Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem várok rá...
de köszi
Akkor az nem táv!
Ha egyszerűbb neked (gondolom könnyebb lenne)akkor ki is tudok ugrani!Ráadásul vassal megyek,akkor lenne egy donor amiről koppinthatunk, még csereberélni is tudunk esetleg alkatrészt!
Szombaton Szarvasra megyek a kiáltásra,de vasárnap vagyok!
Érden lakom, de nem okoz gondot a motor szállítása. Lassan megvan minden hiányzó alkatrész, jövő héten az idomok is le lesznek fényezve. Hétvégén meg remélem sikerül rájönnöm miért nem hajlandó indulni...
Pontosan!
Annyiba biztos nem volt a cucc!
Még így bartelolva se!
Nos akkor kezdjük!
1)Én kormány cserét nem írtam,sőt még csak nem is utaltam rá!
2)Az hogy jobban jár mint én anyagilag,nekem nem okoz gondot,sőt még örülnék is neki,bár nem tudom honnan veszed hogy jobban jár mint én,mivel én se tudom nekem mennyibe "fájt"az átalakító,de ezek szerint te többet tudsz a dolgaimról mint én magam.
3)Senkit se beszéltem le semmiről,csak óva intettem,hogy vigyázzon,mert lehetnek utólagos,előre nem látható költségek!
4)Ismételni tudom önmagam,többet tudsz a dolgaimról mint én saját magam,ezek szerint nekem 60-70-ezerbe került az átalakítás?!
Én sose írtam ilyet!Sőt! Mindig azt írtam,hogy nem tudom mibe került,mert nem kimondottan pénzért került hozzám!
Hello!
Ne várj a gyári dobjaimra, ha találsz valami szépet vedd meg, mert jelenleg tök bonyolult az életem. Lehet idén nem is hírdetem!
Üdv!
tök mindegy,hogy olyan mint a miénk( Milkával) vagy teljes villahíd cserés,tény hogy ha magas a kormány minden rövid lesz..
Sztem Milkának sincs annyiban..
nekem 28 volt a befogó kaptam egy kormányt és magamnak csináltam..
Arra gondoltam,hogy ha esetleg a kormány olyan,hogy cserélni kellene a csövet,akkor gombokért lehet hozzá hornet kormányt intézni,és még így is esetleg jobban jár mint Te (anyagilag).

Csak,hogy nem kellene lebeszélni róla úgy,hogy félinformációnk van!

Egyébként meg a tiéd ha jól emlékszem bőven 60-70e Ft. körül állt meg...
Szerintem vannak dolgok,helyzetek mikor nem szabad hogy a pénz diktáljon!
Meg sokszor az olcsóbb,végül drágább!
Már párszor írtam hogy nem mérhető pénzbe!
Milka neked mennyibe volt a mutatvány? (kormány)
Bármelyik Honda kereskedőnél!
Sziasztok!
Szerelés után sikerült elhagynom egy csomag rögzitö csavart a farokidomból.Tud valaki tippet hol tudnám ezt pótólni?Elöre is köszönöm.
valóban ..de sisak nélkül mentem vele tán 300 métert... abból semmi nem derül ki... és már nem is emlékszem rá
Ha bovden cserés-farigcsálós akkor inkább ne menj bele!
Akkor szerezz olyat amilyen nekünk van!Garantáltan nem kell farigcsálni,vágni-toldani!
Oksa!
Feltenni a képet egyszerű!
A hozzászólás alatt találsz olyat,hogy "kép feltöltés".Egyszerre több képet is fel tudsz tölteni!
csinálok amint lesz időm és vhogy felteszem ide bár még nem próbáltam
oké
Nem tudom még megmondani,majd ha látom a kormányt kiderül!
Kell majd farigcsálni vagy csak felrakni és ok a cumó?
Mi kell még hozzá másik bovden ilyesmi:?
Majd ha itt lesz kiderül! :)
Meg lesznek képek is.
Sacc 35-40 körül.
Gratula!Hol a lép róla?
Mennyiért adnád?
Urak!

Elviekben lesz még egy kormány "túrásító" szettem!
Konkrét részleteket még nem tudok,de mivel nekem már van egy, eladó lesz! Esetleg érdekel valakit?
Feltettem a fényvisszaverős piros felnicsíkokat nagyon baba lett a gép vele.Remélem tartós lesz és nem potyog le