Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ezt írtam neki tegnap!
Ott lesz a bibi!
Az lényegtelen hogy alapjáraton járt!
Akkor is kell legyen elég töltés!
A töltés jó a motorban? Megmérted?
az akumlätorra kellet tölteni most igy mär be indult. de azt nem értem hogy tudott ennnyire lemerülni menet közben. mondjuk sokat ment alapjäraton. de akkor is kellet volna annyit tölteni. nem?
Üdv Urak!
Köszönöm a válaszokat! Most már egy felvilágosultabb vagyok!
Lehet töltés hiba!
Régebbi XX-nél a fezszabályzó típus hiba volt!
Rá kell mérni a töltésre,és minden kiderül!
sziasztok! tudna valaki segiteni nekem? ma a xx-el araszolgatam egy forgalmi dugóban kb fél órän keresztül.a viz höfoka 108 c fokos volt elindult a ventilätor ahogy illik, de a motor egyszer csak le ällt és nem tudtam be inditani olyan tüneteket produkäl mintha lemerült volna az akumlätor.tehät mindent be ad az innyektor is elidul majd le äll de aztän nem lehet elinditani,a villägitäs elhalvänyodik mintha lemerült volna az akumlätor. lehet hogy lemerült? valamiért nem volt töltés?
Árakat írhatnál!
Főleg a hátsó doboztartóról!
Teljesen egyforma!
XX alkatrészek és kiegészítők eladók:Fejidomok(kék és fekete),első féktárcsák,olajhűtő,Givi csomagtartó konzol platnival,LockhartPhillips tankbőr,gyári plexi.Érdeklődni tel: 70 317 9083
Szia Toci!
Utána jártam pár helyen, mert lassan cserélnem kellene. A 1998 utáni mocikon egyforma az első-hátsó. Több kereskedőnél kérdeztem, mindenhol egy a cikkszámuk.Ferodo
Helló Urak!

Volna egy elméleti kérdésem hozzátok: az első és hátsó fékbetétek mennyire csereszabatosak? Nézegettem a képeiket (ráértem egy kicsit ), és olyan nagyon nagy különbséget nem láttam rajtuk (a hátsón van valami fehér betét a hőelvezető és a hordozó réteg között, meg a nyeregbe beakadó részen van egy kis "bevágás"). Az összetételébe meg sajnos nem látok bele. Tehát van valami spéci különbség a kettő között? A válaszokat előre is köszönöm!
iggen.....
gyakrabban!
Jól hangzik!
OK! A kávézás ajánlat továbbra is él :) Nem tudom bátyám éppen főz-e halászlevet akkor, majd megkérdem. Ha igen, akkor vendégem vagy egy igazi szögedire :)
Gyakrabban kéne! Sok kicsi, sokra megy!
jóvolt!
csak keveset gurultunk........
Robcsi!
Úgy néz ki,május vége felé Szegedre megyek(Kamionos Cantri találkozó).Ha gondolod akkor össze futhatunk!Meg hívást kaptunk hogy mutassuk be a rejtegetett kincsünket(ha addig kész lesz).
22. kerület csendes utcájában kiadó egy 3emeletes épület 3.emeletén található 1+2fél szobás kiváló elrendezésű, alacsony fenntartású, panorámás lakás. A lakás igény szerint bútorozatlanul is kivehető. Az egyik félszoba jelenleg étkezőként funkcionál, igény esetén szobának is használható. A közös költség 24640 Ft ez tartalmazza a fűtést is! A rezsi 15000 Ft 2főre számolva (+1fő esetén további 7500 Ft) Csodás kilátás mellett remek a közlekedés, néhány perc séta után elérhető a 33,33E,233E, buszok. A közelben üzletek, fagyizó, uszoda,óvoda stb.. megtalálhatók.
Tel:06-30-9446636
Nyomás rendben van
azért nincs nagy katasztrófa ...majd megnézzük..
Beszitálást én is tapasztaltam. A szerelőm szerint guminyomás és igaza volt. Persze azért más is lehet a ludas, de nekem egy jó mély lélegzet csodákat tett.
Értem!
evribodri....