Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja.mégvalami.:-egyenlőre ismeretlenül,de boldog névnapot kivánunk Milkáné kisztihandnak.
Oksa!
Még szép!

Miután felirtalak!
Üdv nektek.
számunkra elfogadhatóak a részvétel körvonalai.
feltétlenül ottleszünk.
Természetesen OK. Én sem akarom ráerőltetni senkire az én délutáni -ésti programom. Mint az előbb is írtam csak egy ötlet. Maradjunk az eredeti uticélnál. A többi meg majd alakul úgy is!
Ausztriát meg még megdumáljuk. ÉRDEKEL!
Egyébként azse rossz program!

Bár én ugy gondoltam,hogy egy kicsit csevegösre kéne venni a figurát,egy asztal mellett.Amin mellesleg finom ételek,és italok sorakoznak!
Csinálljuk ugy,hogy lemegyünk megebédelünk,közben feldobjuk a témát kinek lenne kedve,és ha van érdeklödés hazafelé utba ejtjük az álltalad felvázolt rendezvényt!
Igy elfogadhato?
Nálunk jövöre van betervezve!

Ha gondolod,összebeszélhetünk majd!
Én a szombati délutánra gondoltam volna, mikor nálunk úgyis lesz egy kis motoros nyüzsi amihez lehetne csatlakozni kis kitérővel hazafele menet. Csak egy ötlet! Nem egy kötelező napirendi pont.
Igen próbálok én is járni -kelni kis hazánkon kívül is. Még Ausztria -Grossglockner és a többi hires hágó még nincs meg , de már az idén nem is lessz.Pedig már vagy 3 éve készülök(lünk) de mindig közbejön valami!
Egyébként ha valakit innen érdekel,gurulunk egy jot Csengerre nemsokára!
A következö linken tudtok részletesebben utánna nézni!

http://www.motorozz.hu/sys/mai...
Oké!
Milka én ismerlek és nem harakszom rádból írtam, csak ez a véleményem, de hagyjuk is én biztos nem leszek ott egy busával.
Nekem a hétköznap az gáz!Olyankor halytom azt a lét,amit hétvégén elmotorozok!
Dodo!

Nem én találltam ki hogy XX-es tali legyen!

Én nálam edddigse volt megkötés,és eztánse lessz!Ezt te nagyon jol tudod!De akkor ne hivjuk XX-es talállkozonak,csak simán irjuk ki,hogy gurulunk eggyett ahogy szoktuk!Én XX-es talállkozora kaptam felkérést(szervezzem meg),és megtettem!De ha ez igy kezd elmenni haragszom rádba,énleszek az elsö,aki hagya a fenébe!
Egyébknét évi egy ilyen rendezvényt lehet tolerállni!Nem?Ha Busások évente csinállnának egy ilyet,vagy a hangvillások,vagy mittudom én ki,engem nemigazán hatna meg!
Mégvalami Dodo!

Mostis fenntvan nálam egy turaterv,nemnagy a tolongás!Pedig az nem motorfüggö!
Mostnézem csak komolyabban az időpontot.
Szerény kis lakhelyemen- Mezőtúron aug. 24-én lesz a Túri Vásár. Van ki hallott róla de inkább van aki nem. Nem is ez a lenne a lényeg . Már csütörtöktól szinte egésznapos programok lesznek. Többek közt szombaton délután szerény kis helyi klubunk tart egy felvonulást (kb 30 perc) és ha minden összejön lesz egy Street-Fighter Show is ha a szponzorok is úgylátják. Ha esetleg a csapatnak van kedve egy kis kitérőre szivesen meghívnák mindenkit . Nincs sok látnivaló, de legalább egy kis szint hoznátok szerény kis városunkba és klubunkba! Bövebbet a programokról vasárnap este tudok-akkor lesz egyeztetés.
Oksa!
Ugylátom,sokfelé jártál teis(fényképeid alapján)!

Mi kis csapatunk is volt idén Szlovéniában,meg Szlovákiábanis!ugy látom teis jártál arra!Lessz miröl dumcsizni!
Maistear barátomrol csak annyit,szerintema légynekse tudna ártani!Amekkora darab,olyan jámbor!Még aztse hallottam sose,hogy a hangját felemellte volna!
Egyébként most még könnyü vele elbánni!Csak odébb lépsz kettöt.Mire odaér(percek kérdése) megint lépsz kettöt!
Na ha ezt elolvassa,nekem reszeltek!
Egyébként mi eddig(nem a telljesség igényével) errefelé jártunk!Kukkants be!www.kep.tar.hu/milkamu
Ez ám a kirekesztés én annak idején voltam xx találkozon egy gsx-r.rel mert a havert kisértem ő xx -el volt és nem volt gond milyen motorral voltam, tavaly mikor nálam busa találkozó volt ki kellett volna állnom a kapuba és csak a busásokat beengedni,nem akarok senkit megbántani de az xx találkozora is elmehet szerintem egy haver akinek csak egy x11 van,de én mostmár el se mennék a helyében.
Üdv mindenkinek!
Az ötlet jó , úgyis mondhatnám hogy nekem 8 hová, csak gyüljünk össze! Az X11-es cimbire visszatérve azért bátorkodtam volna érdeklődni, mert abban is XXmotorblokk van.De ez aztán igazán nem probléma. Igazad is van Milka : Ha XX tali akkor legyenek is CSAK XX-ek.
Maistear barátodra visszatérve Jobb a békesség! Bár ... én sem volnék egy " kisdarab" elveszett ember,De koncentráljunk az összejövetelre!
Sziasztok!
A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen Augusztus 23.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szegedre(nem a pályán),és ott az öreghalász étteremben jol megkajálnánk!Hihetetlen jol föznek,mi már évekota járunk oda!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a Tiszapartra!
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Ma
ist

ear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
Látom gyülünk mint az iszap!

ez örvendetes legalábbis számomra!
A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen Szeptember.A helyet még kitalálom,attol tessük függövé,merröl érkeznek az emberek(senkinek se legyen tul messze).

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Maist

ear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
Úgy-úgy.... bár most inkább tigrismintás...
A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen Szeptember.A helyet még kitalálom,attol tessük függövé,merröl érkeznek az emberek(senkinek se legyen tul messze).

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Maist
ear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)?
A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen Szeptember.A helyet még kitalálom,attol tessük függövé,merröl érkeznek az emberek(senkinek se legyen tul messze).

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Maist


ear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
Oksa Spogtestvér!