Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anno a balesetem előtt ilyen volt a motoromon!
Jó az ár! Azért nem lett ismét,mert Finster Csabi olyan árat mondott a két dobra,hogy olcsóbb volt az Akrapovic 4-1 rendszert venni...
A két oldaldoboz külön nem eladó?
Mostanság pont ilyet keresett valaki!
Olvasgass vissza,és vedd fel vele a kapcsolatot!
De azért leírhatnád a dobozok márkáját,no meg valami árat is!
Sziasztok!

Eladnám túradoboz rendszerem kihasználatlanság miatt (oldaldobozok évente ha egyszer voltak fenn). A konzol egyedi készítésű, de nem gányolt, sebesség és ütésálló, tiszaföldvári strandkorlát nem ellenfele :)
Link: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Üdv!
Hegeszteni nem tudok, így kalapáltam. Többet erővel, mint ésszel!
De azért remélem dobsz majd fel Te is képeket!
Djtoci! Köszönöm a fotókat!

Valóban nem a szépség számít hanem hogy használható és praktikus legyen! Én is hasonlóképpen képzeltem el megcsinálni az enyémet csak a derékszögben ahol Ti hajlítottátok,ott én állíthatóra,dönthetöre fogom csinálni egy csavar segítségével.
Nem egy szépségdíjas, de a célnak megfelelt.
A szokásost meg aztán kilométer függő is a dolog!
Nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni!inkább az elrakásnál kell odafigyelni,oszt mikor előveszed,szinte csak lemosod és gyíííííííííííííí!
Mit értesz az alatt hogy formában?
Végre megjött minden, egy darabig nem cserélem az biztos...
1. gumi, első-hátsó
2. olaj, összes szűrő
3. gyertyák
4. vezérműláncfeszítő
5. szelepfedéltömítés
6. első tárcsák + betét
7. lánc, lánckerekek
ok. köszi
Ti hogy tartjátok formában magatokat szezonon kívül? Mivel készültök a szezonra?

Pár hete kezdtem el fallabdázni (külföldiül squash) és tök jó erőnléti és reflexfejlesztő sport. Akinek van lehetősége rá, annak ajánlom, kb. 15-20ezerből már használható felszerelést lehet kapni. Teremcipő+középszar ütő+labdák.
Átfogó közhely: mindenre illik rápillantani, vagyis tudni, hogy kb. milyen állapotban van, annak függvényében cserélgetni amit kell.

Folyadékok, szűrők, lánc-lánckerekek, fékbetétek, gumik, akku, kormánycsapágyazás állapotának ellenőrzését ajánlom mindenképp.
35 ezer körül
nekem is kellene ilyen. hol rendelted ill hova kell ezt bekötni és mennyibe került?
mennyi km-nél tart a masina?
Szisztok Lassan tavaszodik mit kell ilyenkor átnézni a motoron,hogy ne legyen vele gond éven át. Milyen olajat tegyek bele? Tavaj volt lánc ill. lánckerekek cseréje
Én egyszerűen bementem a homasitába,és vettem egyet 1.090ft-ért!
Teljesen hibátlanul müxik már évek óta!
Köszi,nagyon rendes vagy! De csak ha az idödbe belefér!
És persze keresem még a bringás tartót is,választ várok abból az üzletböl ahonnan vettem a navit. Na és ugye bölcsö is kell mert 3 ponton csatlakozik a tartóhoz,most néztem meg.
Megvan még az 1.0-ás verziós laposvasam is valahol. Holnap majd megpróbálom előszedni, és ha gondolod lefotózom Neked!
Szegény ember vízzel föz alapon majd gyártok másikat tavasszal ha nem jó szögben áll.A mühelyben a lehetöségeim erre adottak.A bringás tartó lényegesen jobb lehet mert az forgatható is.Na ezen a gondolaton indulok tovább hogy dönthetö lehessen a cucc. :)
Túrjál tovább a neten! Én 4 pontos tartót a 8. helyen találtam! Ott is az utolsó volt. Csak tájékoztató jelleggel linkeltem ide! Meg aztán ha egyszer csopperre váltasz, akkor már van tartód!