Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha gondolod összehozom!
Én egy hölgyet ismerek,akivel nem huznék ujjat pályán(no meg sehol) Borsoka!Aliasz szépszemü(gyönyörü zöld szemei vannak)!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen Szeptember.A helyet még kitalálom,attol tessük függövé,merröl érkeznek az emberek(senkinek se legyen tul messze).

1)Milka+Milkáné
2)?
Persze csak ha az idő kerekét forgathatnám ahogy tetszik Amúgy xxsanyi 5lete tetszetős.Csoportosan elkövetett összeröffenés?
mindenesetre ha meghirdetitek rám és a szöszire számithattok.ottleszünk.
Sajnálattal veszem észre,hogy nem éreztétek ki az irónikus humort soraimból.Bár van némi valóságalapja.
magas azért szeretnék lenn,hogy leérjen a lábam az xx en.szőke meg azért,mert akkor lenne hajam.a 20 évet meg azért,hogy ujra elkövethessem hibáim egy részét.Persze az is lehet,hogy egyszerűen csak kivándorolnék,felvenném a Randy Mamola nevet és megpróbálnék bekerülni a gp világába.
Szivesen mennék- csak a meló. Még szombaton is dolgozom! Utána meg a család. De azért szeretnék egyszer időt szakítani "rátok"és fogok is. Bár én hozzátok képest nagytatásan vezetek. Minden tiszteletem a motoros hölgyeknek, főleg ha vezetnek is . Tavaly a Mátrában egy lány egy 400-as géppel sorra alázott mindenkit a Parádi parkolóban. Jó néhány évvel ezelőtt a Mátrában járva -kelve találkoztam Egerben egy benzinkúton jópár XX-el. Valami maszek XX márkatalálkozót szerveztek. Szép látvány volt 15-20 vas. Nem szervezne egy ilyet valaki?
Szaladok!
Az elsö pár mondattal egyetértek!
Viszont a testi adottságaimon nem válltoztatnék!
Nembiztos hogy az a nyerö,aki olyan mint amit leirtál!Szerintem kedvességgel,odafigyelésse,és jo dumával többet elér az ember!
Én barnahaju,kékszemü,187- magas vagyok!Oszt nem mindegy?Ha valakinek ez tetszik jo,ha nem hát nem!De 20-éves énis lennék szivesen!És tudodmit,szinte semmit nemcsinálnék másképp!
...ha mindehhez még hozzáírod, hogy "nő", tuti, hogy minden vizuálisabb típusú alkat kifut a világból
Naná,hogy infantilisek vagyunk.Én tuti.De ilyen nick-el mi is lehetnék más?
Sőt!Nem is akarok felnőni. 20 éves akarok lenni,198 magas,szőke és kékszemű.Brutálszőrös mellkassal. eegy xx lovasaként.meg-meg-meg-meg......
Várom!
Pontosan!

Amig az ember tudja hol a határ,addig bármit lehet!Bármi=vacsora,kávé,stb!
Egyébként meglepöen jol motoroztik a hölgy!Én már vittem,és semmi gond vele!
Megismerni megismerheted,ha eljössz velünk gurulni!És akkor minketis megismerhetnél!
majd keresek valami testhez álló feladatot
Csak hivj,és rohanok(motorozok) segitteni!
igazán nincs mit ..engem leköt, no meg a munkámhoz is kötődik, mint ahogy az is, hogy másoknak segítsek eligazodni...
...más téren meg talán én szorulok segítségre, ez így van rendjén
Hát szivesen megismerném!Csak az asszony meg ne tudja! Bár azthiszem a neten való csevegésbő l még baj nem lehet.
Nem valoszinü!

De mértnem csörgettél meg!Kávé,üditttö mindig van!De inkább a kávé!Nálunk a csapbol folyik!
Legközelebb tessék bejönni!
Ne szégyeld!

Nekemis muszálybol van!Ezen küldik a melokat,és ezen adom ki énis!Ha nagy a gond,hivom a fiam!
Hogyne lenne joooooooooooo!

Föleg ha ismernédis a hölgyet!
Hello Milka! Tegnap kispesten jártam, Templom tér közelében 1 cukrázda előtt állt 1 kék villám(XX) úgy 13:40 körül, Te voltál?
Zseby köszönöm az útmutatást!Nem köt le a számítástechnika csak muszáj!Még egyszer köszi!
Hová csöppentem! Azthittem ez egy XX-es oldal. Lassan ki lehet tenni a 18-éven felüli logót is! De azért jóóó!
Én is dilis vagyok néha !És tényleg ez segít túlélni a hétköznapokat !
Persze hogy szeretlek Titeket !Csak nem akartam oda írni nehogy elbízzátok magatokat !
Bár az önbizalom sosem árt !
De ezért szeretsz minket!Nem?
És én felis vállalom,hogy infantilisvagyok!Söt!Szerintem minden motoros az egy picit!
Igy könnyebb elviselni a szürke hétköznapokat!

HOgy Ti milyen dilisek vagytok?
Nem ér kiforgatni a szavaimat !
Ugyis lehet nevezni!