Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem én
Ami a kidörrentőt tartja!
Nem kölcsön!

Én azt írtam "havi átalány"!Nem mindegy!
Honda olajszűrő eladó.
inkább rézpaszta
az bírja a meleget
Gépzsííír!
kipu csonkra gondolom amit alul ér minden
akkor neked sem rohad bele a csavar ..
azért a lábégésért véletlenül nem a nem megfelelő ruházat okolható?
Milyen csavarokra gondolsz Milka?
Üdv Mindenkinek! Nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá. Én azért tettem fel nyitott dobot, mert amellett, hogy nagyon tetszett a hangja, nem melegszik fel nagyon. A gyári dobok borzasztó forróak. Szerintem az oldaldobozok sem bírják, mert nagyon közel vannak. Amikor megvettem a motort, 1 héten belül összeégettem a gyerekem lábát. Már megbántam, hogy nem Martintól vettem a dobokat, hanem egy ismerős gyártotta, teljesen egyedi, bár Oncsik Zoli 2 éve "legagyizta". A gyári dobokat csak vizsgáztatni használom, bár nem szép dolog ilyet leírni...
na ez az

Már tavaly a Szlován túra elött is viccelödtem vele.."kérjem kölcsön"

nem adta
Szerintem béreld ki!
Megállapodtok egy havi álltalány díjban,oszt mikor kell,és Josénak nincs rá szüksége elhozod,használod!
Lenne még egy előnye a dolognak!
Nem rohadnának be a csavarok!
nem feltétlen a közeg miatt..
csak úgy szépem csendben duruzsoljon
Oda nem kell! Komolyan!
én meg Juliusban Erdélybe
Májusban még kell, mert megyek a labancokhoz 4-5 napra!
a gyáridra pályázom
Nem akarok kötekedni! Valahogy nem értem, miért kell nektek hangos (sport) dob, ha egyből szűkítővel használjátok külföldön, itthon meg alig motoroztok. Ráadásul 100-120 felett elhagyod a hangját! Csak hangosan gondolkoztam. Remélem nincs harag!
én is ezért gondoltam a gt-re , állandó utas és doboz-ok max terhelés
így türázgatunk
Én decemberben rendeltem meg és meg is jött a BT023 GT verzió, ,tavasztól ez virít a vason ;-), tapasztalat még nincs, max jól néz ki :D :D! Idén több "páros" túrát tervezek, (én 110kg+3doboz és a párom (55kg)), gondoltam én is kipróbálom, eddig főleg egyedül ültem a vason, BT 016 volt fent, az frankó volt, kicsit puha, kopósabb, de tapadt !
gyári kinézetű a dobom.csak kipufogós átépítette a belsejét...Még az első tulaj végeztette a beavatkozást
Milyen sportdobod van? Eladó?
Olyan 90-ezer körül van ha jól tudom!
megtaláltam a internet oldalukat már irtam nekik. kösz az infot fiuk, további szép estét mindenkinek
Én most vettem Martintól két dobot összekötövel,hangtompítóval és engedéllyel 90e forintért,plusz 3 ezer volt a szállítás.Az én és a vasam Svédországban vagyunk és éppen ilyen elgondolásból vettem hangtompítóval. De a nélkül,nyitottan nagyon szépen szól. Viszont nyáron tervezek hazatúrázni vele,hosszú távon biztos "kényelmesebb" lesz a fülnek. :)