Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pityusz Te mennyit nyomsz előre illetve hátra a gumikba?
ja tényleg 2.9kPa
Az nem annyira gyári....
gurultam a kútig egyet meg légnyomást ellenőriztem
a gyári értéket nyomattam elől 1,9 hátúl 2bar
megbirkózom vele vhogy legfeljebb ha szar lesz leszedem
Ha pirosat rendeltél akkor nem lesz könnyű!
A narancssárga,no az igen azt könnyű feltenni!
Meg is rendeltem a pirosat fényvisszaverőset.
remélem könnyen feltudom majd rakni
féktisztitót
Oké!
köszi!
Szerintem féktisztítót vegyél!
Én azt szoktam használni!De jó lehet még a benzin is!Csak benzinből minimum 98-oktános kell!
Valószínűleg narancs lesz és fényvisszaverős.
zsírtalanítást mivel végezted el?brigeciól vagy benzin?
Igen itt vettem. Ez ugyan az a srác mint akit Attis0001 linkelt be. Azon az oldalon jól látszik a szín választék is. Tényleg nagyon korrekt, és gyors is . Én azért választottam a piros csíkot, mert az oldalidom matricámban is van piros( legyen egy kis öszhang). De szerintem a tieden is jól mutatna. Mindenképpen a fényvisszaverőst ajánlanám. Szebb is, és némi bitonságot is nyújt. Ha rendesen le van zsírtalanítva a felni örök darab .
Hali! Én most szedtem-kapargattam le a régi felnicsíkot (8 órás szívás) és FLUORESZKÁLÓS fajtát választottam helyette. 120 fokonként felirat, közte ívben érkezett csík. Alap méretben 7mm, de kérheted nagyobba is.
Levél ide: info@felnicsikok.hu
Honlap

A srác extra korrekt, mindent megtervez, szerkeszt legyárt rövid határidővel. Én tankpadot is rendeltem meg egy halom matricát.
A szürkéhez én megpróbálnám a narancssárgát!
Ha lehet valami fluoreszkáló minőségben!Szerintem jól nézne ki,de ízlések és pofonok....!
Nekem a brigéciól kezdte ki!
Meg a sok suvickolás!Sajna a tisztaság mániámat nem bírta!
Itt vetted a mit belinkeltél?
Szürke a gépem én is pirosban gondolkodom, de nem tudom h nézne ki!
Szerinted?
Üdv Tyson07.
Két éve raktam fel felnicsíkot, most is olyan mint amikor feltettem. Tetszőleges szöveget( márkanevet) szúrnak bele 120 fokonként, ha igényled. Vagy akár foszforeszkáló anyagból, ami azért nem rossz éjszaka. Eleve íves a formája, úgy hogy ha 17 es kerékre rendeled tökéletesen követi az ívét. Egy óra alatt felraktam mind a négyet. Bátran merem ajánlani. Szerintem feldoja a motor megjelenését.Felnicsík
a barátom gsr-re tett íves felni matricát...könnyen felrakta és bitang jól néz ki vele..
Magasnyomásúval nem mossa a motort..hibátlan
Köszönöm az elismerő szavakat!
Egyik sincs!Az ok a következő, bukógombát XX-re csak idomlyukasztással lehet rakni,és több esetet láttam amikor a bukógomba több kárt csinált,mint amennyit védett!Pontosabban,jól kitört a rögzítésénél a vázból egy darabot!Bukócsőrül meg nem is halottam még,ami nem azt jelenti hogy nem létezik!De szerintem a bukócső,iszonyat rondán nézhetne ki az XX-en.No meg széles lenne vele mint egy tank!
Akkor már nem is érdekel, mert ahogy ismerlek nem gagyit vettél és nem is szarúl tetted fel!
Deklivédőd vagy bukógombád van mert a fotókon nem látom.Kérdeztem de bukócső ilyesmi xx-re nincsen.Féltem a vasat bár eddig nem volt gond még mert vigyázok rá nagyon.
Nekem nem vált be,és nagyon macerás szépen feltenni!
Nem tudom milyen márkájú,minőségű volt amit én vettem,de egy nagy rakás szar volt!
Vkinek van felni csík a kerekén?
Ha igen milyen fajtát javasol?
színe a motoromnak szürke(nem ezüst)a piros netes fotón jól mutat.
mennyire tartós szerintetek?mosásnál nem jön le?
Tegnap vettünk a havernak xx-be akksit ott ahol én is tavaly és még azonos áron volt(15ezerft).
Csak magasságban különbözik..
szia! köszi az infot. én is nézegettem a neten. nekem ytz12s-adta ki az xx-hez. itt a méretek különbözöek.hossz:150 szélesség:87 magasság:110 de biztos jo amit te ajánlottál,hiszen használod.meg árban is barátságossabb. yuasa aksi a fenti tip. számmal 36000.