Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még én se!
Húztunk rajta!De ezután már nem lehet húzni,csere lesz!
De olyan típusra ami "örök életű"!Sajna ez a kormánycsapágy dolog is típus hiba!
Akinek nincs középállványa?
Nem így szoktam ellenőrizni, de így is jó!
Akkor abban már lehet cseréltek, csak nem tudsz róla?!
motort cserélj kipu nélkül
én óraállást irtam...nem valós kilométert
De középállványon,a hátulját lenyomva mozgatod a kormányt jobb és bal oldalra ,rögtön kiderül mi a helyzet.. Gondolom nem mondtam újat.

José gépén jó a kormánynyakcsapágy 70e km felett akkor meg nem mondhatjuk,hogy ez tipushiba lenne
Én még nem cseréltem kormány nyak csapágyat, pedig nem ennyi km van a motorban! Akkor most cseréljek?
Igen!
mindig vannak kivételek
Helyes!
Még semmilyet, de szerintem Honda lesz. Márkahű vagyok.
Útállak!
Igenis melegedős!És nem minden idomos!Yamajám sose melegedett ennyire!
nekem a második xx-em és egyikkel sem volt meghibásodás az 98' és most 07'
én tipushibával nem találkoztaztam, a mai napig figyelemmel kisérem az elődöt,most 15 évesen 50ekm(oraállás) nél már lehetne kormánynyak csapágyat cserélni....
" a túrák biztos pontja a moci"
Kb pont ennyi...
10w-40 es olaj 3.9 liter az ,hogy félszint vagy szintetikus saját belátásod...olaj fogyasztás nincs!csereperiodus 12000km-ként
motoros vagy,ezért az odafigyelést nem részletezem
Tipushibák: egyes évjáratoknál a feszszabályzó és korábbi évjáratoknál a vez.láncfeszítő..
van aki szerint alulhütött... de ez minden idomosnál jelen van..
amúgy semmi ,tankolsz és mész
űdv itt
Sziasztok! Szeretnék egy kis infót ezekről a mocikról! Tegnap jutottam hozzá egy 2003-as XX-hez,6 év után lecseréltem a Gixerem. Nagyon megtetszett az XX kényelme,formája stb. Mire kell figyelni ennél a típusnál,mik a típushibák,mennyi és milyen típusú olajat raktok bele+ilyenekre lennék kíváncsi? Köszi!
mentve
igen az a jó szám, azon elérhető vagyok
jó hogy figyelmeztettél a hirdetésre, lassan törölnöm kéne(nem aktuális)
oksa, mégis más élőben látni,hallani egyet...igazán ritka motor.
kirándulás, ismerkedés egy kis technikával fűszerezve..
a plexis számod él?
akkor csak ajánlani tudom, ha valamikor végre kitavaszodik és jártok B.füred felé jelezzétek és akkor élőben is megtudja nézni a haverod, illetve egy próba kört is megbeszélhetünk
Értem!
ment az enyémmel és nagyon tetszett neki, de ő is naked párti
elérhető áron van... és a méginkább nyomatékra hangolt x-11 blokk a igen jól hangzik..
nem kis darab a srác..
a barátod ha lecseréli a gsr-t egy xx-re biztosan elégedett lesz az erejével és a nyomatékkal de a méretétől és a súlyától nem lesz boldog, mert a gsr után olyan mintha vonatot venne az ember a lába közé de azért jó móka