Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvasd tovább! Szerintetek ez a kormány jó.....
Nem tudom de ez a mondat "Erősen gondolkozom a kormányátalakítón." nekem mást sejtet!
Mindegy!Majd jelzi,pontosítja ha máshogy gondolta!
Szerintem,csak a kormány volt a kérdés....
Elméletileg bármelyik modern japán rizskályháé jó lehet,ha a telószárak átmérője,meg a kiflik háromszögelése megegyezik!Amire én vajmi kevés esélyt látok!
Nem véletlen,hogy gyártanak az XX-hez átalakító szettet!Ha ilyen egyszerű lenne a dolog,mindenki így csinálná!Ja meg az se mindegy milyen csapágyazása van a kiflinek!
Sziasztok Mestere!
Erősen gondolkozom a kormányátalakítón. Szerintetek ez a kormány jó lenne az XX-re?
Vagy milyen gyári kormány lenne még jó? A Horneté szerintem sokat hajlik felfelé.

http://webcache.googleusercont...

Köszönettel:
hlaci
Enyémben is az van és tökéletesen muzsikál!
nekem soha nem három hengerezett a karbis... max kicsit köszörülni kellett a tavaszi elsőnél
Na kérem,ma beizzítottam a paripát!
Fél év szundi után gyönyörően indúlt!
Azonnal ment mind a 4 henger - karbisnál általában nem,ennyi állás után -
Lehet,mert ősszel tettem bele egy kis adalékot,hogy nem "romoljon" meg a benzin...
Igen szerintem is!
ezért írtam,hogy a" 10 fok tökéletes.." egyik hsz-ben
Létezik ez a dolog!
De az minimális!Ráadásul,ha hiszed ha nem,minél melegebb közegben van az aksi,annál nagyobb ez a kisülés!A hideg nem a kisülés miatt "gáz"!
akkumulátoros szerint nem egészen... valami önkisülésről magyarázott... de végül is mindegy.
három ,négy alkalommal rátettem a töltőt a kieső kb 5 hónapban ennyi..
De itt pont azt írtuk,(akik hozzá szóltak),hogy melegben van az akku!
Akkor meg szerintem,illetve a tapasztalatom szerint,mindegy hogy töltöm vagy se!
az 5-6 az tényleg nagyon jó ...
de az az akksi amit fél évre magára hagynak odakint ,annak nagyjából vége is ...

Csak ilyenkor pislogás van.....'hogy jó vólt akkor mi van most'....
Warthából az ezüstöt kell venni!
Nekem hibátlanul müxik 4-éve a nagy vasba!
Nekem is van,ráadásul az enyém csepp töltő!
De szinte semmivel nem lesz hosszabb az élettartama!Mondjuk egy szezonnal!Az meg szerintem már tök mindegy,hogy 5 vagy 6 évet megy el!Legalábbis nekem!Nem szignifikáns a különbség!Ha több év lenne a különbség,akkor foglalkoznék vele!
Yuasa a gyári beszállitoja a modern Japán rizskályha gyártóknak!
én is bent tartottam...
a 10 fok tökéletes...
Viszont én vettem egy olyan töltőt ami 1A-al tölt. Tehát nem csepptöltő. Az akkuboltban azt mondták az a legjobb ,ha havonta egyszer ráteszem a töltőt.. ..bívaly akksival üzemeltem be-majd ki a vizsgakor
Sziasztok.

Akkor neked szerencséd volt, nekem a garancia lejárta után (6 hónap) cellazárlatos lett. Varta akku. Múlt évben tavasszal elvittem megnézettem, azán ott is hagytam, mert semmit nem tudtak vele kezdeni. Idén vettem yuasa-t. Korábban már volt ilyen akksim.
garázsban volt ahol bent a motorban nem volt 10foknál hidegebb,meg millió pléd stb rajta.
minden éven így van és tavaly kellett ujjat vennem mert még a gyári volt benne(5éves)
Ha szobahőmérsékleten tárolta akkor nem!
Én már évek óta így teszek,és semmi gond!
Én már túl vagyok rajta két hete!
Úgy is mondhatnám üzembe helyeztem!
Ha hónapokig nem töltötted,esélyed van rá,hogy kifingott...
Most töltöm az aksit mert téli álomban lemerült
No jók legyetek,én mentem tente!