Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is gondoltam arra, hogy akár készítenék egyet az eredeti alapján, mert még eszköz, anyag és segítség is lenne a kialakításhoz, csak éppen nincs semmiféle rendelkezésre álló rajz, kép és méretek...
Tetszik az ajánlatod de az nekem is van.
Mim van? Adósságom! Azért odaadod?
Üdv! Ha jól emlékszem itthon is kb 160e újonnan. Ha szerencséd van, akkor találsz valahol egy használtat, ha ügyes vagy, akkor le is tudod koppintani (mondjuk az enyémről) csak a tartó felső részén lévő gumis fülre kell kitalálni valami megoldást.
Sziasztok.
Eladnám a képen látható makulátlan állapotú bubis pleximet,az ára 9000Ft.Esetleg valami értelmes dologra cserélném,műszaki,számtek vonalon,de jöhet esetleg kéziszerszám stb.Mid van?
ezért ritka a gyári konzolos XX...

a doboz és a tartó is drága..
És köszönöm!
Igyekszem!
Értem!
Adj egy kis időt,utána nézek!
Gratula az adatlaphoz!
Újonnan pedig csak külföldi oldalakon találtam, de ott is horror árakon.
Már rengeteget kerestem az interneten, de a gyári tartókonzolt nem találom sehol, használtan sem...
Ezért is tettem fel a kérdést itt a fórumon is.
Ja igen!
Adatlapod még mindig nincs kitöltve!
Hondától?
No én onnan venném meg utoljára,vagy akkor ha nyernék a lottón!
Google a barátod!
Beütöd és ezer meg egy lehetőséget fog kidobni!
Szerintem használtba is fog kidobni nem egyet!
De ha itt a sportmotoron az apróba keresgélsz,lehet itt is találsz!
Sziasztok!

Ismét szeretném a segítségeteket kérni!
Szerencsésen sikerült hozzájutnom, használtan, 2db gyári XX oldaldobozhoz.
Oldaldoboz tartó konzol viszont sajnos nem volt a két dobozhoz.
Kérdésem az lenne, hogy tudjátok körülbelül, hogy milyen áron tudok beszerezni egy ilyen tartót? Gondolom ezt csak a Hondánál tudják megrendelni nekem...

A válaszokat előre is köszönöm!
A majmok így is jól laknak!
Én mindíg ki vonatom! Mondjuk közel is van az okmányiroda, de ha nem így lenne akkor is megtenném. Ez nálam elvi kérdés, hogy amiért nem kapok semmit azért nem fizetek. Akkor inkább tankolok egyet, és van egy jó napom. Ha meg olyan vastag vagyok, akkor felajánlom mondjuk az álatkertnek, és akkor tudom legalább a majmok jóllaknak .
gázon 250 éves kandicsek
így érthető
a mi esetünkben 27 ropi, a lehetne a megtakaritás..
Inkább a teljesítményadó mint a tigáz számla

És nem bunkósából írtam ne értsd félre, meg millás sem vagyok(még)
Ok,értelek.
Sok minden "viccesnek" tűnik havi lebontásban...
Nekem 9578.- egy évre
(a kivonás van meg oda-vissza úttal 20 perc alatt)
Ne vedd magadra.
Részemről nincs sav és nem is vitának szántam csak ,egyszerűen nem tartom értelmét. Havi lebontásban vicc szerintem.
Sajnos nálam is válság van. A motort viszont nem szeretném eladno, csak a legvégső esetben. Kb 20 perc alatt megvan. Én 33e felett fizetek kw sápot, plusz a 12e ft-os kgfb. Sajnos nekem is számít az a kevés, amit megtakarítok vele (amit visszafizetnek, abból simán megvan a kocsi adója.) Ez van. Ettől függetlenül nem érzem magam kevesebbnek senkinél. Szerencsére nem vagyunk egyformák, mert hát ettől is szép az élet...