Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Mutass pár képet a paripáról!

Merre felé vagy az országban?
Sziasztok!

Most regisztráltam az oldalra, egy XX büszke tulajdonosa vagyok én is.

Szép napot mindenkinek!
Gratula a csöppséghez , sok egészséget kívánok!
Németül mondjuk nem adnak el,már sokat felejtettem!
Régebben kint kamionoztam,de most már csak belföld érdekelne!
Ausztriát egyébként már lassan jobban ismerem mint kis hazánkat,elég sok időt töltök(tünk)ott nem munkából kifolyólag!
Sziasztok!
Pár éve a fiók mélyén heverő vadiúj első fékbetét szett eladó. EBC FA261HH szintermetál a típus, több info itt:
http://ebcbrakes.hu/ebc-fa261h...
A bolti ára 12eft körül van 1 tárcsára. Én a 2 tárcsára való szettért 16eft-ot szeretnék. Elérhetőségem az adatlapomon.
Szeva,

tudsz németül? Ismered Ausztriát?
Köszönöm!
Az igazság az,hogy ha lehet logisztikai céget kihagynék,illetve azt csak utolsó sorban választanám,ha egy mód van rá!Bár ha elfogadható feltételek lennének,akkor lépnék!
Most is logisztikai cégnél vagyok,és innen szeretnék kimondottan céghez menni!Ahol saját árut,vagy egyebet kellene szállítani!
Szia!

Hozzám az alábbi cég jár gyűjtőfuvarba, esetleg kérdezz rá náluk.

dolsped.hu

Üdv
G
Ha valaki tud 7,5 tonnás,emelőfalasra munkát kérem jelezze!
Köszönöm!
Gratulálok, nagyon sok boldogságot kívánok!
gartulálok

máris egy kis moci illattal alszik a csemete
Pontosan!
Erre gondoltam!
a másik kúpgörgős csapágy valóban örök életü,azt csak alkalmanként húzni kell ,ha kopik száz évente
igen lehetne jobb csapágy. a Fazeren is ilyen volt,40 nél kidobtuk belöle,mert kicsit már a közep álláson beverődőtt.

tipus hiba legyen.. ha gyárit rakna mindig az ember akkor kb 60000 ezrenként cserélni kellHET
Sok típus blokkja meg sem futja ezt a km-ert.. mert beadja a kulcsot a blokk cserélsz váltót stb..
No ez jó kérdés!
Én középállványon néztem, többször is,és nem jött ki a hiba,de menet közben állandóan halottam hogy kottyan valami,főleg fékezéskor!
Mondtam a szerelő srácnak(akit Jose ajánlott),és ő mondta hogy lógott,és húzott rajta!Meg azt is mondta,hogy ha megint lógni fog,akkor csere!De teljesen más típusúra,mert ezek a talpcsapágyak szart se érnek,legalábbis kormánycsapágyként,és Budapest útjain!
abban most középen torpan (ugrik) egy kicsit, tehát annyi neki...
Hogy ki mit cserélt rajta az elmúlt 15 évben azt nem tudni mondjuk 2005 óta csak kopó dolgokat...
Sajnos sima golyós csapágy van benne..kicsi az érintkező felület..
ha észlelek bármit az enyémen én nem húzok rajta,dobom kifele.
Veszek jobbat annyira nem nagy tétel és többet nem lesz gond vele.
Hogyan teszteljem?
Nem veszít semmit!
De az!
És állványon nem mindig jön ki!Nekem se lógott úgy,mivel talpcsapágyról beszélünk,és ha tehermentesíted,akkor nem lóg!