Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fogyasztásán kívűl nagyon patent volt a mondim...nekem nagyon bevált egy rúgócsere(párban elöl) ez volt az egyetlen hiba ami kijött... nagyon szerettük de az 5000/100km kicsit sok
ugye-ugye
Ja,volt mondeo is 2.5 v6,brutál cumi volt,akkor megfogadtam 3f-es autót soha! (fiat,ford,francia)
Ismerem a dörgést,nekem V8 (4.0) volt,most 2.5 Tds van.
Azóta nem haver a benzinkutas...
ismerem a dörgést a 17.-et készülök megvenni..
valóban 200e-nél már igen veszélyes magasnyomású dizelt venni...
de az sem állapot ,hogy 4 év alatt 31ekm mentem a mondeóval ami 750e került többe mintha dizeleznék pedig alig mentem vele!Ha rendesen ment volna évi 12-15 ezret ez a szám egy autó ára!1.4 es benzinest köszönöm inkább nem...hozzáteszem csak azért váltok,mert a haveréhoz van lehetőségem hozzájutni.. Máskülönben nem tenném..
Az új dízelek (HDI,TDCI,DCI stb) qrva jók,addig míg jók!
De ha egyszer hozzá kell nyúlni,a gatyád rámegy! Ezért mondtam a TD-ket! - azok még javíthatók ésszerű keretek között... Nem beszélve arról,hogy milyen szar az üzemanyag M.O.-n,ami nagyon befolyásolja az új dízelek élettartamát!
azért 67 ekm-nem rossz a dizel sztem.. főleg,hogy úgy vigyáztak rá mint a himes tojásra.. jó barátomé
másik ismerősőnek van fokusza de abba 200e fölött van..és árban még az a drágább... egyébként egyiket sem árulják
öreg dizelem most is van T4 istenkirály
Inkább a Focust javasolnám,a kettő közül!
Ha meg nem életbe vágó ne vegyél dízelt,szerintem!
Ha fontos,akkor meg valami TD-t...
Csak a hasznaltauton volt hirdetve és igen gyorsan elment ahhoz képest ,hogy 2.5 v6 benzines volt(2001).. a 307 es igen valamivel rövidebb 60cm,kisebb a csomagtere,de kényelmesen nagy az utastér első tulaja a barátom,nincs benne még 70e sem(2005) 1.6 hdi..
Ha nem ez akkor Focus 2 -felé nézelődnénk
Nem tudtam hogy ilyen rég hirdeted!
307-es jóval kisebb mint a mondeo! Nem?
valóban gyors volt ..1 hónap alatt elment :)

307 1.6 hdi lesz majd helyette, egy barátomtól..
No akkor ez gyors volt!
Mi lett helyette?Ha szabad kérdezni!
Én most kacsingatok a Crussal!Jövőhéten megyek meg is nézem,oszt meglátjuk meg tudunk-e egyezni!?
úgy lett
Eladó a képen látható Einhell hegesztő trafó!Simán viszi a 3,5-ös pálcát,akár folyamatosan is!Szinte új!Tavaly lett véve,talán 4-5 szőr volt használva!Ezért is adnám el!Adok hozzá fej,illetve kéz pajzsot is!Mind kettő új!Ár:20.000FtTel:06-30-9446636
Úgy legyen!
Köszönöm.
nincs itt semmiféle küzdelem csak korrekt eladás
Nincs mit!
Köszönöm!
Oksa!
Megadom a számod ismerősömnek,oszt küzdjetek!
csak a reálisat... tényleg nagyon rendben van.. kevéssel 1 misi alatt..
Értem!
Mit mersz kérni érte!
én hétvégén fogok "visszamenni" pestre . Most kocsival vagyok, szept10-20 mocival, aztán szept utolsó hetében autó. Aztán már vége is a kiküldetésnek, és nem leszek sopronban...
Hali.
én tavasszal jártam igy....
mi kicseréltük,mert a kegyszerek csak átmeneti javulást hoztak
és ugy döntöttem hogy nem biztos hogy jó az nekem ha valaki későn veszi észre hogy fékezek......
bármelyik bontóban kapsz kapcsolót nem nagy pénzért..
keresd atix-ot.
MONDEO