Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én olyan 250-300.000 rádobásban gondolkodom
mondjuk legalább leirta mik a bajai..segédváz stb..
Pityusz személyesen sokat lát és hall majd.
fehervariablak@gmail.com
légyszíves ne rébuszokban beszéljél sorold a kókányt benne
az enyém az patika:)majdnem:)
nem jó a link
a tiedről dobhatnál fel képet...had lássuk
Adj egy mail címet és küldöm!
nem szembetűnő?
kokesz és a gyári állapot
mindegyik...

ez injektoros:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-6
335466
én nem ismerem a típust,mit kell nézni?
azt látom,hogy a fényezés szebb,meg nincs rajta sportdob,de más nem szembetűnő nekem
mint mindegyik 16-17 éves motor:)
de,ha rádobja azt az összeget az enyémre,amit én gondolok és nem egy mókolt szar az övé,akkor elcserélem
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-6335466


v
iszonyítás képen....
Afganisztánban van a csávó, 1,5 hét múlva jön haza,kérlek küldd el a telefonszámod és megkeresnélek,köszönöm!
sokat látott madárka
mi a baja?
Megnézzem?
ezeket küldte a srác e-mailben és ez a bevallott leírás:
"Üdv!
Ennyi képet találtam,kb másfé hét múlva tudok többet küldeni.Hibák:műszerfal,jobb oldala meghúzva,nehezen észrevehető,de a segédvázban van kb 2 cm jobbra,nem foglalkoztam vele,mert gyakorlatilag nincs jelentősége,kár érte szétszedni.Futómű,fékek,lánc-lánckerék,motor teljesen rendben,mindig szervizelve.Műszerfal bontóban 30000,segédváz 25000,de azt szerintem nem érdemes megvenni.Hátulján az xx matrica levehető,kicsit gagyi,de ajándék volt,nincs alatta hiba,fakulás vagy bármi.Láttam a tied,szebb állapotú,természetesen fizetk rá,remélem majd megegyezünk."
Az ára,és a futott kilométer reálisnak tűnik!
Bár lehetne róla több,jobb minőségű kép,akkor több mindent meg lehetne állapítani a vasrol!
az analógot nem tudod digitálisra felcserélni.
és visszafelé sem működik.
az analógosból van viszont olyan amit már az injektoroséhoz raktak fel,az működik a sima analógos helyén,(az injektor visszajelője helyén az oldaltámasz kapcsolója fog világitan.)
még nem boltoltam el,először körül járom a kérdést:)
a műszerfal cserés benne
igazábol nem.
tavasszal nehezen kelt életre de aztán kisimult...
amikor állt 2 évet na akkor hazamentek a karbik mert beleszáradt a benga adalékanyaga,és kajakra ki kellett pucolni,de nem lett tökéletes.
aztán amikor elszántam magam hogy szakikkal csinéltatok egy ultrahangos tisztitást,meg egy szinkront.....akkor meg porrátörtem.
aztán volt e bajod a karbikkal?