Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszke, úgy lesz!
Nemvagyok egy haragudos!

ahhoz nagyon sok rosszat kell elkövetni!Mégcsak a közelébese jársz!Megaztán elöbb elöveszem a hirhedt kapoloklistámat!:)Akik benne vannak tudják,hogy utánna márcsak a lofej megy az ágyikoba!:)
De komolyra forditva!Igen a saját tulajdonom!És egy igazi kuriozum ebben a kategoriában!Full,fullos az auto!Egy idös Németh bácsika,magának rendelte anno!Digitklima,áűllofüttés,elektromos ablakok,tolatokamera rendszer,stb,és minden gyári MAN benne!
Nagyojn szeretem,tavaly jutottam hözzá!Nagyobbat nemszeretnék(volt benne részem böven),meg sok a fenntartási költség(aránytalanul sok).Meg erre van kerslet!
Te javittod öket,vagy kereskedsz velük?
Ui:jo a kép!
Nem haragszom én csak egy kicsit morcos vagyok- A MAI NAPRA. Kicsit húzós volt!
Milka-már régen kérdezni akartam,hogy a fotóid végén az a kis M.A.N. saját tulajdon, vagy csak pilóta vagy?
Nincs bezártságérzeted? Nagyobbat erösebbet kel szerezni. Ez már szinte magától megy ,még a lányom is tudja vezetni!Meg ne haragudj érte!
Nem!És mégegyszer NEM!

Nagyonis szreteném(nénk) ha eljönnél! Én csak azt irtam le,hogy én milyen (felfogás szerint élek,vélekedek) bár lehet nem ez a legjobb kifejezés erre,de jobb most nemjut az eszembe! Meg belegondolva annak a társaságnak a helyébe magam(gondolom ökis szeretnek),nekemis rosszul esne,ha más tura miatt nemjönnél!
De mégegyszer ÖRÜLNÉK HA JÖNNÉL!Csak gondod nelegyen belöle!
Oksa?
Üdv mindenkinek!
Ja, ja csak ne az úton történjen a karbantartás!T.M.K. mint a szocikorban.
Bár ez nem esett jól -még most értem haza a melóbol, kicsit morcos is vagyok.
Szóval menjek csak a saját túránkra-". NE IS LÁSSÁTOK AZT A RUSNYA KÉPEM".Azéris elmegyek!
Ez jo!

ez megér egy ötöst!
Sajnálom!

gyxogyuljmeg minnél hamarabb!
Azért gyógyulgassál minél hamarabb !És kitartás!
Szép estét !
És neked még nincsenek elvonási tüneteid ?!
T.M.K. Tervszerü Megelöző Karbantartás
Na így már oksa! De hogy ne legyen minden tuti most törtem karom! Addigra remélem már lekerül a gipsz! Már négy hete nem is mentem, most még egy plusz hónap!
Mégvalami!

Én mindig azt szoktam mondani,aki elöbb szol,vagy elöbb mondok igent valamire,az elsöbbséget élvez!Tehát ha az a tura elöbb lett szervezve,igenis tessék azon résztvenni!Velünk majd talállkozol máskor!
Sanyi!

Egyszovalse irtam,hogy te tehtesz a dologrol!Csak azt ecseteltem,hogy ennyi embernek(kb 20 motor),egyszerüen nemlehet olyan idöpontot talállni,ami mindenkinek jo!És valamelyik dátummelett már kikéne tartani!
Igazad van , DE sajna arról nemtehetek ,hogy a helyi vagányok( Túri Motoros Klub.. röviden T.M.K.) még az év elején ezt az időpontot választották .http://www.tmk04.extra.hu/inde... nembaj , még addig próbálok valamit alakítani a dolgon , de sajnos mivel ismét én vinném a túrát , valószínű csak vasárnap dudnék meglógni egy kicsit!Mivel mindkét rendezvényen szeretnék résztvenni így még töröm a fejem egy kicsit hogy tudnám összehozni!
Akkor nemértem!

Én délre lakom Spogtol!
inkább nyugat felől, mert anyunál Győrben már vihar volt, amikor itt még be sem borult igazán...
Akkor ezekszerint északfelöl jön!
Oksa!

jolegyél!
Huuu dekis izéke vagy!

Léptem, nálunk mán szakad!
/jujj de megvan!/
nem nagyon
Nemááá.
Nem vagy Te ilyen, ugye? Tuti segítenél, hogy elöbb végezzek!
Ugyi nem vagyok nagyon naiv?
attól, hogy te dolgozol, attól én még pihennék, ne aggódj!
tessék, itt van:

Megvan!
Szia Angyalom! Még nem tom hova megyek, de elviszlek! Aztán utána beszélgetünk milyen jó kis pihenés volt!
Hova lett a puszis?