Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt az oldalon megattam a cicmemet oda irhatsz. persze nem mindegy mert 2000-2004 ig keresek és szép ällapotut. ha tudsz valamit privätba irjäl.köszi
irjäl privätba. irj le mindent a motorrol amit tudnom kell róla:évj. km, ällapot részletessen légyszi ill. küldjél képeket. cimem:joe0817@citromail.hu üdv1
Ha komolyan érdekel, és megfelel az elvárásaidnak, nálam van 1 eladó.
Ja igen!
Gyorsan bele egy jó minőségű riasztót!
Nagyon kedves vagy!
Le a kalappal előtted így ismeretlenül is!
Egyébként nem értem,hogy gondolta a tolvaj,hogy forgalmi,meg törzskönyv nélkül el tudja passzolni!?
Volt vevő, csak nem igazán a "megfelelő"!
Ő azóta nem jelentkezett.
Ezzel kapcsolatban már meg tettem a lépéseket.A hálám nem marad el az biztos
Ár,évjárat,stb.
Vagy minden mindegy?
Egyszerűen hihetetlen!
Legalább annyira,mint hogy meglett!
De én a helyedben,valami aprósággal kedveskednék a srácnak,aki hívta a rendőröket!Megérdemli!
Egy miskolci csaló tolvaj vitte el kisbusszal és csináltatott hozzá kulcsot.Tökölig vitte és letámasztotta pár napig.Majd el akarta cserélni egy suzuki gsx-re ami 92-es volt(szőr a szőrben).Ez gyanús lett a srácnak és hívta a zsarukat.Így lett meg a motor.most hívott az egyik barátom,hogy az a szemét láda is meg van már úgyhogy nem sokára megyek a jardra
üdv: jo ällapotu XX-et keresek ha valaki tud valamit az jelezzen. üdv:zso
szia! én kresek egy jo ällapotu XX-et
Ez az évszázad csodája!
Ki (kik) vitték el,hogy vitték el (hátha tanulhatunk,okulhatunk) hogy lett meg?
Sziasztok.Jó hírrel tudok szolgálni.Ma reggel megtalálták a motoromat és most kaptam vissza a rendőröktől.
Jól emlékszel!
Köszi a hasznos infót!
Herci lakik Hódmezővásárhelyen,ha jól emlékszem!
Sziasztok
Keresek olyan Honda cbr 1100XX tulajt aki Csongrád megyében lakik!
Fontos lenne!
nincs mit
nézem köszi
A Discavery-n most (8-9 ig) megy egy műsor(csúcs motorok címmel),és épp a Honda történetét mutatják be!Szinte az összes típus szerepel benne,amit a Honda valaha is gyártott!
Nagyon érdekes műsor,főleg a régebbi vasak!
Szerintem a napokban biztos megismétlik!
ezek szerint ,a cbr-es srác nem ment érte?
Én időközben vettem egyet..
Üdv mindenkinek!

Még mindig XX tulaj vagyok, (amit nem nagyon bánok!), de ha valaki tudna segíteni az ellenkezőjében azt megköszönném.

Üdv.: Hajek