Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pálinka megvan még?
Tegyél fel képeket!
Egyébként nekem is a Vitont ajánlották!
Tegnap elkészült a túrakormány átalakítás..
A kormánybefogón és a kormányon kívűl más nem kellett hozzá a plexin kell csak mókolni..a csövek és a bovdent másképp kellett elvezetni..
Lsl kormánybefogó,Hornet kormány.
Még csak egy próbát mentem,de új motor született
nagyon jó lett
Ha valakit érdekel!
Remington hajvágógép!
Teljesen új,csak elfelejtkeztem róla(kaptam).Ki próbáltam tökéletesen működik!
Ár:6.000Ft
Tel:06-30-9446636
csapágyboltban kaphatsz.. VITONT-t keress ugy hallottam az a prémium kategoria
Oksa!
Köszönöm a segítséget!
Most nem vagyok otthon,ha hétfőn nem tudok venni itt,akkor lemérem és kereslek!
Bár nem igazán kifizetődő,de nekem van itthon "o"-gyűrű készletem!
Ha gondolod,meg tudod a méretet adok!
Urak!


Elfosta magát a benzincsapom tömítése! (O-gyűtű).
Hol tudok benzin állót venni? - Autósboltok kilőve!
Csapágybolt?
Csak annyit kell megszoknod,hogy úgy mond "túlkormányzott2lesz!
Bár nem ez a legjobb jelző,mivel ezt autóknál szokták használni,de máshogy nem igazán tudom jellemezni!Sokkal fordulékonyabb lesz vele!
Napot napot! Nekem is van fejlemény a fesszabbal kapcsolatban, ha esetleg valaki cserélni akarja, 900 as Hornetét "kell" beletenni (némi átkötéssel) aszonnyák a mesterek, hogy az a legjobb. Utána érdeklődtem hogy miért széria hiba a fesszab,
2 dolgot emeltek ki: az egyik hogy "kis teljesítményű" a másik ami a fő gond hogy anyaghibásak.... hajszálrepedések keletkeznek rajta az évek során, és így belső pára, beázás okozza a halálát. (már maga a csatlakozók is elég rossz helyen vannak, mert nagyon könnyen be tud vizesedni a kerék fölött) Itt emelték a Hornetét, ami állítólag a legjobb anyagból készült, és még örökös is....
Az enyém még várat magára, most sajnos nem a motorozás van az első helyen
A szélvédelemmel nem lesz gond..a fazeren sem volt
Ültem Milka Xx-én ,ha nekem is úgy sikerűl akkor tökéletes..Mivel ugyanolyan lsl befogóm lesz minden esély megvan rá..Igaz egy kis Hornet kormánnyal próbálom meg először
Én állandóan utassal cirkálok...az pedig csutkakormánnyal NEKEM nem éppen ideális..Főleg,hogy volt már kényelmesebb moci is,de jobb még nem
Nem követtem a túrakormányosítós történetet, de beszélgettem Sóstón a Múzeumfaluban a motoros véradáskor egy környékbeli XX-es úriemberrel, aki magasított kormánycsutkákat rakott rá. Ráültem és nagyon kényelmes volt úgy is, de a tulaj szerint egy ideig megszokást igényelt a dolog és a szélvédelem sem olyan már. Mondjuk ő magasabb nálam.
sziasztok..
Folyamatban a túrakormányosítás , Milka mester prototipusa alapján
Valakinek nincs felesleges plexije az Xx-hez? Jó árasítva gondolnám A gyári plexit megtartanám eredetiben
Továbbítom,bár szerintem sok lesz!
De majd az ember eldönti!
Platnira 22-t mondott...
Nem nagyon válaszolgat!
Pedig a hátsó platnira tudnék érdeklődőt,persze csak akkor ha földön jár árilag az ember!
Dehogy tűnök el!
Attól mert más vasam lesz,még maradok ha engeditek!
Még egyszer köszönöm!
Ha jelentkezik,akkor okés,ha nem hát nem!
Plexi ára?
még jelentkezhet . Aztán ha varás leszel nem ám eltűnni innen
Pedig azért ajánlottuk a Tiédet, mert tudtuk, hogy azzal jól jár! Mondtam Neki poénból, vegye meg az enyémet. Van az a pénz, amiért megválok Tőle. Mondjuk pöszén néztem volna, ha valóban meg akarta volna venni.
Azt ígérte kettőkor hív!
Nem hívott!
Annyira nem is bánom!
Megnézték végülis a motorod?