Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csak először a zsebfekélyemet kell meggyógyitani,vállalkozásba kezdtünk és minden lóvé benne van.
Mésísz?
Hát, a valóságban nem minden úgy van mint a reklámokban!

Egyébként meg JóNapot! :)
Nemis szeretnél venni most vasat?
Pontosan!
Nekedis kishölgy!
Értem!
Van ez így...
Még mindig jobb mintha a csákó száll el a motorral...
Aloha !
Szerintem is, ha ésszel húzod neki akkor semmi gond,csak ez a srác egy újgazdag nagyarcú gyerek volt aki ugygondolta hogy ráül már egy erős motorra, csak a bátorság hamar elszált.
Milkabá listája sosedöl!

Lásd KAOLOKLISTA! Ugyhogy mi eza negativ kisugárzás!?
Ja amugy szépjooonapot barátom!
Hogy lehet egy XX-en félni?

Egyszerüen nem értem!A legjobb fék van rajta,amit a modernrizskályhákra valahais gyártottak!Huzni,meg csak annyit huzzopn az ember,amennyi joooneki!De félni?Hát ez érthetetlen!Ráadásul annyira kezes(sulyát meghazutttoloan),járgány,hogy nemis találok szinonimát!
Szia!

Szerintem az csak 1 euro, de aukciós oldalról lévén szó ez a kikiáltási ár. Ami azt jelenti, hogy szépen fel fog menni mindenbizonnyal olyan kb 18-23000 ft vég összegig ha abból indulunk ki hogy kint olcsóbb, de akát többe is kerülhet. + Postaköltség stb, ahogy Milka Barátunk irta, és az csak akkor derül ki hogy nem jó ha kifizetted, és kibontottad!
De ha akarod próba cseresznye Lehet hogy 18000ből hazajön, de van rizikója.
Én maradok Milka listáján ha az mégis dől valami miatt akkor még mindig lehet németül gagyarászni és rendelni...
Szia Milka!Jol látod,csak volt közöttünk 1 Nyiregyi srácé ő megvette tőllem de nem motorozott vele mert félt rajta.
És most mia gond!

Illetve mért kérted a segitséget?
Egyébként az van oda rova,hogy 100 euro a sárvédö+postaköltség(az még 25 euro).Szoval 125 ero=kb.27.000ft.Azaz drágább mint amit nekem sikerült kialkudni.Oszt még németülis dumcsizni,vagy irogatni kell,mikor megrendeled!Oszt mikor átveszed(mert ugye csak utánna tudod megnézni,hála a Magyarposta joindulatának),akkor derül ki,mit kaptál.Itt meg odarobogok,Magyarul elzsolozmázom mit szeretnék(nincs nyelvi nehézség),és mikor megjön megnézem mielött kifizetem.
Csak sikerült....
http://cgi.ebay.at/Hinterradab...|39%3A1|66%3A2|65%3A12|
240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14&timeout=1218867241488
Fakk,nem tudom belinkelni....

Hátha...
http://cgi.ebay.at/Hinterradab...|39%3A1|66%3A2|65%3A12|
240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14&timeout=1218867241488
Aki tud spenótúl (német) fordítsa már le nagyvonalakban ezt legyen kedves...

http://cgi.ebay.at/Hinterradab...|39%3A1|66%3A2|65%3
A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14&timeout=121886724148
8
Még valami!

Én házilag barkácsoltam oda egy alulapbol+gumilap!De ha lehet szépet,és jotkapni,akkor inkább az!
Jollátom,hogy egy volt tulaj,és egy mostani tulaj beszélget?
Amugy szépjoooreggelt mindenkinek!
Azt nem mondanám,hogy rendszeres,de voltmár rá példa!És mivel javithatatlan,ezért marha drága!Többszöröse egy ilyen belsösárvédönek!De egyébként nézd meg a tieden!Semmi védelem sinncs!Pont oda veri a dzsuvát.Ráadásul a "porvédö" is fejjel lefelévan.