Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze hogy elkophat, csak furcsa, hogy a hátsóban már alig van, az elsők pedig sokkal jobbak.
nekem hekkelt a gyári dobom..lehet ez a szerencsém..
12 éves motornál már elkophat a gyári fékbetét
Bocs hogy belevaú,nekem is volt egy 2005-ös annó.
Soha nem tudtam 6 liter alá menni vele
120-al is 6-ot evett,felette meg hajjajj....
Gyári dobokkal,áttétellel.
Ezt a gyorsításkori fékezést meg fogom nézni (valahogy csak sikerül), eléggé erősen kopott a hátsó fékbetét. (A fékbetétek cseréjéről semmit sem tudok, de egy szerelő azt mondta, hogy nem kizárt, hogy még a gyári, mert mit tudom én milyen színű a hordozó felület anyaga. Akár még az is lehet, a láncszett még gyári és még bőven nincs elhasználva.)
akkor nem szerencsés évjárat.. én csak utassal használom ami nem kevés súly.. és 6 literből mindíg kijön igaz nincs gyalázva a gép..
Ezek szerint nem csak nekem eszik sokat az XX, nálam is 9-10 l és elég kormosak a pufók. Nem száguldozom, nem is nagyon pörgetem, sem utas, sem pakolás. 2000-es injektoros. Persze azért hozzá tartozik, hogy gyakran megyek városban is, de ott sem nagyon pörgetem.
ő normál használatot irt..
te viszont kihegyezve mehettél ,hogy 10 litert kajált..

Egyébként gyári kipufogó dobok vannak?
Tök normális a fogyasztása sztem. Nekem sose ment 10 liter alá. Persze nekem mind a 3 xx-em szar volt azé...
De ha sokallod, nézd meg az áttételedet, illetve állványon üresben, forgasd meg kézzel a 2 felnit. Előfordul a duálnál sürübben, hogy akkor is fékezi a kerekeket ha épp gyorsitasz.... Sok sikert!
De tud.
hello...
OK!
azé 140 mer belefér a valós 130-ba
Na mind1. Köszönöm szépen!

Ha valami okosat megtudok akkor majd írok!

Sziasztok
hát nekem sem tetszene..!
A busa amit szintén mindig utassal használtam a pályán nem ment 6.6 fölé.. máskor meg csak alatta volt.. igaz dobozok nem voltak rajta
:D Jaja....
Látod-látod! 130 a max, és ezt a motorod is tudja. Te 140-et is mentél, ezért büntetett magas fogyasztással.
Megpróbálok egy Honda fanatikust megkérdezni hátha tud valami okosat mondani!
lehet valami okostojás elállította az injektort,,,hogy majd milyen fasza lesz...''''
Ha itt visszakeresed Blacious beirásait, akkor meglátod, hogy nem tudsz vele mit kezdeni.
Eddig engem se nagyon érdekelt, de ez a 9 feletti balatoni túra azért már sok volt.....
kizárt,hogy annyit egyen..Mint a V6 mondeóm
PAsz! azt nem tudom
Lánckerék áttétel gyári?
Télen akarom vinni! Elvileg télen volt csinálva minden....