Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaa,és köszönöm a linkeket is,de a bringás tartót ott már nem lehet kapni.Le leveleztem az üzletvezetövel. Eléggé idejét múlt a navim,pedig nem is olyan régen vettem. :)
Nem hiszem, hogy jobbak lennének a fényviszonyai, de nekem ez a teljes fényerős dolog már aránylag használhatóvá teszi.
Nekem is ez volt az első ötletem, de a meghajlított, és kifúrt laposvas nem adott olyan lehetőségeket a beállításokra, hogy nekem az megfeleljen. De 1.0-ás verziónak megtette...
Értem!
Így szemre nekem ugyanolyannak tünt a gps mint az enyém,a tartó kialakítása legalább is arra utalt nekem.A Tiédnek jobbak a fényviszonyai?!?Mindegy az enyémet se sokat használtam,majd most jól igénybe veszem.:) És már szét szedtem az autós tartómat,abból is meg tudom oldani úgy hogy vissza tudom alakítani ha kell.Az autós kar közepén egy golyón lehet beállítani majd egy nagy anyával rögzíteni a kívánt szög beállítása után.Na én ezt az anyát letekertem majd finoman kipattintottam a golyóból és így,egy laposvasra nagyobb lukat fúrva simán fel tudom csavarozni. :) Láttam a fotóidon hogy a konzol a csutka csavarhoz van csavarozva,én sem akarom átalakítani a gépet ezért ezek jó ötletek,tippek. És Neked már van tapasztalatod benne hogy áll fent a kormányon,ha nincs értelme napellenzöt venni hozzá akkor én is hanyagolom..
Még egyszer köszönöm a tippeket és a fotókat,ismét elfoglalhatom magam egy hasznos kis extra kialakításával. :)
Üdv!
Nekem 960 BT HD-m van , szintén fóliás, ami már nagyon karcos, és le kéne cserélnem, de egy normális fólia több ezer forint lenne rá.
Ha jól láttam, akkor a 920-asodnak a bölcsője 4 pontos, így ha van egy kis szerencséd, akkor az autós tartóról egyszerűen csak át kell pattintanod a bölcsőt a kerékpáros tartóra, és kész. Ha nincs szerencséd, akkor már 3 pontos bölcsőd van, és keresned kell egy négyeset.
A napellenző azért nem pálya (egyébként néztem rá én is), mert a GPS szinte vízszintesen van, és semmit sem érne. Így viszont az erőhatások (rázkódások) nem tépik le a tartót gps-estől.
A kábel meg az, ami a készülék dobozában volt. Nem szerettem volna semmit sem visszavonhatatlan átalakítást eszközölni a motoron (a gyári kormány felfogató csavar tartja a tartót), ezért is csak simán az ülés alá tettem a töltőt.
Nincs mit!
De még ne köszönd!
Majd ha tető alá hoztuk!
Ok,kereslek! Köszönöm!
Lehet róla szó szerintem!
Utána nézek oszt jelentkezem!
ha pár napon belül nem jeleznék ez ügyben,szólj rám telón,mert akkor elfelejtettem!
Milka!

Erre még ha lehet igényt tartanék!
Csak mert a barátom,aki kint van nem tudja mikor jön haza...
De ha szóltál volna,lehet valamelyik fiam elhozta volna!
Ráadásul minden héten hétfőn veszünk fel árut hemingenben (Stuttgartol 20km).Onnan Aalen hazafelé még útba is esik valamelyest!
Már értem!
Még németországban van AAlen-ben...
Ez mit takar?

Ha egyszer haza ér?
Háááááááááááááááát igen!
Bár már sokat csillapodtam,a régi énemhez képest!
Hangtompítóm nekem is van,de még sose tettem bele!
Vallom,és hiszem,hogy a hangos dobnál csak egy jobb van,ha nincs dob!
Milka veszélyesen élsz?!?
Én egy birka vagyok Hozzád képest! A héten szereltem fel a Martintól rendelt dobokat de ahhoz is kértem hangtompítót a végébe ha a hosszú úton hazafelé belém kötnének vagy nem bírnám a decibeleket.Bár meg kell hagyni nyitottan van igazán szép hangja.Hmmm...de jól szól! Jöhetne a tavasz! :)
Na igen...
Nyitott rendszer,xenon,kék helyzetjelző,hátsó sárvédő,féklámpa villogtató,túra kormány (ha egyszer haza ér)
Természetesen!
Az enyémen lenne mit csámcsognia a rend éber őreinek!
Xenon,ledes kék színű helyzetjelző,állítható túra plexi,túrakormány,nyitott dobok,hátsó index,sárvédő,több most nem jut az eszembe.
Tudom,xenon is van...
Ok-ok!
Milkánál a két pont!

Na elmondom hogy régebben,még autós korszakomban szépen kocsikáztunk át az Árpád hídon a forgalommal és engem is betalált egy motoros hátulról.Mit ne mondjak,sokat láttam már de ez engem is meglepett.De szerencsére megúszta a srác néhány ütéssel a balesetet,pedig szép kis forgalom volt.Csoda hogy nem csúszott be egy autó alá se.Én se mertem megállni,csak figyeltem a tükörböl nehogy alám csússzon...
De kötekednek!
De szerintem a mi vasainkból(az enyémből kiindulva),ez lenne a legkisebb belekötni való a vason!
Én ezt úgy védem ki,hogy ne érjenek utol!
Nem nehéz mutatvány!Csak húzni kell neki!
Teljesen jogos az érved! Én nem gúnyos fricskának szántam,csak vicceltem.
Figyelem felkeltésnek nagyon jó. Kérdés hogy a rend örei nem kötekednek érte?!? Mert otthon még az élö fába is.......
Szabálytalan!
Aha!