Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem érdekel,hogy menő-e vagy se....
Viszont engem ütöttek már el hátúlról!
Így talán nagyobb az esély,hogy nem fog megismétlődni...
Bár a full idióták ellen ez sem véd...
Ez nagyon menööö!
Hmm... féklámpa kapcsoló?!?
Egy kis barkóba! :)
Az!
Féklámpa villogtató
Ez mi a bánat?
Megjött a ketyere...
Köszönöm!
Mintha az enyémet látnám hátulról ezüstszínűben!
Aha értem!
Nincs jobb megoldás!
Illetve kinek mi jön be!
Nekem is az állítható MRA van fent!
Váááuu! Nagyon ötletes a tartó amit kreáltatok! És ami rögtön szembe tünt hogy ugyan ilyen gps-em van nekem is(X920bt) . :) Azt hiszem ezt nagyon egyszerüen le tudom koppintani,köszönöm szépen az ötletet. Már csak egy bringás tartót kell hozzá vadásznom a neten és megrendelnem aztán kijuttatnom mert külföldröl intézek mindent.
Valóban jó hosszú kábellel áldották meg a szivargyújtós töltöt,ami nagy elöny ilyen esetekben.Bár napfényben nem nagyon vagyok megelégedve a láthatóságával,igaz nekem fólia is van rajta.Lehet hogy le kéne kapnom.És napellenzöt is lehet hozzá kapni,tudtad?Vagy esetleg használsz olyat?Lehet hogy próba képen veszek egy olyat is.
Na az óvszeres védelmet esküszöm hogy ki fogom próbálni csak találjak 5"-os méretben!
Üdv,és köszönöm a gyors válaszod,a fotóid sokat segítettek az elképzelésben. :)
Szia!

Persze, érdekelne, ha lesz időd majd vmikor lefotózni, vagy felrakni.
A quick lock evo-t mutatták már nekem boltban, ami ugye olyan 230 € körül fáj, plusz még kb 25€ az adapter hozzá, vagy mi, ami a dobozhoz kell. Szóval olyan 250€ körül lennék dobozok nélkül. Persze, nézhetjük úgy is, hogy nem egy évre veszi az ember, s akkor talán nem olyan drága, de elég sok mindent tervezek a közeljövőben venni, cserélni a motorral kapcsolatban, meg ruházat, hogy ahol lehet, ott megfognám a pénzt kicsit. Persze nem akarok gagyibb, vagy nem túl tetszetős megoldásokat sem. Ezért is próbálok minél több lehetőséget keresni, ötletet és véleményeket gyűjteni.
Mennyiért adnád?
hibátlan
És van még egy képem, hogyan is néz ki mindez GPS-el. Ígérem ez az utolsó! (Mára. )
Aztán van egy másik megoldás is. Egy XX-es kollégának csináltattuk. Neki a villára fogattunk fel egy darab csövet gumis csőbilinccsel. Ott is, ahogy az én megoldásomnál is figyelni kell, nehogy beleverjen az index a karterba, azaz kanyarodáskor nehogy elérje a GPS a műszerfalat.
Hogy profi-e azt nem tudom, de nagyon jó szolgálatot tett eddig. Nekem egy biciklis tartón van maga GPS (ez volt itthon). A gps gyári töltője elég hosszú volt ahhoz, hogy az akksi tetejére rárakott (és ettől talán teljesen vízmentes) 12V-os aljzattól elérjen a kormányig a tank melletti műanyagba finoman benyomva a vezetéket. Mivel így van berakva nem nagy ördöngösség szétszedni egy fárasztó nap végén. A GPS nekem full fényerőre van állítva, így nem nagyon zavar a napsütés. Látom a műszereket, és a kulccsal sem kell küzdenem. Menet közben szerintem nem ázik el, mert takarásban van, de szakadó esőben még nem próbáltam ki. Állítólag a gumi óvszer elég jól véd a víz ellen is.
És a képek:
Szia!
Volna fotód arról a profi gps tartóról? Én is csinálnék egyet,mert nyáron nagy útra készülök és szerintem jó szolgálatot tenne ha szem elött van a navi és nem a tanktáskába.:)
Köszi!
Mondjuk Milkáé szerintem is jó néz ki! Csak azt szerettem volna kifejteni, hogy vagy gyári íves tartót teszel fel gyári dobozokkal horror áron, vagy "párhuzamos"/Wingrak tartót. Innentől kezdve csak pénz és ízlés kérdése, ki mit rak fel.
Milkáé szép..
A vörösvári srácé nem egy fönyeremény de az egy 20as és jó
amit linkeltél meg 80-100.. és jó de ez sem szép..
Az a baj, hogy az XX csodásan formás farokidoma miatt vagy csak gyári tartót tudsz feltenni (ami még ki is néz valahogy, ha le vannak véve a dobozok; mondjuk a kiemelt index akkor is ronda), vagy ezeket a "párhuzamos" tartókat. Sajnos a Givi sem gyárt XX-re való PLX tartót a V35-ös dobozhoz. Mondjuk az még szépen mutatna.
na ez sem egy szépség.... de legalább drága
Erre gondoltál? Szerintem nem néz ki rosszul, csak hát az ára... Bár mondjuk olyan 80-körűl láttam a bázismotor árlistájában.
Üdv!
Én sem vagyok mérnök, de egy pár óra agyalás, és kartonpapírból készített sablonok segítségél készítettem a gyári XX oldaldoboz konzolhoz laposvas segítségével topcase tartót. Lefújtam matt feketére, és pont olyan lett, mintha most vettem volna a Hondánál. Milyen érdekes, hogy nekem is egy szlovén túrán bizonyított. (Két ember 3 napi ruhája+cipő+hazafelé jóféle ízesített sör+fincsi csokik...)
Az biztos, hogy már elsőre látni a különbséget egy otthoni "gányolás", és egy otthon készített szép tartó között.
(Anno gyorsan kellett GPS-tartó a motorra. Egy rozsdamentes lapos acélt hajlítottam meg szögben, és fúrtam ki a rögzítéshez. Az gányolás volt, mert gyorsan kellett. Most egy szakember által szépen meghegesztett rozsdamentes tartó van fenn. Erre azért már rá is lehet nézni... )