Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet a btibi10@freemail.hu-ra is
Tuti jó lesz!
Én anno csak azért nem vettem tőle 2 dobot,mert olcsóbban tudtam egy komplett 4-1 Akrapovic rendszert... (Alkalmi vétel volt)
A kidörrenö témához hozzá szólva, én nemrégiben rendeltem Martintól két hátsó dobot tompítóval együtt. Nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen hangja lesz a cicusnak,sokan dicsérték a munkáját. Viszont még várat magára a felszerelés,kicsit körülményes mire kiér hozzám a cucc.
Nekem van. Teszek fel képet róla valamelyik nap.
amikor vettem a fazert BT-014 volt rajta...
az M3-as on hazafelé akkora felhőszakadás kapott el,hogy 40-50 nel bírtunk menni ( a kocsik is) ment az .. de nem volt gond vele,pedig hömpölygött a víz az autópályán.. 10 perc alatt rongyá áztam. Már vártam mikor adja fel a motor,de hősiesen helyt állt
ha van felesleges túraplekója valakinek szóljon
Nekem BT-014 van fent,nincs vele bajom,jöhet a sav!
Háááááááát igen!
erre mindenkinek más lesz a véleménye

nekem pilot road 2 van és jó
Cserélem az első-hátsó gumit. Kinek mi a tapasztalata? Inkább puha keverék érdekel.
Olcsó,megbízható,jó munkát végző redőnyöst keresnék nagy volumenű munkára!
ez olyan ki mit szeret dolog...
ami most van rajta, halkabb mint az általános sportdobok, de én gyári párti lennék.. ebben a szezonban ezzel használtam és nem volt tragédia
Ha találok gyárit csakis szépet, számomra elfogadható árban,akkor veszek hozzá..
De így is elvagyok vele
attól én sem válok meg
nem akarok sportdobot , az enyém is nyitott gyári... most gyári gyárit nézegetek
BUÉK!
btibor:a kipufogóval kapcsolatban
menettulajdonságok:GYÁRI DOB(A HONDA mérnökei tudnak valamit)
hangélmény,figyelemkeltés,önámítás:nyitott dob
(magyar gyártók dobjai,háromféle szűkítő sok elbaszott idő 18000km után)
több százezer forintosról nincs tapasztalatom
Ha komolyabban érdekel,elérhetőség az adatlapomon.
boldog új évet kívánok
BUÉK!
Neked is boldog új évet!
Szerintem is csak a rendszer változtat.
Én hiszek nektek
Ezért kérdeztem meg olyanoktól ,akiknek valós tapasztalata van
Szerintem nem érezhető a csökkenés,de legyen!
Inkább úgy írom,én nem éreztem!
Buék!
nah én felső tartományt nem használok csak igen ritkán
egyszer úgy hallottam,hogy sport dobbal(vagy rendszerrel) érezhetően csökkent a nyomaték..
B. Laci azt mondta semmi nem változott ,hogy átalakítatta a dobokat,sőt José is ezt mondta..
A mostani állapoton nem akarok rontani,ez a lényeg