Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem két csomagtartó rendszer van összeépítve. Két rozsdamentes lapos acél kitámasztó felhelyezéséhez pedig nem kell mérnöki végzettség .
Ha te is fémszerkezet-mérnök vagy, akkor természetesen nem kókány ha saját magad csinálod.
ha te gyártottál kiegészítő tartót (ahogy én is) akkor az most kokeszolás és gányolás?

te irtad,hogy nem szabad a következő mondatban meg te gyártottál...
Ez így azért érdekes..
az a különbség a hozzászólásaink között,hogy én ismerem a srác munkáját, 3 szezon óta van a barátom motorján. Tehát tudom miről is beszélek... Na nem megsértődni Tavaly 15 kg-ra voltak pakolva az kinai oldaldobozok ami kapott egy biztonságból egy gumipókot. Mert valóban a doboz volt a gyenge láncszem.
Tehát használható massziv ,ugyanúgy tudsz rá dobozt akasztani,mint a givi vagy kappa tartókra..
Szia! Teljesen egyetértek Milka úrral, mert nem szabad kókányolni! Nekem GIVI Wingrack2 tartóm van, és GIVI dobozok vannak rajta. Sajnos az első úton megkapta a próbaterhelést, mert egy barom fellökött bennünket Boszniában 2 éve. A jobb oldali doboz alja karcos lett, a tartók is tökéletesen bírták. Nem vettem meg a gyári tartót a Wingrackhoz, mert nekem gagyinak tűnt, főleg annyiért. Én gyártottam hozzá a tartót, ha érdekel lefotózom neked és elküldöm.
fekete a gyáritól lényegesen magasabb
*ab=baj

Telefonrol irok
Mi ab a dupla bubissal? Milyen magas? Van rola fotod esetleg?
Szine?
ha neked nem kell ,engem érdekelhet...
nemrég vettem egy dupla bubis plexit,de inkább mra-t raknék rá
nem kell semmilyen platni,normálisan fel lehet pattintani a dobozt!Úgy van kialakítva a felfogatása mintha a platnira raknád..
lehet nem a legszebb éppen... de müködik több Szlovén túrán is teljesitettek már...
Kinek milyen plexije van? Nekem toldatos MRA van fent, és érdekelne, hogy van-e ennél jobb megoldás, érdekelnének a tapasztalatok. LSL egyenes túrakormányom van, és 197cm vagyok. És nem szeretem annyira ezt a szettet.

Givi konzolt és dobozokat én is csak ajánlani tudom, 260ig teszteltem őket. :)

Szerintem nem éri meg gagyit venni, sokkal drágább, ha elhagyod, és esetleg még kárt is okozol vele másnak. Egyszer kell megvenni a jót, és örök élet. Ez a barkácsszakkör nem méltó szerintem egy XX-hez.
Köszönöm a linket :)
Is!
Jól hangzik ez az elfordítom, leveszem, meg nem is néz ki rosszul sem.
Viszont nézegetem már egy ideje a megoldásokat, de nem láttam még ilyet sehol sem. A nevét, vagy cikk számát nem tudod veletlenül?
Bocsi a sokkkk kérdésért :)
Azért ez a "laposvasas"megoldás nekem kicsit "gázosnak"tűnik!
Meg akkor még ott van,hogy a platnit meg kell venni,akkor meg szettben már nem sok különbség van árban!Ráadásul az oldalsó dobozok zárral történő le-fel vétele hogy lesz megoldva?
olyan mint a kacsolható vonohorog...
Azt nem tudom mi az a "quick-lock cucc".
Ez egyszerűen kulcsos,oszt jó napot!Elfordítod a kulcsot egy negyedet,ekkor leveszed,ha felet fordítasz akkor nyitod a dobozokat!
Gyárt mindenre
http://www.expressz.hu/suzuki-sv-1000-650-doboztarto-oldaldoboz-tarto-4
4288894/
:)
megkeresem
Ez nem hangzik rosszul :)
Esetleg valami elérhetőséget tudnál adni hozzá?
pilisvörösváron van egy srác aki oldaldoboztartókat is csinál asszem egy 20 as a pár, több havernak is van és jól teljesít. A monorack topcased marad, és csinál hozzá oldaltarót amit fel is szerel.
Na:)
Ez a quick-lock cucc?
Vagy ezt hogy hívják? S könnyen megy fel-le? Vagy Nálad mindig fent van, ha használsz dobozokat, ha nem?
Egyszerű!
Veszel és jól felcsavarozod!
Nekem Givi rendszer van fent,dobozzal együtt,de a kappa is ugyan az,főleg mióta a kisöreg eladta az egészet a Givinek!
Na, majd jobban figyelek a jövőben a tárolásra :)
Egy kérdés, esetleg valaki tudja a választ, hogy milyen módon lehetne oldaldobozokat tennem a vasra. Kérdezem azért,mert olvastam valahol, hogy létezik a Givinek egy quick-lock evo nevű tartója,ami könnyen le és felszerelhető. Máshol azt olvastam,hogy az XX-re csak wingrack tartóval lehet rögzíteni.... Boltban is mondtak már nekem ilyet is, meg olyat is...Ja, és jelenleg van egy hátsó dobozom tartóval, azt megtarthatom(már mint a tartót), vagy komplett cserélnem kell?
Szóval tanácstalan vagyok kicsit, valakinek személyes tapasztalata esetleg?
Vagy pl hard disk sentinelt! Mondjuk ha földhöz vádod,az se segít... :)