Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100 fölött a pár..
mit kostál egy ilyen Martin dob?
és műbizonylatot is kapsz..
Vegyél Martintól,ad hozzá tompítót is amit kb 3-másodperc alatt élesíthetsz!
nagyon jo kis motor imádom,most itt van münchenben velem itt kapot német rendszámot,most valami kiput akarok keresni rá bár nem tom mert lehet,hogy hoszu távon zavaro lesz.
ismerem a mocit és a második tulaj jó ismerösöm..Onnan került Balázshoz...aki 2 ezret sem ment vele... Majdnem hozzám került,2 szer is...

Aztán Milka úr véletlenszerű közbenjárása után a másikat vettem meg,pedig már megalkudtunk rá ....
már nem az.
Karaj busasok..

Kicsit olyan mint egy repulo tegla..kell ra a lagyabb gumi hogy megfogja..ha mela a pilota
Én részemről maradok a Continál!
Nekem az jött be eddig,no meg jelentős kedvezményem is van!
Nekem eddig is, ezután is marad a 23-as. A GT-t megkérdeztem több helyen is. Mindenhol azt mondták, hogy nem XX-re való. De ha felhívod az r17.hu infovonalát, akkor ott is elmondják.
hayabusán...
de a vfr-re jó volt

ha a bt 021 tetszett neki a 23-mas sem lesz rossz gondolom én

nem mindenki olyan karaj mint a busások
Szia btibor

Nekem horvatorszagban 023 volt fent. Nagyon kemeny gumi lassan melegszik kb 30-40 km utan melegedett be a szerpentineken.
Ahogy hazajottunk leszedtem es renitens csoda hondajara kerult
Turazni idealis de sebesebb tempoju kanyaros reszekre hatareset..
Köszönöm a gyors válaszokat!

Mivel árban valóban nincs sok eltérés a GT és a sima közt, szerintem a GT lesz a választásom.
ahogy olvastam bevált neki a bridgestone e fajta iránya... csak az újabbra kiváncsi..

Én annyit tudok róla,hogy jobb mint az elődje főleg vizes körülmények közt.. Egyébként én is kipróbálnám a bt 023 és a metzeler z8 at is
én is a GT-t venném
Ahány ember annyi féle gumira esküszik!
Nem ártana tudni hol használod (ring,autópálya,stb.)utassal,dobozokkal,és nem utolsó sorban mennyire húzod a vasnak,mennyire döntöd le!?
De ezt a gumi témát is szinte havi rendszerességgel vesézzük ki,olvass vissza egy kicsit, valószínűleg találni fogsz választ a kérdésedre!
Igen!
Mivel úgy is mondhatnánk,már második otthonom!
Ott finoman fogalmazva is szarnak a dobokba!Az inkább izgatja őket,hogy "normálisan" parkoljuk le a vasakat,ne csak úgy mint a cowboy ahogy ott hagyja a lovát az ivó előtt!No meg a gyorshajtás,de volt hogy már sikerült "kidumálni"és elengedett!Bár arra is van példa,hogy fizetős volt,igaz csak egyszer!Ahhoz képest mennyi időt töltök náluk,autóval,motorral,egész jó arány!
Ugyan ez elmondható Olaszországról, Szlovéniáról,és hiszitek vagy se Svájcról!Nálam ami gáz Lengyelország,és Szlovákia!
Mivel kb pont annyiba kerül a GT vagy 1000 ft-al drágább én azt venném!
Sziasztok!

Tanácsotokat szeretném kérni!
Gumikat szeretnék cserélni XX-emen, viszont a jelenlegi Bridgestone BT021 helyett már csak az utódja, a BT023 kapható.
Viszont a BT023-asból létezik egy GT-verzió, ami a leírásokban úgy szerepel, hogy ez a nehezebb motorokhoz szükséges, megerősített változat.
Kérdésem az lenne, hogy az XX-hez kell-e nekem ez a GT változat szerintetek, vagy jó a sima is?
Köszönöm előre is a segítséget!
Jó oké!
Én nem voltam elég figyelmes,pontosabban nem olvastam rendesen utána!Azt hittem te árulod a linken a dobokat,de már látom hogy egy Sóskúti emberke!
Ugye hogy ugye!
UPB?
Milka a megmondhatója ő jár Ausztriába sokat motorral
szia Én is nézegettem a Finster dobokat meg is venném de én a motort németben használom és állitolag nem "E" betüs és szerintem kötözködnének az itteni rendörök vagy éppen az osztrákok haza fele menet. igy nem tudom mit csináljak.
Ahh de sajnálom hogy nem raktad fel kicsit hamarabb hirdetni,én karácsonykor vettem magamnak egy dobozt és rendeltem hozzá egy hátsó tartót ami most érkezett meg.
Jobb ha nem is nézegetem a hirdetést!