Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem Caberg Sintesi van!
Nagyon hibátlan minden téren!Ez már kb. a huszadik sityakom,mivel mindegyiknél tanultam,tapasztaltam!
Ez egyenlőre (3-éve9nagyon bejön!Hihetetlen halk (140-nél még simán telefonálok benne)!Gyári beépített Bluetooth headset ,ami egyszerre 3-rákapcsolt egységet képes lekezelni.Beépített rádió(bár ezt ritkán használom mivel 95%-ban asszonnyal megyek,és őt hallgatom).Beépített sötét plekó,külön gondoltak a szemüvegesekre is (hagytak helyet a szemüveg szárának,külön jelölve).Ja igen felnyitható!
Szóval nekem nagyon bejön!
BMW,előtte meg egy öreg uvex
Akarom mondani: cégnél?
Anno milyet használtál a "szervnél"?
Néztem jól néz ki!Akciós a scorpion 900 felnyitható is!Meg kéne látogatnom őket vmikor!
Üdv!

Nekem Nolan N103-as van, és nagyon bejön. Szemüveges vagyok, és nagyon jó, hogy nem kell minden fel és levételnél bénáznom a szemüveggel. A napszemüveg meg egy Isten áldása, nem is beszélve a Robotzsaru feelingről! Nem zajos, nem párásodik (csak a szemüvegem), a belsejét egész egyszerű kiszedni. Egy szó mint száz, ÉN meg vagyok vele elégedve.
Most kaptam egy hirlevelet a bázismotortól, ott most 58-ért adják, de abban nincs pinlock-os plexi, és nincs rajta még egy festékréteg!
Sziasztok!

A télen akarok bukót cserélni!
Jelenleg agvs4 nyomom!
Amiket néztem, Nolan,HJc,Shoei,KBC,Scorpion
kinek van tapasztalata ezek közül vmelyikkel?
Illetve ki használ nyitható állrészest?Tapasztalat róla!
Jó utat!
Oksa!
Háromnapra: Bankkártya oszt jónapot!
Viccet félre téve!Háromnapra én semmit se vinnék a személyes dolgaimon kívül!Ha csak nem akarsz több ezer kilométert menni a három nap alatt!
Például defekt spray,minek?Én még sose vittem magammal,nincs is!Szerintem felesleges!Mivel tömlő nélküli gumiról beszélünk,ha belemegy valami(és nem veszed ki)simán elgurulsz pár száz kilométerét!
Tárcsafékzár:nekem nincs is ,mint írtam pageres a járgány!Egyébként a tárcsafékzár az egyik legfeleslegesebb "biztonsági kütyü"!Alátolnak egy gördeszkát a lezárt kerék alá,oszt viszik!akkor már inkább a "hernyó"!
Szóval három napot én nem "lihegném"túl nagyon!Személyes holmi,oszt kész!
Köszke
Nemzetközi zöldkártya, láthatósági mellény ha autópálya szélén megállsz valamiért. A legfonrosabb: tengerjáró cipő! Jó utat!
Szia Milka!

Téged mint nagy túramestert kérdezlek mit vigyek magammal horvátba igaz csak 3 napra megyünk!
defekt spray, láncspray alap, tárcsafékzár. még mit javasolsz, javasoltok?!
Köszönöm!
Legyen kövér!
Ha már homár....
rendeltem is gyorsan egyet a louis-ban
hogy nekem is jó legyen
Jól tudod!
ok, akkor megvan. köszi
meg ha jól tudom neked dyno cucc is van a karbiban...
Hubi!

Ne feledd,anno amikor együtt motoroztunk,már akkor is -1L volt javamra...
Azóta Akra rendszer került rá+rendes szinkron! - utóbbi rengeteget számít!
Hali.
igen-igen.
elirtam.
természetesen esztergomban vannak. és Zizó-t kell keresni.
az ultrahangos kütyüt meg lehet hogy nem irják,de én meg tudom hogy azzal csinálják a pucolást......
ha belekeresel a haya topicba úgy hogy ZIZÓ nicket keresel....akkor az adatlapján van elérhetőség.
nekem valahol el van temetve....de nem tudom hol....
Értem!
Az a szaki,akkor nem volt szaki csak állították hogy az!
nekem anno a Honda Takobert ajánlották....
de hát az nem volt közel. most már mindegy.

Az első telókban szimeringet cseréltettem "szakival", azt most a bal oldali kicsit ereszt
Én biztos hogy nem a Szallerbeknél állítatnám be a karburátort!
Hanem valami"szakival"!Aki kimondottan ezzel foglalkozik!
most már semmiben se vagyok biztos... a szallerbeck-nél amikor pucolták, akkor kicsavartak az úszóházban mindent, lehet hogy ott tekerték úgy vissza hogy most ilyen torkos lett...