Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

korához képest túl gyors az xx
Neked minek? Vadi új (szinte 0 km-s) motorod van! Van már benne 12 ezer km?
Üdv!
Ez nekem kellene...
Na ez kék!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fjr_1300-5679780
Mint írtam már Pan napolva,mert ide nem fér be!
A másik kégli meg még nincs kész teljesen!
Meg az XX-is át lett már alakítva,úgy hogy jó legyen nekem!
Szóval egyenlőre nem nagyon érdekel,főleg hogy nem kék!
Ha jó áron lenne egy kék,ami megdobogtatja szívem,lehet ráugranék.Max.tárolnám valahol addig!
Hátha valakit érdekel!
Eladó a képen látható Philips Senseo kávéfőző!
Nagyon finom habos kávét főz!
A gép 3-hónapos (de talán ha 10-szer használtuk),hibátlan esztétikai és műszaki állapotban van!
Minden meg van hozzá,(Magyar nyelvű leírás,tartozékok)még a doboza is.Plusz tartozékként vettem hozzá nagyobb víztartályt(1,5 L), őröltávé lefőzéséhez való patront(csak ezek 8.000Ft be kerültek)!Természetesen az árban ezeket is adom hozzá!
Ár:12.000Ft
Tel:06309446636
Milka bá!
Ez esetleg? tudom, hogy nem kék,de amúgy...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_pan_european_st
1300a-5839521
Nekem berohadt! 3 évig nem csavargattam és március elején úgy 8-10 fokban nagyon alacsony volt a fordulat, gondoltam, majd állítok, de ! Elvittem a szerelőmhöz és ő mondta, hogy berohadt.
Sziasztok ha már témánál vagyunk nekem is volt ezzel kapcsolatban sztorim valamelyik nap.Az történt hogy kilyukadt a gyári szerszámtárolo táska mindkét vége jo alaposan.Mivel raktam a gyári kulcshoz még plussz kulcsot stb... nagyobb kellett volna ,de sehol sem láttam hasonkot sem.Gondoltam eggyet vettem ilyen cordura szerü vizállo anyagot és megvarrattam 2-centivel nagyobb táskát amiben kényelmesen elfér a szerszám.Az alapanyagot én adtam igy is fizettem érte 30-eurot .Hát mit mondjak nem egy munkaigényes darab csodálkoztam is mikor megtudtam az árat.Mondjuk ez nem Német hanem finn volt ,meg tudom itteni keresethez nem sok, de magyar fejjel rácsodálkozik az ember.
ezt az alapjäratot is szerintem otthon fogom megnézetni ,mert itt a värosban van vele gond ha stau van nincs elég töltés. és lemerül az akssi.talän haza fele nem kell araszolgatni
Megértelek!
itt nem akarok javitattni ha nem sürgös.
Tudom!
Volt szerencsém tapasztalni a kinti árakat!
persze vittem a gumit
basszus az elsö gumi cseréért 50 eurot fizettem majdnem hanyadt vägtam magam.länc szett cserét 150 euroért akartäk,de szerintem haza érek a régivel aztän majd otthon.
Én meg 23.-án indulok ki labancföldre!
No ott aztán igazán drága a javítás!
nem akartam kiszerelni a csillag csavart. nagyatädi vagyok de jelenleg német orszägban tartozkodok.15 .-én megyek haza magyarba. Nagyon köszönöm a pozitiv hozzä älläst amit tanusitatok komolyan jol esik hogy akartok segiteni.ill. el is fogadnäm ezt a nemes gesztus.
Ha kitöltenéd az adatlapod,láthatnánk hol laksz,és szerintem simán segítene valamelyikünk tank levételben,és hogy megnézze mi a baj!
Akkor megtudnál spórolni egy rakás pénzt!
Nyert!
Remélem a csillag csavart nem akartad kiszedni!
bal oldalon egy fekete bordäs csavar olyan mint a szelepsapka a gumin.de ezt a csavart rögziti eg csillag csavar.
Simán kéne tudni kézzel forgatni!
Biztos jó csavart akartál tekergetni?
Mert olyat még nem halottam,hogy az berohadt volna!Ha mégis,ott már nagy a gond!
Szerintem vidd el szerelőhöz...
szisztok! megprobältam ällitani az alapjäraton,de ezt a csavart nem tom kézzel lehet csavarni? mert én probältam de megsem mozdul.ill. egy kicsit mozog de arra nem reagäl a motor.
Oksa!