Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha beleveszem a biztosítást is, akkor közel 18ezret takarítok meg.
Nekem se éri meg, tavaly számoltam, úgy 1800 Ft körül takarítottam volna meg.
persze,hogy nem....
azért irtam hogy "vicceskedtem" vele...

Én nem is szeretek semmit kölcsönkérni,sem kölcsön adni...
Értem!
Tervek azok vannak itt nálunk bőven!De hogy mi valósul meg,no sz más dolog!
Példának okáért itt van a 3,5-tonna feletti, kilométerdíjas útdíj!
No ez is elbukott egyenlőre ugye!De még mindig nem lehet az éves matricát megvenni!Én meg havit nem veszek,akkor inkább kerülöm a fizetős részeket,sok kollégával együtt (mondjuk úgy dacból)!Akkor most melyikkel is járt jobban a kis országunk,meg döntés hozóink!
De hogy a témához vissza kanyarodjak,én eddig se vonogattam ki a vasat!
Ok egyszerű! Matematikailag nekem nem éri meg!
Nem azt mondta,hogy nem lehet kivonni!
Azt mondta tervezik,hogy ne lehessen,mert qrva nagy kiesés az önkormányzatoknak,meg állambácsinak...
Ha hinni lehet ennek, akkor nem változott semmit a ránk vonatkozó rész.
Igen!
Azok a biztosítós emberek nagyon értenek hozzá!
Az én kezem alatt is dolgoztak ilyenek anno!A falra másztam mikor egy ügyfél felhívott,oszt próbáltam helyre hozni amiket elbasz.....!
Én is a rozsdamentesre szavaznék!
Attól függ honnan!
Én részemről rozsdamentest preferálom,mert nagyon szép tud lenni hosszú évekig ,ha tiszta,és ápolják!
De szerintem ez inkább pénztárca függő!
Örülök neki Én is!
Viszont a biztosítós emberem tavaly ezt rebesgette...
Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam.
sziasztok melyik dobot érdemesebb megrendelni az aluminiumot vagy a rozsdamentest?
Üdv! Hogy mindenkit megnyugtassak, nem igaz a hír, ki lehet vonni továbbra is a motort télen. 326/2011. Korm Rendelet 100§(2).bek.
Elég furcsa lenne,de ebben az országban már bármit eltudok képzelni!
Úgy hallottam, hogy amíg a tulajdonodban van addig összesen egyszer. Most keresik ki nekem a paragrafust.
Kölcsön biztos nem adom, mindig akkor történik valami, szemét Murphy dolgozik fáradhatatlanul!
aszem nem lesz más.
De ha arra nem válaszol,akkor nem sok más maradt!
Meg szerintem egy pár perces beszélgetés még nem kifizethetetlen!
megtenném de külföldön vagyok nekem jobb lenne ha emailban tudnám felveni a kontaktot
Próbáld telefonon!
Igen!
Évente egyszer,ami nem lehet több 6-hónap egybefüggő forgalomból kivonásnak!
Tehát nem lehet azt csinálni hogy mondjuk két havonta kivonatom,majd vissza helyezem a forgalomba!
nemtudtok valami email cimet küldeni ahol feltudnám venni a kapcsolatot Martin céggel mert amit találtam a neten arra még nem jött válasz.
Üdv az Uraknak!
Igaz lehet ez:
2013.01.01.-től a tulajdonodban lévő járművet, összesen egyszer, azaz 1* lehet ideiglenesen kivonni a forgalomból, amíg a tulajdonodban van. Sok ember eddig nem használta télen az autóját, motorját, ezért kivonatta a forgalomból, hogy a használaton kívüli gép(ek) után ne fizessen sem kötelező felelősség biztosítást, sem pedig súlyadót. Tud erről valaki valamit?
Sajna nem!
Általában a gyári dobok "működése"ilyen!
A kipuffgáz megy benne össze-vissza a járatokon,sok helyen a külső borítás alatt is!
A nyitott dobok meg csak középen pufognak ki,körülötte meg ott a különböző gyártók, különböző szigetelése!
Direkt nem írtam milyen szigetelés,ahány ház annyi szokás!