Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit!
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert nagyon akciós volt. Persze kiderült, hogy xx hez pont eredeti áron van.
Nekem nem jött be!
Én azt mondom ezen ne spórolj!
Akkor vedd meg a köteget!
A 98-ast így nem tudom fejből.De egyszerű,ha " kis bordás"akkor a régié!
Én inkább 2002-től nézegetnék ilyet!Azokban már biztos hogy az új fajta van!
Üdv!
Ismeri valaki a gold fren fékbetéteket? Érdemes vele foglalkozni?
bocsánat... 8 lábas.
Nem tudja valaki hogy hol a nyavalyába lehet venni csatlakozót, fesszabhoz, a bontok csak komplett köteggel adják, az meg nekem nem kell! Beszéltem egy ipsével, azt monda gyakori hogy a 7 lábast (amilyen az enyém) átkötik 5 re, amilyenek a mostani szabályzók. Így a motorból kijövő csatlakozó egyből a fesszabba megy. Úgy néz ki tudtam szerezni egyet egy 98 as xx ről, de nem tudom hogy abba milyen van...
Hogy ha át kell kötnöm 5 lábasra akkor ahhoz kell csatlakozó... és nem találok egy boltot ahol forgalmaznának ilyet!
Tudom én is voltam már ebben a cipőben.De tudod bevállalnám még egyszer csak,hogy az ilyen szemét emberek meglakoljanak.
Ahogy írod!
Ezt csak azért írtam hogy vigyázz,mert nekem ezért(önbíráskodás) volt ejnye-bejnyém!Pedig én is csak a tulajdonomat próbáltam megvédeni!
Végül én lettem feljelentve!
Igen sajnos több joggal rendelkeznek és ezt pofátlanul ki is használják.Mi akik dolgozunk,hogy megéljünk és megpróbáljunk előbbre jutni minket megfojtanak és úgy ahogy írtad ÖNBÍRÁLÁSSAL megbüntetnek.Ez Magyarország.De azért én kíváncsi lennék a pofájára
Csütörtökön megyek Kaposvárra, kellene ember betonozáshoz, és épületgépészeti szereléshez, ha van ismerősöd aki tud munkát vállalni, hívjon, Köszi!
Halló!
Mit szeretnél?
Sose lesznek meg!
Egyébként lehet jobb ha nem találod meg őket,te magad!
Egy rendőr ismerősöm mondta,nem szül jót!Általában gátlástalanok,simán beléd vágják a bökőt,vagy egyszerűen lelőnek(ez manapság nagy divat).De ha mégis te győznél,akkor jön az önbíráskodás,stb.Mert ugye ebben az országban a bűnözőknek JOGAI VANNAK,és ezekkel nagyon is tisztába vannak!
Halló Kaposvár és környéki motorosok!
Hát akkor igen
Sajnos nem tudom de meg szeretném tudni és azokat a szemeteket is meg szeretném fogni,hogy soha többé ne tudjanak ilyet csinálni
Riasztóból csak nagyon jó minőségűt vegyél, különbem semmi értelme az egésznek!
Ja igen!Kifejezetten motorba valót!Az autós riasztóknak elég nagy az áram felvétele,a motorba készült riasztókhoz képest!Egy átlag autó riasztó,képes pár nap alatt leszívni az aksit!Nekem hónapokig elmegy!
No meg a méret se mindegy(motoroknál nincs nagy hely),vízhatlanság,és még sorolhatnám!
Szép!
De láttam már rosszabbat is!
Mi ismerős körben egy fajtát használunk,talán ez a legdrágább a piacon!De nekem öt év alatt nagyon bejött!Egyszer sem tévedett,nincs vele semmi gond!Teszi a dolgát ahogy kell!
Ebből én csak gyárit vennék!
Ha nincs más bontóból,de gyárit!Csúnya tűzet tud okozni egy ilyen!Mivel a töltésnek nincs biztije!
Napot!
No meg van a probléma gyökere! A csatlakozók úgy kiégtek mint egy istálló! Sikerült lencsevégre is kapnom, gondoltam megosztom veled, veletek! Szerinted ha csak csatlakozót cserélek azzal megoldom a problémát? Vagy azért égett ki mert a fesszab kakált be?
Szép reggelt!
Én is töröm a fejem vmi riasztó-indításgátló kombón... Az enyémben nincs -de sztem az 1000F-ben sincs- még HISS. Egy spec. kulccsal kb. 10 mp alatt el lehet vinni. Mutatták...
A nyitott dobbal én is 5 éve járok ki, eddig nem volt gond, (mondjuk nem "emberkedtem" vele) de azt mondják, mostanában kezdenek idióták lenni itt is.
Próbáltam a dB-killerrel, sokkal halkabb, de megmarad az a szép öblös hangja. Nem tudom, majd teljesítményben mennyire érződik, de nem hiszem, hogy az az 5-8 paci nagyon hiányzik majd a 150-ből...
Szép napot mindenkinek!
Köszi a sok tippet, este 10 kor már dudálni nem volt kedvem, de ezen kívül mindent használtam. Nagyon sok utángyártottat látok, többnyire olasz gyártmányút, szerinted jó bele?
(vagy ezeknek az élettartama is elég rövid?)

Riasztót én is teszek be, elvileg a héten meg jön, még jó hogy a sógor tudta hogy ne olyat vegyen ami a motor akkujáról megy. (ajándékba kapom )
Kíváncsi vagyok nagyon hogy milyen...
Köszi a linket, igazából nem tudom hogy ez jó lenne e bele, ami most bent van annak más az alakja, de az írás azt mondja hogy jó....
Az ára is megegyezik az itthoniakkal. (sajnos)
Igen!
A lényegen nem változtat!