Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsesz....lehagytam.....pótlom.......:
-Tittelett minden Hondásnak! -1Fő!
Minden okés!Köccke!
Még egy hónap gyógytornája van hátra,a moci épül,együtt lesznek kész szinte.
Nálad? Jól vagy?
köszi


nálatok minden okés? Mr.-né is jobb, mint új korában? Minden nyom eltűntetve?
Ceva Zseb!
Cépp!Gratula!
Egy Mátrázás?
Két hét múlva?
Irridium-króm (nemtom, hogy írják) plexi a bukóra, csak én tükrösnek hívom...
Egyébként én nem kaptam bírálatot, olyanokra gondoltam, akik mindenáron beszólnak, csak azért, mert "Zseby"... az ilyenek szórakoztatóak (nevetségesek), mindig ráteszek egy lapáttal!

Íme az újdonsült szerelmem:
Itt,vagy az "én" forumomon bármikor,és ezt teis tudod!

Mégha fájis,vagy rosszulesik az embernek a birálat,vagy véleményilvánittás,de legalább elgondolkoztatja!
És ez már valami!
Ugyhogy csak igy tovább!

ui:Tükrös pexi?Mi a sza.. az?
Input!
Az nem bordo,hanem foltos!
Nagyon helyes a meglátásod!
No meg ide is mosolygós szép napot !
az én véleményemre?
azért írtam, hogy bocs, mert lassan már sehol sem lehet emberként megnyilvánulni, csak motorosként... ...én meg azért maradnék elsősorban ember, ha nem gond.. dehát aki belém akar állni, az úgyis megteszi...
most lépek, estére véleményt kell alkotnom az új bukómról, meg a tükrös plexiről... ..na arra a véleményre majd adhatsz
Én is lassítottam.
Szép jóóóóóó napot Mindenkinek!
Csak Hubié...
'Napot! :)
Ismerem azt az útszakaszt, motoroztam is már rajta. Csak kár azért a két oldali erdősávért, meg sok vadveszélyre figyelmeztető tábláért. Én inkább óvatosabban és nagy figyelemmel motoroztam arra. Mondjuk én elém már jött ki nem egyszer vad, eddig megúsztam, így én másként állok hozzá az ilyen szakaszokhoz. Akkor inkább autópálya, ahol adott esetben azért oldalra is van látótávolság, na meg kerítés.
Szia nagylány!

Tudod itt bármikor irhatsz,bármiröl!Ugyhogy ne kérj elnézést!
Többek között,énis sokat adok a véleményedre!
Ugyehogy sikerült!


Látom teis pesti vagy!
Semmi gond!

Ha gondolod szivesen segittünk,benne,mint bármi másban!
És nekedis jo hétvégét!
Ez azért már hülyeségkategoria!

Legalábbis nálam!Mi ugy szoktuk,hogy kinézünk pályán egy többkilométeres szakaszt,amiben semmi jármü nem láthato,és ott elengedjük!De amint jármü kerül a látomezöbe fék!
Ha beléptél, akkor a felső menüsor jobb szélén találsz egy olyan "gombot", hogy ADATLAP. Arra klikk! Máris kitöltheted az adatlapod... Bal oldalon pedig FÉNYKÉPEK pontra kattintva tudsz fotókat feltölteni, ezeket kommentálni, esetleg sorba rendezni, ahogy éppen neked tetszik. Remélem, tudtam segíteni..
..és bocs, hogy belemiaú.. Sziasztok, "nagyok"!
Szívesen csak nem tudom,hogy kell!Életemben nem fórumoztam még.Bocsássátok meg.
Nem akadály 1 busz & 1 passat, de még sokat szeretnék motorozni az XX-el!Jó hétvégét!J
Hello! Örültem a találkozásnak Esztergomnál
Hy!Örülök hogy frankó Már én is azzal nyomom!Szerintem ez is elmegy annyit mint az eredeti!