Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+L
Az RSV-hez képest feüdülés lesz!
és nagyjából melyik évszakban?
Az lemaradt az írásomból,hogy tavaly!
Nem kell két évet vissza olvasnod!
Bizton állíthatom,hogy legalább 3-4 szer kibeszéltük ezt!
Kezdve a különbségekről,típushibákról,körülbelüli fentartási költségekről,és még sorolhatnám!
köszi,most kezdtem visszaolvasni az elmúlt 2 évet,2010 februárjában nem sikerült a motorról beszélni,csak baromságokról
árban nekem 1500 a különbség...a ferrodó szinteréhez képest...

így mindenképpen kiprobálom a Brembot..
a Lucas a kettő között van..
A ferrodón kívül a másik hármat (ebc hh, lucas, Brembo SA első/SP hátsó) mind a nehezebb motorokhoz ajánlják.. Állítólag csúcsmínőség, na majd meglátjuk..
a forumra értettem
a 98as kis hátsó lámpával ráccsal a légbeszívókban még karbis
99- től injektoros 2001- részben digitális műszerfallal ami 2005 től ismét változott egy icipicit...
Állítólag a karbis 164 le ....szenben az injektoros 152le...
nekem volt karbis is,nekem tök egyformának tűnt ...
viszont az első generácios busával nem lehet egy lapon említeni..sosem volt az xx 164le..

De azért maradok a Busánál...


Látom sikerült átcsalnom a busmanokat
Semmi gond!
Valószínű én is így tettem volna!
oké,akkor visszaolvasok
megpróbáltam lusta módon megoldani
Ezt a témát már szinte heti,de havi szinten biztos kitaglaltuk párszor!
Ha egy kicsit vissza olvasgatsz,biztos találsz választ a kérdéseidre!
Sziasztok!

Van rá esély,hogy gazdája leszek egy '98-as xx-nek.Nem ismerem ezt a típust,bár elsőre nagyon tetszik.Kérlek avassatok be az évjáratok közötti különbségekbe,valamint a motor előnyei és hátrányaira is kíváncsi lennék.Érdemes '98-ast venni,vagy gondolkodjak valamelyik fiatalabb évjáratban?
Köszi:Gabi
A barátom ilyet használ és dicséri nagyon....
Nekem az ára nem tetszett,no meg ahogy írtad gyorsan kopik!
Ez a kettő nálam vásárlásból kizáró ok!
Legalább az egyik tulajdonsága lenne számomra kedvezőbb,akkor elgondolkodnék rajta!
Vedd meg tibi
én tudomásom szerint, nagyon jól fog csak kissé hamar kopik,a tárcsát nem bántja... kb. Ebc HH -val azonos minőségű csak ezt jobb feltételekkel tudnám....
Végre!
Bár félő,hogy ezt a rendeletet,törvényt azért hozták mert valamelyik honatyánkat,vagy cégét,nem fizették ki időben!
Nem hiszem hogy azért,hogy nekünk kis embereknek,vállalkozóknak jobb, könnyebb legyen!
De ez szerintem jó!


A számla-, illetve az áru vagy szolgáltatás átvételétől számított 30 napon belül kell kifizetni a vállalkozót, késedelmes fizetés esetén pedig átalány behajtási költség is jár a vállalkozónak - egyebek mellett ezeket a szabályokat tartalmazza az a törvénytervezet, amely a kereskedelmi ügyletekhez kapcsolódó késedelmes fellépésről szóló uniós irányelvet ülteti át a magyar jogba.

A kormány honlapján megjelent tervezet a 30 napos fizetési határidőt veszi át, és nem ad lehetőséget a legfeljebb 60 napos fizetésre, amit az irányelv megenged a nemzeti jogalkotónak. Ha a megrendelő fizetési késedelembe esik, köteles késedelmi kamatot fizetni. Ez Magyarországon a jegybanki alapkamat, plusz 8 százalékpont.

A megrendelő a késedelmi kamaton felül köteles 40 euró átalány behajtási költséget is fizetni a szállítójának. Ha ennél több volt a szállító behajtási költsége, azt külön érvényesítheti a megrendelővel szemben.
Csak halottam róla,de személyes tapasztalatom nincs!
Pont azért nincs mert halottam róla!
a brembo sa,sp szinteres betétekkel van valakinek tapasztalata?
Üdv a köreinkben! (Adatlap )
Isten hozott köreinkben!
Gratula a vashoz!
Adatlapot légyszíves kitölteni!