak nem testvérek vagytok!?
Az elemes szarod az az?
Most tiprom össze a plexidet!
mikor veszel egy normális motort végre :))
Nincs mit!
Nem sokat segítettem!
Rendes toled. Koszi.
No az gáz!
Pesten lenne elugrottam volna!
Köszi, Győrben van.
Ez nem csak hidegen csörög!