Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyit még elfelejtettem hozzáírni, hogy a felső tartó keresztmetszete kör, az alsó résznél viszont kör az eleje meg a vége, viszont a két rezgéselnyelő gumi karika közötti rész viszont enyhén oválisra van lapítva.
Esetleg ha kihagytam volna valamit, akkor írd meg, és szívesen lemérem!
2. rész:
Ide rakom a képeket, hátha másnak is jó jön majd:
Üdv!
Milka megelőzött azzal a válasszal, hogy neki nem Honda tartója van. Viszont (ha nem veszed tolakodásnak) én csináltam Neked pár képet.
Nekem nem gyári van!
De itt van róla kép!
Email címem: vrzoli@freemail.hu
Köszi még egyszer!
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a korábbi hozzászólásaimban említett gyári xx oldaldobozokhoz elkészítené nekem egy illető a tartó konzolt, viszont szüksége lenne első körben jó néhány képre arról, hogyan is néz ki a konzol. Mivel már ajánlottátok, hogy segítenétek, José és Milka Urakat szeretném kérni, hogy akinek megoldható, körbefotózná nekem a konzolt? Ha megoldható, akkor az adatlapomon szereplő email címre megkaphatnám a képeket?
Nagyon köszönöm előre is!
Üdv.: Zoli
hátha érdekel valakit

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Oké!
Szívesen!
Szeva! Szokott hirdetni dobozokat, meg platnikat egy pápai srác. Én is tőle vettem nagy alu givi platnit. Szerintem az Neked is jó lenne.
Alusom nekem is van. Nem kókányoltatom, csak gondoltam mivel giviékről beszélünk csak van hozzá alkatrész ellátottság... Gondoltam nem véletlenül leszerelhető a hátsó traktus. De köszi!
Ha jól látom ez alu!
Itt a XIX.-kerben a vas gereben utcában van egy cég,akik profin hegesztenek alut,mindent!
Ha meg van minden darabja,megér egy misét!
Kép lemaradt...
Hello Urak!

Van egy ilyen konzolom, aminek a hátsó doboz alatti része törött. Ugy vettem észre cserélhető. Nem tudja valaki hol lehet külön alkatrészt (felső részét) rendelni? Lehet egyáltalán vagy csak egybe az egészet?
Nagyon köszönöm a segítséget!
Mindenképp igénybe venném majd a lehetőséget, ha még meg lesz akkor a motorod!
Üdv Zoli itt!
Olvasom a problémád! Én ugyan árulom a motorom a gyári dobozzal és konzollal, de azt fel tudom ajánlani, hogy ha jobb idő lesz és meg van még a motor akkor vehetsz méretet a konzolról!
Uff!
Ez így van! José nem tiltakozott volna, hogy méretet vegyen a doboztartómról!
Valószínűleg nem,legalábbis amennyire én megismertem!
Sőt!Szerintem mivel oly jószívű,kölcsön is adja, hosszabb használatra(pár évre)!
Így van de José sem tiltakozott volna azért ,hogy méretet vegyen, mármint a doboztartóról
Engem egyenlőre jobban izgat az amit látok,ha kinézek az ablakon!
Mivel kis hazánk kis városában a hókotrósok szart se érnek,legalábbis a munkájuk,így a holnap reggeli indulásomon gondolkozom!
De José nem ajánlotta fel!
Djtoci ajánlotta fel!
Ha szerzel pontos méretet,én megtudom csinálni neked!
Mondjuk nem egy nagy valami. Egyszer majd erre motorozol, és leméretezed. Gyakorlatilag 4 cső kell hozzá, meg 2db laposvas az index kiemeléséhez. Ha ügyes vagy akkor a gyári kapaszkodód is megmarad.
hát másolj
lehetőséged már van rá...
Josénak is gyári doboztartója van..