Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a tura senkit nem érdekel innen?

Prdig nagyon ottlessz!

Ismételten gondoltam,állmodtam egy nagyot!

Meglátogatnánk Fistvánt!Szerintem mindenmi ismeri!Aki nem annak csak annyit,hogy mindenkinek önzetlenül segit,és nemcsak motoros témában,hanem bármiben!
Ugyhogy szerintem megérdemel annyit,hogy cserébe mi lemenjünk hozzá(csengerre),és meglátogassuk!
Indulás Augusztus 16.(szombat) M3-shellkut 10.00
A táv 317km.Ezt ugy saccolom 4 ora alatt kényelmesen letudjuk,két megállo közbeiktatásával.Tehát 14.00-ra leérünk!Ott dumcsi és vacsora!
Majd másnap reggel egy 200-km-es tura a környéken(románia),és indulás haza.




1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban +Tündérke
3)Menyus+gabyca (ha lesz mivel!:)
4)Csöle
5)Hubi+Ani
6)Maracuya
7)?
Nincs semmi varia!

Csak feldobtam szavazásra a helyszint!Tölem szokatlan modon,mivel a turáimon,max.az idöpontban szoktam engedni(hogy a messzebröl érkezöknekse kelljen hajnalok-hajnalán indulni)
Hy.Mivel ismét variálódni látszik kicsiny túránk,igy megkérném Milka barátomat,hogy nevünket jegyezze mindenkor.
dátumtól uticéltól függetlenül.
egyszer én is összefutottam egy évtizedek óta vezető 60-assal.moci=tk.trabant=gtk.érdekesmódon apró ittfáj-ottfájokkal megúsztam.jaja.azt ugye mondanom sem kell,hogy ő gázolt el,mer az a rohadék stop tábla úgy beleolvadt a környezetbe......
Ez a tura senkit nem érdekel innen?

Prdig nagyon ottlessz!

Ismételten gondoltam,állmodtam egy nagyot!

Meglátogatnánk Fistvánt!Szerintem mindenmi ismeri!Aki nem annak csak annyit,hogy mindenkinek önzetlenül segit,és nemcsak motoros témában,hanem bármiben!
Ugyhogy szerintem megérdemel annyit,hogy cserébe mi lemenjünk hozzá(csengerre),és meglátogassuk!
Indulás Augusztus 16.(szombat) M3-shellkut 10.00
A táv 317km.Ezt ugy saccolom 4 ora alatt kényelmesen letudjuk,két megállo közbeiktatásával.Tehát 14.00-ra leérünk!Ott dumcsi és vacsora!
Majd másnap reggel egy 200-km-es tura a környéken(románia),és indulás haza.




1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban ( előtte elszaladok Pécsre
3)Menyus+gabyca (ha lesz mivel!:)
4)Csöle
5)Hubi+Ani
Menj oda hozzá,és invitálld meg!
Te merre laksz?
Pontosabban!
Énlehettem!

Igen Xenonos a vas!
De nem a barátnömmel,hanem a fiammal!
Az ötlet nem rossz!

Egy ici-pici gondocskácska(jol leragoztam mi) van csak vele,hogy nemnagyon szeretünk hétvégén(szomat,vasárnap) a Mátrába menni,mert a "helyi vagányok" ott örültködnek!Egyébként nekemis eszembe jutott az ötlet!Ráadásul ismerünk egy helyet ott "csülkös".De a fennt emlitett hétvégi borzalom miatt gondoltam inkább Keletfelé menni!
De tudodmit!
Döntsön a többség!

Tehát kérem a jelzéseket!
1)Szarvas: Spog;Milka;Maistear;

2)Mátra:
Hali!
'Stét! :)

Mostanában szoktam látni egy fekete XX-et Pilisszántón és környékén. Ma pl. Pilisvörösváron a Hercules fitness előtt állt. Netán innen valaki?
Helló Milka!

Téged látlak a barátnöddel? Xenonos az XX-ed ?
Jöttél szembe velem Kisfaludy utcán, de Kocsival voltam nem akartam integetni....
Te is kispesti vagy.... És a kispestiek rendes emerek....

Ugy látszik nem lax messze....

Üdv GáborXX
Munkámból kifolyólag itt is ott is, most éppen Budapesten vagyok, gurulgatok is Visegrád, Szlovákia, engem a 40 C-fok nem zavar, de az eső viszont igen... XXGáboral összefutottam cca 2 hete Esztergom MOL kutnál .

Lehet szó gurulásról ....
Te Alex!

