Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az a keringő? Előjáték?
Dehogy jooo!

De ez van!
Hát jó!
Óóóóóóóóóóóóóó öregvagyok énmár ahhoz!

Meg én nem keringözök!Odamegyek,oszt közlöm amit szeretnék!Esetleg egy vacsora mellett!De nem kerülgetem a forro kását!
khm... azt hiszem ezt híják felhivásnak keringőre ?!?
Ki tudja,lehetséges ?!
Ez egy XX forum!

Ha egyezik az XX-ével,akkor talán!
Szia Tündérke!

Neked most nem valami parton kéne napozgatnod?!
sziasztok. Soma vagyok. Kellene nekem egy honda cbr 600f hez benzinpumpa.Ha tudnátok segitteni jelezzetek. S O S. Köszke
Én is néztem magamnak anno ezt a sisakot !
No meg mosolygós szép napot MIndnekinek !
Szépjoonapot nekedis!
Értem már!

Mi ezt sima sötétitett pekonak titulálljuk,de sebaj!Mindenki hivja ahogy akarja!
Egyébként ezen a kobakvédön énis gondolkoztam,de aztmondták zajos!
Tényleg igy van?
Ja és gratula hozzá!
helló Alex, néz át egy pillanatra a haya forumra, van egy meg hívásod...
...és köszönöm előre is!
Tudom-tudom.... Kavicsos barátom nagyon elégedett a portékával!
Megpróbálom a weblapot előkeriteni, ha megvan még akkor átküldöm neked. Amúgy neeem dealerkedek na jó hoztam néhányat de csak azért hogy motoros kollégákat megmenekitsem a hazai 200% extraprofittal dolgozó kalmár egydektől

On
És olvass vissza a Busa topikba!Osztás volt,de csak holnap lesz belőle "dolog"!
Emlékszel,hogy hol?És köszönöm előre is,Te kidörrenő Dealer Úr!
Hello Mr. A nadrág nem farner hanem kord vékonyszálú Én kint vettem az USA-ban de van ilyen mély bordó szinben ha jól emlékszem. Szerinten biztos van Női szabásúban is ott a derék és a csipő rész gondolom más....
Alex!
Mr.-né már régóta faggat,hogy hol lehet a képeid egyikén látott,fellelt kutyus-mintás,faintos farmert fellelni?
Esetleg tudnál ebben a dologban segíteni rajtam? ,
Hidd el,hogy szörnyű kínokat élek át amíg meg nem tudom!
De most komolyan fontos,és nagyon raj!
A Mister Család=Kutyás Család!
Mertem remélni!
Részemről a szerencse,hogy ismét csevegtünk!
thx
a bukó zajosabb, mint az előző (NZI)... de túl sok viszonyítási alapom nincs, meg kell szokni, nem vészes
megvagyok, köszönöm ..tudod: rossz pénz nem vész el
biztos, hogy ezt nekem akartad írni?
köszönöm a meghívást, de én ezt tisztelettel visszautasítom... ...egyrészt nem vágyom a Mátrába hétvégén (nem szeretnék onboard felvételen szerepelni... szemből... nagyon közelről ), másrészt gyanítom, hogy a ti csapatotok nem olyan zöldfülűekből áll, mint én, így senkinek sem szeretném bármilyen szinten is akadályozni a "mókáját"...
Tyűű szép sapkád van Amugy a plexi megnevezése legalábbis az USA-ban Iridium Silver.
Apropó mennyire zajos az új sapi?