Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt,hogy Nissinből milyen kell azt nem tudom..
De mindhárom garnitúra azonos!
Sziasztok!

Március hónapban fékbetéteket szeretnék cserélni XX-emen.
Gyári Nissin fékbetéteket szeretnék venni a cseréhez.
Jól tudom, hogy nekem ez a típus kell belőle: 2P250 NS ?
És ugye hátul ugyanaz, tehát három egyforma pár betét kell majd?
Bocsánat a sok kérdésért, csak ez az első alkalom, hogy itthon, magam csinálom a cserét, és még nem nagyon vagyok képben pár dologgal...

Köszönöm a válaszokat!
Keresek szekérkereket!
Ha valaki tud egyet jelezze!Nem baj ha rozoga,törött,csak meg legyen minden alkatrésze!
Tel:06309446636
Sziasztok!

Van egy eladó Power Commander-em. Eredeti dobozzal, telepítő CD-vel, injektor térképekkel. XX-hez való, csak össze kell dugni és mehet. 25 ezer szép magyar forintot kérek érte. Akit érdekel keressen privátban!
"foglalva 1-2 napra"
Hát ez óriási
1970+ ÁFA= 2502 Ft azaz 30 forint!
10000ft a 4-liter,annyiba veszed,2500ft akkor egy kiter. Áfa lejön 1825ft. Akkor 175 forintról beszélünk hogy drága vagy sem :-) Mert az Áfát nem tudja le írni mindenki! Meg a 4-liter olajat árát se tudja le írni mindenki. Te le tudod írni, én is le tudom írni mert van vállalkozásom.De ez nem mindenkinek adott,,, arra jutottam hogy 2000ft/liter ára szerintem nem drága :-) 20 liter volt, negyed óra alatt kelt el. Nekem ez így simán jó.
Szerintem is hagyjuk :-)
Nekem ez az ár!
10.000Ft-környékén van 4-liter.Ha leveszem az áfát akkor jobban jövök ki,ráadásul a maradékot le is tudom írni!
De mindegy,lényegtelen,hagyjuk!
Kinek mi a drága.......
Ha nem számlás akkor drága!
igen - igen :-) Áfás - számlás ár.Házhoz szállítva az ország területén :-) Akár 1 liternél is :-)
Na szóval ez nem Áfás ár, és nem számlás. Volt pár liter, de úgy néz ki az utolsó 4 liter is le van foglalva 1-2 napra. És ezzel kb, vége is az olajnak.....
Ez áfás számlás ár?
Sziasztok! Motul 5100. 10w50 olaj Eladó! 2000ft/Liter
Szép napot mindenkinek.
Ez a kép nekem is van van. Kemény :-)
97-98 ból
Ne mondd Tibikém, hogy ez Neked klasszikus!
Sztem még mindig tekintélyt parancsoló! :D

Brick
Már az XX -is a gyönyörű klasszikusok közé tartozik
Sziasztok!

Ha esetleg valaki gondolkodik egy gyönyörű klasszikus motor vásárlásán, egy barátom el szeretné adni az első szériás GL1000-es GoldWing -jét:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_gl_1000-6587870


Üdv
PaZso
Hátha valakit érdekel!
Whirlpool mosógép kb. 5-éves,teljesen hibátlan műszakilag.Fordulatszám szabályozás 1000-fordulatig,5kg ruhakapacitás,programok: eco mosás, gyors mosás,kímélő,stb.
Kis rozsdásodás van rajta!
Ára:15.000Ft
Szívesen! Ha kell még valami, akkor írd meg nyugodtan.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Elküldöm a képeket és az adatokat az illetőnek, aki elkészítené, így már tud valami konkrétabbat mondani!
Köszönöm még egyszer!
A következő számokkal még adós vagyok:
A felső cső átmérője 20mm; az alsóé 16mm, az "ovális" résznél 12,8mm, az alsó csillapító guminál 16mm-es; a felső fül, amelyikbe a doboz belefog 7,8-as anyagból van.