Már rég megakartam kérdezni!Te most hol lakolsz!Kint,vagy idehaza!Mert ha idehaza,akkor mértnem gurulszvelünk egyett?
Pontosan!
Énis inkább Szarvasra zsavaznék!Két okbolis!A Mátréban,már sokszor voltam,Szarvason meg még sose(illetve minden héten áthaladok rajta,de még sose álltam meg).
A levbezetett idöröl,megcsak annyit,hogy szerintem mindenki eléri a csucsot,ugy 5-6 év alatt!Utánna már nemfejlödik,max.rutinosabblessz.De nemlessz jobb a reflexe,a szeme,a füle,stb.Söt inkább romlik,és minden további megtett kilométerrel "veszélyesebb lessz",meert elbizza magát,hogy ö már mennyit vezetett!
Persze a felsorolt negativumok Milkabára nemvonatkoznak! Mivel én felülmulhatalan vagyok,söt kolosszális,és fenomenális!Ja és legföbb erényem,hogy szerényvagyok!
Ahoj kollégák! Hétvégén NE menjetek a Mátrába ! Ártalmas az egészségre
Az ötlet nem rossz!

Egy ici-pici gondocskácska(jol leragoztam mi) van csak vele,hogy nemnagyon szeretünk hétvégén(szomat,vasárnap) a Mátrába menni,mert a "helyi vagányok" ott örültködnek!Egyébként nekemis eszembe jutott az ötlet!Ráadásul ismerünk egy helyet ott "csülkös".De a fennt emlitett hétvégi borzalom miatt gondoltam inkább Keletfelé menni!
De tudodmit!
Döntsön a többség!

Tehát kérem a jelzéseket!
1)Szarvas Spog,Milka,

2)Mátra
Az ötlet nem rossz!

Egy ici-pici gondocskácska(jol leragoztam mi) van csak vele,hogy nemnagyon szeretünk hétvégén(szomat,vasárnap) a Mátrába menni,mert a "helyi vagányok" ott örültködnek!Egyébként nekemis eszembe jutott az ötlet!Ráadásul ismerünk egy helyet ott "csülkös".De a fennt emlitett hétvégi borzalom miatt gondoltam inkább Keletfelé menni!
De tudodmit!
Döntsön a többség!

Tehát kérem a jelzéseket!
1)Szarvas Spog,Milka?

2)Mátra
Mosolygós szép napot Mindenkinek !
Hy.
Ahogy mán írtam, nekem mind1, de ha már választani lehet Szarvas. A Mátrát az elöttem oly ékesen, és bölcsen szóló Milkabá, indokaiból /amivel teljesen eggyet értek/ kizárnám! Persze ha a töbség oda akar menni, hát nosza!
Más!
Hallottátok? Mivel védekezik a buszos? 50 éves rutin! ANYÁDAT! Csak egy kicsit kapnám a kezeim közé, megmutatnám mi az a 9 év rutin a küzdősportban! Ha 150 éves lenne előnyére vállna, hogy 130 éve vezet?
Nem tudd menni,se mozogni, nem lát, nincs reflex, és előny hogy idősebb mint nagyapám? Ez magyarország!
/direkt kicsivel/ Bocsi, csak kijött belőllem!
Visszatérve, csak menjünk!
Az ötlet nem rossz!

Egy ici-pici gondocskácska(jol leragoztam mi) van csak vele,hogy nemnagyon szeretünk hétvégén(szomat,vasárnap) a Mátrába menni,mert a "helyi vagányok" ott örültködnek!Egyébként nekemis eszembe jutott az ötlet!Ráadásul ismerünk egy helyet ott "csülkös".De a fennt emlitett hétvégi borzalom miatt gondoltam inkább Keletfelé menni!
De tudodmit!
Döntsön a többség!

Tehát kérem a jelzéseket!
1)Szarvas

2)Mátra
Ha már ilyen hosszú a táv ,én elindulnék péntek délutén. Na félre ne értsen senki. Mégis csak elmegyek a helyi vagányokkal péntek délután -este Recsken "alszom" egy kis egri borral . Aztán másnap reggel haza vagy Pest fele vagy a Mátrán keresztül. Este meg vissza. Igy mindenhol tudok egy kicsit lenni és motorozok is ! Igy a hazaiak sem haragudnak meg rám( nagyon).
Vagy esetleg javasolnám a Mátrát - parádi nagy kanyar ? Parkoló is van , kajálda is van! ( csak ötlet)
Sokmindenre!
Ezenis tudunk segitteni!

elötte gyia fel "hozzánk" M-5-ös bevezetöszakasza!Vagy,ebéd után kerülünk egyett!Mint irtam,ez a tipikus "mindenkinek jolegyen" nemfog összejönni!
egyébként ajánlom mindenkinek,hogy talizzunk Pesten!Fiveurban barátom,mindig feljön ha tura van(pedig Szegedi).Még akkoris,ha Szegedre megyünk!Ö feljön Pestre,és velünk gurul.Majd felkisér minket,és hazagurul!
Ez a telljesitmén!A bibi márcsak ottvan,hogy nem XX-e van,hanem Busája! De ezt a kis testihibát elnézzük neki!
Szoval mint látod van lehetöség!Csak választanod kell!Ja és még azt nemis vázoltam,hogy mondjuk Kecskemétenis csatlakozhatsz!
Majd kikéritek a kaját meg a piát - rámcsörögtök és 10perc múlva ott leszek.