Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK, de mire?
És akkor most?

Egyébként még seholse vagy a bizonyos listán!Viszont énvagyok a HÉTSZÜNYÜ KAPANYÁNYI MONYOK!
No az én feketelistám is készülőben van. Hát ez az új helyszin!
Néztétek már térképen hogy szerény kis otthonomtól Mezőtúrtól hány Km-re van Szarvas? Megsúgom -ha komppal megyek 18 , -ha egy kicsit kerülőúton megyek 37. HÁT ÉN MOTOROZNI SZERETTEM VOLNA!
Mindenkinek köszönöm a segítséget!
Még csak elméleti síkon mozgok...
Üdv mindenkinek!
Gratula a kis MAN -hez.Főleg ,hogy minden gyári beszerelés benne.
Javítottam , 10 évig vagyis június közepéig. Akkor bezártunk mert a 80 kamion "veszteséget termel"!? ... Volt 30 nyerges- 30 tandem MAN . A többi Scania.
Nemhiszem , hogy te olyan gonosz lennél. Lófej az ágyba?...Hol is állok a listádon?
Mennifogunk!

Türelem!
augusztus-szeptmber-szeged-szarvas-tökmindegy.
mennyünkmá
ááááááááá
Helyszin változás!
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

Többek kérésére!
De több idöpont válltoztatás nemlessz!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szegedre(nem a pályán),és ott az öreghalász étteremben jol megkajálnánk!Hihetetlen jol föznek,mi már évekota járunk oda!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a Tiszapartra!
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Ma

istear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
Kizárt hogy szivás lessz.
Az xx egy HONDA!
A minőséget nem szoktad még meg a vtr-nél?
Egy gázod lessz vele.Amikor ujra ráülsz a vtr-re,olyan érzés lessz montha egy betonkeverőre ültél volna....
Pesze komolyra forditva a dolgot,ha a műszaki állapota rendben van,és valóban őt akarod használni,és arra amire való...akkor ne habozz.
Mint Gáborom irta már,elméletileg erössebb 10 loval(nincs fojtva).Szervizintervallum ugyanugy hosszu,mint az ujjabb tipusnál.Kb.1-literrel többet fogyaszt,mint az injektoros.
Sok külömség nincsis az "uj",és a "régi" tipus között!
1)Réinél olajhüttö a fejidomba van (az ujon a vizhüttö elött) 2)Régiben nincs katalizátor(ujba van,itt a minusz 10-lo) 3)Réginek analog müszerfala van(ujnak digitáli) itt jegyezném meg,nekem a régi sokkal jobban bejön! 4)Régi karbis(uj injektoros) 5)Réginél hátsolámpa kisméretü(az ujnál joval nagyobb) 6)Réginél baloldali alsoidom felfogatás csavaros(ujnál patentos).
Ugye!

És én mijen jovagyok!
Mennyiért sikerül hozzájutni ,és mennyit futott?
ez jó!
A karburátoros XX-nek símábbak a gázreakciói, erősebb, és egy literrel többet eszik mint az injektoros, de jó moci, túrázni majdnem a legjobb!
Xx-es kollégák!

Győzzetek már meg arról hogy ha minden stimmel és hozzá jutok egy '98-as Xx-hez,nem járok vele rosszúl!
Szval most spricces motorom van (VTR), de ha esetleg összejön egy karbis Xx nem fogok vele szívni azért mert nem injektoros... Na ezt jól megfogalmaztam...
Ugyhogy szoljis a Gergelynaptár készittöknek,hogy tegyék csak bele!
No végre valaki aki átlátja,és érti az egészet!

Oszt ha ezekután bárkit bokánrugok,szemétkitolom,karját töröm,stb.akkor tudjátok,hogy azis mind szeretetböl lessz!Ergo nemkell viszonozni!
Nekem 15.000-be fájt!

De szerintem a környéketeken nézz körül,mert az oda-vissza ut lenne a másikfele árban!
Ha akarok eltudok!

Kérdés hogy akarok-e!

Akarjak?

Szerintem Fiveurbannal juttasd el valahogy a vasakat,és intézem!De az Osztrák turán aztat mondtad,hogy már megvan a fékbetét!
újabb pirosbetüs ünnep!
Milka jó pontot osztogat
Nem kell ám félni attól a listától,csak szeretetből osztogatja azokat a rossz pontokat !
Ja meg másik kvescsön: műszaki most mibe fáj? Mer azis lejárt!
Csokibá, majd lehet zaklatni foglak! Nem tucc eljutni ahhoz a fékbetétes céghez? Kellene egy komplett betétcsere!