Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem!
Akkor jóóóóóóól megveszem,és ráteszem a kerékpáromra!
Szerintem arra,amelyikre ráhefteled!
No igen!
Ez oké!
De ez milyen masinára való?
hát hátha valakit érdekel, és nem fosom teli csak olyan helyekre nyomom be ahol talán vennék valami hasznát.
Kár volt vele telefosni ezt a topicot is...
Az XX-en normális fék van egyébként....
Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
Az természetes hogy mosásnál az ember átvereti a hűtőket!
Télen meg sokan leveszik,és kiáztatják!
De ami nálad a gondot jelentette,hogy 100-fokosan nyomta a vizet!Ezt nem szabadna tennie!
Sziasztok.
A melegedéssel kapcsolatban annyit írnék, hogy érdemes a hűtőt is megtakarítani. Igen sok kosz tud a kis lamellák közé bemenni. Nálam sokat számított. Azóta sokkal jobb a hűtés a gépen, természetesen a folyadék is cserélve volt (sztm még a gyári volt benne).
Akkor oké!
Bízzunk benne,hogy sokáig kitart!
Lehet az a baj!
Próbáld meg lecserélni a hűtőfolyadékot!Ki tudja mikori benne!
Bár én még sose cseréltem le,de elméletileg 3-évente kéne!De azt is csak a mínuszok miatt,nem a melegedés miatt!
De egy próbát megér!
Most,hogy lecseréltem a fékolajat mind a két tartályba,most tökéletesen fognak a fékek,nagyobb sebebességnél is.
Köszönöm a válaszokat! 100 fok körül ha megállok egyből maga alá vizel pedig nincs sok víz a kiegyenlítőbe! Ez van!
A fékolajba?
A fékolajba nem lehet olajsár!Max."víz",nedvesség!
Azért ha van rá időd,lehetőséged,nézd meg!A fék nem játék!
Nemhinném hogy gumi darabok lettek volna inkább olajsár szerűség volt.
Mitől volt eldugulva?
Mert ha gumi darabot szedtél ki,akkor fékcsövet is cserélj de gyorsan,mert mállik a belseje!
Van rá esély,de nem sok!
Attól hogy levegős egy fék,még fognia kéne!
köszönöm szépen előre is,de a problémát meg oldódtam.az egyik olajcső elvolt dugulva mert elég régi olajvolt benn.ugy hogy,most új olajat került bele és most tökéletes.satura fogja a háscókereket.
Szia! Ahogy Milka írta, többféleképpen "nem fog"-hat a hátsó fék. Végig kell menni a pedál útján. Dolgozik a főfékhenger? Keményedik, vagy beesik? Én az összes fékolajat kicserélném, de ha még nem csináltál olyat, akkor szerintem kellene egy kis segítség. Szerintem többen is tudunk segíteni innen ha gondolod...
arra gondoltam hogy egy légtelenítés segíthet-e
No az gond!
A hátsóra mindenféle képen fognia kéne!
egyáltalán nemfog,ha a pedált használom, akkor sem és ha az első féket használom akkor sem.
Szia isten hozott közöttünk!
Ez egy kicsit tág"nem fog a hátsó fék"!
Kicsit bővebben kéne írni a hibáról!
Például mikor nem fog a hátsó fék?XX-nél nem mindegy,mivel duál fékes!
A 100-fok az XX-nél semmi!
Majd ha 120-lesz akkor rá jössz mi az a melegedés!
De a vizet nem szabad hogy kinyomja,még 120-fokosan sem!
egyébként 122-foknál villog pirosan,hogy gond van!
a 100 fok stimmel a túlfolyás nem!