Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FI lámpaával kapcsolatban: lehet hogy nem mondok újat, de nekem a tank alatt a váltó felőli oldalon van egy kábelköteg csatlakozás, ami egy műanyag izével van fedve. Na ez úgy néz ki kb mint amit a kutyákra szoktak rakni a dokinál, ilyen gallér szerű, vagy félbavágott műanyag palack vagy mi. Nálam egy sima motormosásnál is felfogta a vizet, mivel a szája felfelé áll. Ezért egyből világított FI lámpa. Tank megemel, a "palack" alján vágtam lyukat, hogy ki tudjon folyni a víz, azóta sem világított egyszer sem.
No az jól be basz.... a katalizátornak!
félreolvastam
Talán nekünk kellene gázzal inditani?
Mert én nem szoktam..Mindig pöccre indul anélkül is
Sőt!
Ott nem fontos gáz nélkül indítani se!
jaaj, a karbisnál nem villog :-)
A karbisnál érdekes módon nem villog...
Szia! FI lámpával kapcsolatban,,,,, igazából ha nem veszel észre semmi rendellenséget ,minden ok, szépen jár,stb. akkor nem kel annyira félni az FI lámpától. Az enyém is szórakozik néha. Be vittem 2 szer is a Honda Takoberhez, gépre tették stb, és minden ok. Ők azt mondták gyenge pont ez az FI lámpa. Olyan értelembe hogy mindenért be villog,világít..Ha nincs gond szinte még akkor is. pl az enyémen is néha néha..Nekem még a fékezésre is reagál néha,,,,van hogy napokig nem világit van hogy szórakozik ha kel ha nem.De a lényeg hogy tuti nem fog ott hagyni.Annyit meg ér hogy hozzá értő meg nézni,vagy gépre teszik ne legyen komoly gond.De nem kel meg ijedni az FI lámpától.
Lehet!
Majd meglátom!Még rajzolódik a dolog!
Majd legközelebb!
Mostanában úgy moccolok,hogy csak neki indulok,oszt hol jobbra,hol balra!Majd csak kilukadok valahol!
Nem kell kompolni, Dániából Svédbe a világ egyik legszebb hídja vezet
Ha tudtam vna h erre jársz bár melóztam azért összefuthattunk vna vhol!
Hol mentél ki?Rédics?
Hááááááááááát!
Terveim azok vannak,de hogy mi valósul meg,az még kérdés!
Tavaly nagyon bejött Svédország!
Például tegnap is elindultam Tihanyra,oszt mire felocsúdtam,már Szlovéniában voltam.
A lényeg elindulok Ausztria,vagy Cseheken keresztül.Utána Németország,valami kompólasi féleség(mert úszni ennyit nem tudok),és szépen át!
azt a mindenit, mik a terveid?
Jó utat!
Miért ne élnéd túl?!
Nem nagy dolog!Csak szépen megfontoltan!Nem az a lényeg,mennyi kilométert gyűjtesz be,hanem minél többet láss,ha már ilyen messzire mész!
Én pont ma beszéltem a Norvégokkal,meg a Svédekkel szállás ügyben!
Köszi! Remélem túlélem...
Jó utat!
No megnézete több hozzáértő is a lánckerék mögötti részt, köztük Five fórumtárs is (nagy köszönet a rám szánt időért) de mindenki azt mondja hogy csak öntési maradékok. Remélem úgy lesz, holnap indul az 5000 km-es teszt, majd kiderül...
No igen!
köszönöm szépen!
Jó napot Neked is!
Pár sorral lentebb van egy hozzászólás,ahol XX-bontódik...
Keresek XX fejidomot, lámpát, jobb oldali kormánycsutkát, digites műszerfalat, fejidomtartó konzolt
Nincs mit!
Most már holnap én is megnézem az enyémet!