Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
most dobtam csak föl a láncszettet, de teljesen meg vagyok elégedve vele...
köszi mégegyszer
Szegény mocis!Bazi nagy veszteség a családnak+az ismerősöknek!Bazzeg a múltkor majdnem engem is kivasalt egy buzi autós!Be akartam fordulni balra egy szűk bejáróhoz,index ki meg minden ,jött mögöttem egy autó az lassított viszont jött még 1 is izomból az meg előzött én meg fordultam hallom a csikorgó kerekeket, az utolsó pillanatban satu a buzigyerek meg eltépett!Utánamentem,elküldtem a ku.. anny...ba!A takony gyerek kettőt nem tudott szólni! Lassan már nem merek kimenni az útra annyi barom van!Főleg sok fiatal takony apu verdájával nyomja magát!
Nemtudunk rola!

De nincsis a "csapatban2 bordo járgány!
Ebben igazad van,de elörelátással ez megvalosithato!
Sajna olyan hely nincs,meret a leghosszabb egyenes szakasz(h-ring),se elég hosszu az ilyen manöverekre!Illetve kilehet tolni 300-ig,de akkor nemmarad hely lassittani!
Szoval marad a nyilt utca,pálya!
Ittvagyok-ragyogok!
Szép Jóestét!
Esztergomba volt valaki ma 7 körül láttam egy kék xx, meg egy bordot! nem ti voltatok?
GáborXX
Simán lehet TARTOSAN 250-felett menni!

A tartosant értsd több kilométer,és nem orákig!Én mais teszteltem egy XX-et a nulláson,és simán mentem vele 280-felett!
Ezzel aq 15-literrel,azért vitatkoznék!

Tán akkor,ha tényleg egyesbe mész vele!
Adatlapot létszi tölsd ki!

Köszönjük!
Szoval egyesben akarsz vele járni!?

Amugy 120-ig 4-5 között,150-200 5-6 között,200 felett,ugy 400-ig 7-8 között!
Természetesen ezek az adatok injektorosra vonatkozmak.A karbis(amit teis szeretnél venni) egy lityivel többet eszeik mindig!
Szoval egye4sben akarsz vele járni!?

Amugy 120-ig 4-5 között,150-200 5-6 között,200 felett,ugy 400-ig 7-8 között!
Természetesen ezek az adatok injektorosra vonatkozmak.A karbis(amit teis szeretnél venni) egy lityivel többet eszeik mindig!
http://www.nyugat.hu/tartalom/... Ezt is érdemes megpillantani Nem minden a 3 kiló feletti végsebesség! Onnan meg is kell állni[O07!Az már nagyobb mutatvány!Széles utat(kevés vonatot)
Józsixx! Nézd meg a nevem mellett a videókat.
Akkor jó. Bár engem jobban megnyugtatna egy olyan hely, ahol kedvemre próbálgathatom, nem a szabad pályára kellene apellálnom. Ráadásul az sem árt, ha nem dimbes-dombos az út.
Józsixx! Ma együtt voltam Maistearral és ahogy jöttem haza 8-szor 10-szer beleszaladtam a háromassal kezdödő tartományba.Nem kell hozzá csak 10-20 másodperc szabad pálya.
Ugytudom nem...
De vagy 1 barátom aki ha szépen megkérik megnézi mi a vége, és vissza is hozza 1ben!
Hidd el ki lehet autópályán próbálni!
Szia!

Én 2 személynek minősülök, nálam a 98-as karbis 7.5 ha ovatosan mentem ha ugy haladósan 160 körül akkor 8.0-8.5 ha 180-220 között akkor 9.5 körül. De az se mindegy hogy hol tankolsz nekem a Mol-t szerette abból evett a legkevesebbet!
'Estét! :)

Mo-n létezik valamilyen zárt pálya, amely alkalmas végsebesség mérésre? Sztem autópályán a lehetetlennel egyenlő a 300 közeli sebesség elérése, ha csak le nem záratjuk.
Csak helyeselni tudok! 6-6,5 L . És nem bánod meg, az tuti! Sok sikert, hogy összejöjjön!
130-ig 6 literből kihozod.
De ha húzod a szarvát képes beverni 15 litert is. Az xx nagyon jó választás, nem bánod meg ha ilyen stílusú vasat szeretnél!
Sziasztok!milyen a fogyasztása XXnek ?1998-2001sig?Sajnos még kispályás vagyok,de filoztam jövöre veszek egyet!Tura fogyasztásra értem 120-160km között?A jogsim még kell!
Nem,nem,nem és nem!
Hááááááááááááááát?!