Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valószínű hogy nagyobb sebességnél "kígyozni"fog!
4Legalábbis nekem,meg pár xx-esnek ezt csinálta a 190-es gumával!
Miért nem volt jó a gyári méret?
sztem mielőbb nézesd meg...Lehet zárlatos és öli a feszszabályzót
utassal 2500km a pr2-n alig észrevehető ,hogy fogy...
A feszültségszabályozó melegszik, bár gondolom azért van a hűtőborda, de alig volt beindítva, már nagyon meleg volt. Az akku kb. két, két és fél éves, de meg fogom méretni egy akkussal, hogy tényleg kész van-e, vagy csak ritkán megyek a motorral.
Nem,most amit ledobtam 4700 km-t bírt,és nem vagyok állat,sőt...
Csak itt az alföldön a közepe fogy el...
akkor eléggé csapkodhatod,ha 4ezer alatt kuka..
Igen,hamar fogy,de az meg jelen pillanatban nem érdekel....
Kb 4-5e km és kuka.
Én is azt hallottam róla,hogy alattomosan csuszkál..
nekem volt a Fazeren,azzal vettem.Mikor hoztam haza,elkapott az M3-son a felhőszakadás,még a kocsik is 60-nal mentek..Én meg .. De semmi gond nem volt .
Aztán hamar megváltam a gumitól,mert elfogyott..
Értem...
Nyári melegben nem, de májusban amikor vettem a mocit anno 2007-ben akkor csúszott!A kopóréteg lement azután gondoltam nem fog de tévedtem.Alattomosan kanyarban hirtelen, egyszer majdnem pereceltem is vele!Esőben sem volt nagyon ok!Mondjuk akkor még marhultam, azóta csak ésszel megyek!
Milyen helyzetekben?
Nekem gyárilag ez volt az xx-en és nagyon csúszkált!
Eddig is ez volt,nincs vele bajom...
vigyázz a BT014-el
Sport túra kategóriában az egyik legjobb! De mint mi általános felhasználók, nem fogjuk érezni nagyon a különbségeket,
szerintem.
Közben felkerült a 190-es,majd meglátjuk milyen lesz...
Nagyon még nem mertem letenni de majd úgyis megyek vele rutinozni és megpróbálom, persze más mint nagy sebességnél!
A tesztekben jókat írnak róla és hayabusán is megállja a helyét a youtubon!
Nekem meg valami Yamaha került föl és az is hibátlan!
nekem ez van a mocin. Igaz nincs összehasonlítási alapom,csak más motorjaimon használt gumikkal..
4 éve vannak fent ,nem tudom Laci mennyit ment vele,mi már 2500km-t..kb 50%-os állapotúak.. Jól tapad,élvezetesen döntögethető.. Nagyon jónak érzem
Nincs mit!
Csak össze ne keverd a jobbos baloldalt!
sziasztok!

Micheli pilot road 2 2Ct gumit raktam a gépre!Vkinek tapasztalata?Eddig annyit vettem észre,hogy jobb a fékhatás jobban fog a gumi is mint a dunlop d211 legalábbis ebben az időben!
Próbálni a határát még nem mertem meg más a profilja is!
fiuk köszönöm a segitséget mindenkinek. megprobälok ällitani az alapjäraton aztän majd kiderül mi lesz üdv mindenkinek!
Nincs mit!
Én is megszivtam egyszer, aztán ráfabrikáltam egy zx 12r fesszabot és sose lett baja!
Nem Ő az. Már megtalált, de köszi!