Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Yamahával kapcsolatban
Nem is valami habcsókosszuzuki!
Én kényelmesen elfértem rajta!
Még valami fontos!
Be fér hátra!
Motor?
Nekem szinte a térdem is! Kicsi ez a motor!
Hát igen!
Néha jó "hosszúnak"lenni!
Nekem simán leér,és még akkor ki se nyújtottam rendesen!
Köszönöm!
De miben is?
Nekem még az Xx-en is épp csak lábújhegyen érnek le a lábaim...
Utas segít valamit...
múltkor a Varán félre kellett csúszni,hogy egy leérjen.. A fazer is magas volt kb mint az Xx,csak a súlyát nem lehetett érezni annyira. A Cbf 1000 ről jól leért a lábam,eddig az volt a legjobb amit próbáltunk, az utasnak is nagyon kényelmes volt..kár,hogy 98le butitották. Okosok szerint érzetre a bandit sokkal erősebbnek érződik..
Nagyon nekem se ér le a lábam!Legalább is a 2 egyszerre!
Ha leérne a lábam biztos megpróbálnám a varát.. ezekre a szar utakra főleg,hogy már nagyon figyel a közeg az pompás lehet!Sosem voltam nagyon sietős..Most már végképp nem...drágán mérik már... Tavaly volt egy 30-as kihágás. 1 hónapja az volt a szerencsém,hogy nem én mentem elöl.Ma meg egyszer igazoltattak,másodszorra meg elöttem az astra futott lencsevégre,akit ki is szedtek ,így engem meg sem állítottak...Inkább eltankolóm..

Milka úr még anno (is) nagyon igazad volt!
A Pan előtt szeretnék egy kis endurós feelinget, csak hogy ez is ki legyen pipálva!
Igen!
Én is a varaderó,és a pan között őrlődtem!
Engem most ez érdekelne, de nincs lóvé, így álom marad csak!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_xl_1000_v_varadero_
abs_tour-5643424
Nekem is leesett egy centír, azóta ugyanaz a jelenség.
Akkor még lehet szálszakadás is!
És még nagyon sok minden!
Javaslom kezd az egyszerűbb,és olcsóbb megoldásokkal!
Ártani nem ártasz vele az biztos...! Szerintem egy centirrel megoldódik!
a hátsó gumit is megnézetem mert dugózva van...
Laci úgy emlékezett nem vették ki a kereket..tehát a rosszabb megoldással javították...
de nekem csak egy doboz van fent,és még nem volt túlpakolva sem..
De mivel 4 éve fent van a gumi,igy a centirozással nem árthatok.
Estét, estét mindenkinek!
Én idén az első körben vettem ezt észre ugyan így 70-80 -nál, (120-nál már nem) Az ok marha egyszerű volt, mert utána észre vettem a kis ólomsúlynak a helyét is... az első kereken.
Egyszerű centir probléma volt. (ezt mondta a gumis is hogy valamikor át esik egy bizonyos holtponton és nem lehet érezni, ezért is pörgetik meg változó sebességgel a kereket centírozás közben. Ennyivel én is okosabb lettem. )
Teljesen természetes az XX-nél!
Mivel gyárilag orr nehézre tervezték!
Nálam is szokott lenni,mikor hosszabb túrákra megyünk,és felpakoljuk(3-doboz aszony által megpakolva,két személy,stb.)
jók a gumik..nem kagylós,repedt vagy ilyesmi 4 éves Michelin pr2 még a számlája is megvan kb 80%-os
Nem feltétlen centrír,lehet a kagylósra kopott gumi hibája is!
a kormány csapágy az biztos jó..
majd lehet centiroztatok egyet
Kormány csapágy,első gumi...