Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azt szoktam irigyelni akinek 310 óra alatt van a munkában eltöltött órái száma! Persze havonta!
Amúgy, bármelyik "kis" kiruccanást elcserélném egy mocizásra veletek! Régebben, ha emlékszel, mindig írtam, hogy megyek-megyek, aztán mindig jól visszamondtam. Hát már tanultam belőlle! Csak akkor mondom ha tuti, de ez nálam csak előtte derül ki!
Na léptem, csaj-e bizti hiányol mán!
Széles utat, és vigyázzatok magatokra, ránk vadásznak!
figyi, 10 perc múlva ráérek, akkor majd sajnállak kicsit, jó?
Úgy-Úgy! Dettó!
Hogy én hogy irigyellek!
Nem,nem!

A buszos az buszos!Szeretjük öket,mint a taxisokat!
Hát ha a buszsofört fuvarozónak vesszük, itt is kitettetek magatokért!
Elvileg vagy Párizsban, vagy Hollandia környékén! Nagyon nem tudok előre tervezni, meló az úr!
De ha tehetem.........a naptárba bevések minden álltalam ismert túrát, majd mikor odaérek már látom, hogy nincs esélyem!
Öszinte legyek?Hát nem!

De majdcsak össze jön!A 16-17.-ével mi a gond?
Sajna nem rajtam múlik!
Én mennék nagyon, csak ez a fránya meló! De igyekszem ám! Bár gondolom ez a távolból nem nagyon látszik!
A fuvarozokat kifelejtetted a felsorolásbol!

Pedig álltalában mi okozzuk! Azis valami nem?
Egyébként micsinálsz Augusztus 16-17.-én?
Még valami!
Elismerésem minden szolgálatban lévő, Mentősnek, Rendőrnek és Tűzoltónak akiket ma mozgósitottak a maglódi balesethez! Szép volt! Előbb értek oda mint a heli! /8-10 perc/ Éppen kimentem haverral gurulni eggyet, rövid guriga volt. A baleset az orrunk elött történt, telefonáltunk, nem tudtunk nagyon segíteni, úgyhogy fal fehéren hazagurultunk! Részvétem a hozzátartozóknak! Sajnálom!
Igen!

Mint az elöbb leirtam az okokat!Tologathatjuk jobbra,meg ballra,meg Decemberre,de mindig lessz valaki(kik) akinek(nek) nemlessz jo az idöpont!Ez a nagyszámok törvénye(minnél többen vagyunk,annál nehezebb összehozni).Hidd el tapasztalatbol beszélek!Voltmár,hogy 30-motorrral szerveztem turát!Mitne mondjak,nemegyszerü!
Esönapnak jolehet a 07.-e!

De az a nagy igazság,hogy olyan idöpontot nemlehet talállni,ami mindenkinek jo!
Amikor a 06.-át kiötlöttem(tük),akkor ugyvoltam(tunk) vele,hogy már vége a nyaralásiszezonnak,és több mint egy honap lessz az indulásig!Ritkán terveznek az emberek ennyire elöre,tehát vállalhato az idöpont!
Csak annyit tudok mondani,probálld meg átszervezni,ha lehet!
Hy.
Amennyire Én értelmezni tudtam az emberek szavait, ez az időpont fix!
Üdv mindenkinek!
Nekem sajna csak a vasárnap lenne jó-(szept. 07.-e)Még az is húzós egy kicsit- haza kell még reggel "kocognom" szlovákiából, de ezt a részét megoldom!
Oksa!

Egyébként sürübbenis jöhetnél velünk!
XX-re gyártott csomagtartó csavarokkal és távtartókkal érdekel valakit? 70/ 373 46 91
Sziasztok skacok.
Haver srác kérte, hogy szóljak, hát szólok! Eladó egy pár, Pilot Power 2CT, 1000 Km-rel, első-hátsó 55 pénz!
Aki ismer tudja, hogy nem értek hozzá, így nem tom milyen ár érte. Én felraktam, oszt jóvan!
És eladó egy szürke kipu is, 2 dob, és a rendszer, 90 pénz. Nagyon szép hangja van! NEM TOM A MÁRKÁT! /még mielöt.... / Hívjatok!
Más!
Nekem jó a dátum, ott leszünk! A helyszin meg tök mind1!
Te olyan hüjjjjje vagy!

Akkor nagylessz a család!
Milka! Minden jól ment ma megismertem az új családot, nagyon szimpatikusak
Kanyargászás Vasárnap!
Naszály-Ring,a megszokott 2-esen Szendehely,és Katalinpuszta közt!Hogy a gumink széle rojtosodjon.....
Találka 12-kor nálam,Zuglóban,vagy 12,30.-kor a Shell kúton a 2.-esen Dunakeszi után....
1,Menyus
2,Fiveurban
3,Mr.
4,Biri-12.30.-kor a Shell kútnál a 2-esen
5,Csöle?
6,Busati?
7,?
Lehet!

Nemtudom!De akkor utánna nézek!
be vagy regisztrálva
több mint 3 éve műxik a fórum
a teljes új weboldal, ahol már nem csak fórum lesz, készülőben... egy ideje...