Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejha komoyl problémák pep számára !
Nem hogy pephez nem mentem,de a reggeli edzésemet is átaludtam !
Ugye-ugye!

Tudokén ha akarok!Csak ritkán akarok!Ismered a mondást!De kár hogy a tehén meghalt,mert még annyi jo ötletem lett volna!
De biztos feljön érted!Csak várj türelemmel!
Mégvalami!

Nemrég voltam Pepnél kávézni!

Nemláttalák ott!Igy elveszitti a hely,a CLUB besorolását!
Hmmm..hajnali vonatozás;micsoda élmények !
Szia Tündérk!

Igen!Legalábbis gondolom!De lehet neked kell lemenned Szegedre!
Nemnagyügy,ugy 2-3 ora alatt lentvan a vonat,3-4 átszállással!
Sziasztok !

Most nézem ;nem ott alvós lesz a csengeri gurulás?És 6kor indulás?Gáborunk jön fel előtte Pestre így is?
Jut eszembe!

Az Augusztus 16.-ai gurulásra nemjöttök?
Helyszin változás!
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

Többek kérésére!
De több idöpont válltoztatás nemlessz!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szegedre(nem a pályán),és ott az öreghalász étteremben jol megkajálnánk!Hihetetlen jol föznek,mi már évekota járunk oda!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a Tiszapartra!
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
9)Fux-x
10)Fix-x
Természetesen!

Mindjárt orvoslom a dolgot! És örülök hogy csatlakoztok!
Két motorral,jelentkeznénk az XX-es túrához.
Nem sikerült a lista aljára írnom magam De azért remélem így is elfogadjátok a jelentkezésünket.
fix-x és fux-x
köszi
Mivel válltozott,ideis belinkelem!
Hátha igy érdekel valakit!

Ismételten gondoltam,állmodtam egy nagyot!

Meglátogatnánk Fistvánt!Szerintem mindenmi ismeri!Aki nem annak csak annyit,hogy mindenkinek önzetlenül segit,és nemcsak motoros témában,hanem bármiben!
Ugyhogy szerintem megérdemel annyit,hogy cserébe mi lemenjünk hozzá(csengerre),és meglátogassuk!
Indulás 08.17 Vasárnap 06.00-kor M3-Shellkut
A táv 317km.Ezt ugy saccolom 4 ora alatt kényelmesen letudjuk,két megállo közbeiktatásával.Tehát 10.00-ra leérünk!Ott dumcsi és ebéd!
14.00-15.00-kor indulás haza.
1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban+Ágica
3)Menyus+gabyca
(ha lesz mivel!:)
4)Csöle(erősen rezeg a léc nyaralás miatt....:D)
5)Pep
Na megtaláltam h mikor lesz.Elmennék de pont aznap megyek Olaszországba a barátosnémmel szeptember 6tól 13ig.Basszus pedig csak XX-ek meg minden áh.Majd lesz valami

Tisztelet mindenkinek
Üdv.!

Mikor is lesz az meg hol?Olvastam róla valahol de már jól elfelejtettem.Visszanézem a fórumot hátha megtalálom.De most hogy így kérdezed érdekelne
Neked bármit!

szinte bármit!
Szép estét Mindenkinek !

Látom felkerültem a listára már én is !Köszönöm csokibá hogy felírtál !
Ez azért ottvan!
Szoval lehet gyakorolni!

http://auto.indavideo.hu/video...
Most 43.000 van benne,ha jolemlékezem!

Juteszembe!Nem jössz a "nagy XX-es talira"?
Üdv Milka!

Hány km-nél jársz az XX-el?Emlékszem múltkor írtad még régebben, hogy 37000nél kellett cserélned a gyári láncot és újra gyárit tettél bele-ezzel én is így voltam vettem gyáirt.Csak gondoltam megkérdezem, hogy mennyivel gyarapodtál a láncsere óta

Üdv mindenkinek(egy fórumot régóta olvasó de ritkán beíró::D)
Szépjoooooooooonapot mindenkinek!

Ébresztööööööööööööööööö!
Báthory!

kicsi a világ!
Helló Milka!
Kisfaludyba van ott egy autoservice abba...
te?
Megvolt!
A lányom a nyakamba kapaszkodott -huzott lefele, a forgószék meg kettétört-én meg hanyatt....!
Én már nem merek írni semmit- jobb ha lefekszem és nemcsinálok semmit- abból talán nem lasz baj.!?
Szarvasi arborétumra lehet szavazni!

JÖHET A HÁTAS!
Szép estét mindemkinek!
Meghajolok az előttem leírt eszmefuttatás(ok) előtt ! Igazatok van .A Mátra 1kész életveszély hétvégén! Ezt tapasztalatból tudom én is, bár őszinténszólva erre nemgondoltam mielőt mindenféléket írok.
Szarvasra visszatérve- mivel közelben lakom- tudnám ajánlani az arborétumot. Bár én csak tavasszal és ősszel voltam vagy 6 éve-( szeptember is ősz eleje),biztos lenne valami látnivaló.
Milka ha ezt is kirakod szavazásra rögtön dobok egy hátast. Majd eldöntjük a helyszinen.
A túrád érdekelne ,de a kiscsaládommal 16.-án megyünk 5 napra csavarogni.