Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépjónapot mindenkinek.
Forradalmár lelkületű márkatársaimnak igazuk van.
Amennyiben eladáskor nem a valóságnak megfelelő adatok vannak feltüntetve,úgy a vásárló szándékos megtévesztésénk esete forog fenn.Sajna több bibi is lehet a dolog rendbetételénél.Például szinte bizonyos,hogy a kereskedő és az importőr egymásra fognak mutogatni.Ha egyálltalán elfogadják a ti méréseteket.(nem fogják)Komoly hercehurca várható.Mindenesetre megragadnám az alkalmat,hogy részvétemet nyilvánitsam ki ezügyben,és kiváncsian várom a fejleményeket.
Oksa!

bár jöbb ötletnek tartanám,ha velünk jönnél moccal!
Hogyte miket tudsz!
A Himnusz is ott íródott!
Én is a Szatmári síkságról származom (Csengertől kb. 35km-re - Szatmárcseke). Lehet, hogy pont otthon leszünk, csak nem mocival.

Egyébként azon a vidéken nem Csengerre megyünk, hanem Csengerbe.
Ez kérdés!?

Hát Csengeren!Épp ittlenne az ideje,hogy szemályesenis megismerd a "bandát"!
'Napot! (Köszönöm a figyelmeztetést. )

Tudok róla köszi, párhuzamosan olvasom mindkét topicot, csak nem tudom még hol leszek 16-án.
Ha ama nagy amerikában volnánk,ez müködneis.
De ebben kicsi hazánkban,hmmmm.........
Egyébként 16--án tervezünk egy jokis gurulást!Mértnem jössz?
Ha átnézel hozzám,ottvan minden!
Pontosan!

Ugyebár a sulyadotis ezután fizeted,stb.
Csak tudod az a gáz,hogy mire ezt kiperled belölük,lejár a gergelynaptár!
Jooooooooonapot nekedis!
Nekem 112kW (153LE) van a forgalmi engedélyben - mint okiratban - feltüntetve. Ha nem ennyi, pl. szándékos korlátozás miatt, akkor becsaptak és akkor üzlet vissza + kártérítés.
Igenám, csakhogy ha vásárláskor erről a vevőt elfelejtik írásban tájékoztatni, akkor annak kőkemény jogi következményei vannak - és lesznek.
Tittelett minden Hondádosnak!
Maci ne is csodálkozz! Le van folytva!
Az én Hayabungámmal is ezt tették az ebadták!
De mi kigyógyítottuk a gyilkos kórból! .
Hogyne létezne!

És nem ez lenne az elsö eset!Sajnos!
De várjuk meg a fejleményeket!A szerelöm a Honda szallerbecknél dolgozik,és igérte utánna néz a dolognak!
Viszont ha ugyvan ahogy gondoljuk,akkor nagy a gáz!
Ha Francia import,akkor oksa,mert ök a komputert tiltják!Ha Német a dolog akkor többesélyes.Lehet hengerfej,torokszükittö,stb.A legnagyobb gáz a Svájcival van,mert ott a szelepmérettel szoktak variállni!
Te is újonnan vetted itt Mo.-n?
Azért lehet, mert lehet hogy nem erre a piacra szánták.... és én is csak most vettem észre hogy mentünk a pályán nagy sebességgel, mert eddig nem volt hol kihasználni. Szóval eddig abban a tudatban voltam, hogy 150-160 paci... de most... kitudja
Tuning? nincs benne. fékpadra meg még nem tettük mert tegnap vettük észre hogy valami nem stimmel...
Ez létezhet a Mo.-n újonnan vásárolt XX-re is? Na neee!
PowerCommander/DynoJet?
Tervbe van a kipuffreccer csere is, de valami igényesebbre szeretném (4to2, Akra, Yoshi, stb.) és mindenképp street legal, annak meg egyelőre gátat szabnak a zanyagiak.
Nem rossz!

Márcsak azokkal a gyári dobokkal kéne valamit kezdeni!
Üdv.!

Létezik e hogy az XX gyárilag le van folytva valamilyen okból kifolyólag? (Francia piacra szánt vagy mitomén)
Ugyanis tegnap volt szerencsém a kedves barátaimmal motorozni, és hát egy bizonyos sebességnél mintha elvágták volna... gyorsulni sem ugy gyorsul mint a többi 6.ból gyosultunk kb azonos sulyal én kopp gázon a másik XX nem volt koppon és nem kicsit lemaradtam... Mi arra jutottunk hogy valószinű folytás lehet benne , de hogy milyen azt nem tudjuk...
Ha valakinek van valami 5lete, vagy tud valami hivatalos infot vagy valami kérem segitsen...

Köszönöm!
Itt vannak a nappal készült képek:
Tudom hogy nincs szükség rá mert ugye Hondáról beszélünk, de hátha valaki olvasgatni szeretne : http://pdftown.com/Honda-CBR11... Szerviz manual
Koszomom