Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon édes a picike!
Meg aztán nem lehet elég korán kezdeni!
Ennyi minden belefér a tanktáskámba :
Nem élsz vissza semmivel,mivel én ajánlottam fel!
Hogy jobban értek hozzá,az nézőpont kérdése!Szet szedni eddig még mindent sikerült.....!
Talán a jövő hétre lesz meg minden alkatrész (a legfontosabb az oldaldekni lenne, mert most olaj sincs benne). Ha beindítható állapotban lesz megpróbálok rájönni mi a gong.... Ha elakadok keresni foglak telefonon. Persze nem szeretnék visszaélni a segítőkészségeddel, de az tuti hogy te jobban értesz hozzá :
No én indultam moccolni Szarvasra!
Így se rossz!
De ettől még a levegő benne marad!
Semmi köze semmilyen olajhoz a jelenségnek!
Egyszerű hideg-meleg jelenség!
Egyébként nem is kell alul légtelenítened,hanem elég ha felpumpálod,behozva tartod a kuplungkart,és felül a csőnél ki megnyitod a csavart,és ki engeded a levegőt!Ha először nem is lesz tökéletes,de a másodiknál biztos jó lesz!
Arra figyelj,hogy legyen rongy bőven körülötte,mert a hidraulika folyadék mar mint állat(tapasztalat).
valóban ,ha beesik a kuplungkar,akkor tényleg semmi köze a lamellákhoz...
De csak annyit írtál előszőr,hogy "nem emel ki"

Hozzáteszem,nekem mindegyik vasam nomád garázsba parkol(t)
és egyiknek sem okozott semmilyen problémát sem

Bocsesz a fazer bovdenes volt
Ma ki lesz próbálva.

Olaj folyást nem tapasztaltunk , levegő is alig , inkább semennyi nem volt benne .Azt javasoltam mivel fűtetlen helyen van tárolva hogy melegítsük be a motort , ráállítottam a kézbeállító tekerentyűt és lassan működni kezdett.Majd visszaállítottuk amennyire engedte hogy kiemeljen rendesen.
Igen , a jelenség az volt hogy a kuplung kar beesett a markolatig .
Attól nem lehet ez a jelenség!
Szokásos betegsége hosszú állás után,főleg ha nem fűtött helyen áll,mint az enyém!
Én úgy szoktam kiküszöbölni,hogy két-három hetente hátramegyek,és párszor behúzom a kuplungkart (megjáratom).
Így nincs vele gond!
Légtelenítés megoldja a problémát!
Motor olajcsere volt? mert ragadhatnak a lamellák is..
Tavaly vagy tavalyelőtt, tiszta jött belőle
Ajjaj...
Cserélt benne valamikor folyadékot?
...ja és ma szereltük az XX-en a kuplungot Ősszel mikor letette Oszi semmi baja nem volt , most + nem emelt ki .Légtelenítettük , állítottunk a karnál és most már elfogadhatóan működik. Holnap teszt
OK !
Szia Tibi!

Családi rendezvény lesz!
Legközelebb,hamarabb szólj!
Egyébként csütörtökön voltam,még mindig jó a fagyi!
Jó Estét !



Pityusz ! Holnap OsziXX+Mártival kerülünk 1-et , Soltvadkertre gondoltunk. Ha gondolod gyertek .
nemethi123@freemail.hu
Adsz egy mailcímet?
Értem!
Sajnálom!De hagy neki időt,hátha mégis meg gondolja magát!
No meg így nekem is van esélyem a MAN cuccal!
nem tudtunk megegyezni a köztes árban..
Akkor miért pityeregsz!
Ugorj rá,és vedd meg!
Ui:pedig már azt hittem jól rád tudom sózni az ütött-kopott,lukacsos MAN kidörrentőt!Ráadásnak adtam volna a hat az egybe közösítőt,no meg a szerény méretű dobot!
jelentem engem talált meg 1 pár gyönyörű dobok...
Pont amilyen az elképzelés volt..