Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismerősek az érveid!
Szinte minden hétvégén jönnek megnézni a vasat4
Vagy hűjének próbál nézni,vagy olyan összeggel próbálja meg kiszúrni a szemem hogy ......!
De azt hogy milyen állapotban van,és mit költöttem rá,végig vezetett szervizkönyv a mai napig,az szinte egyiket se érdekelte!
Én már kezdek is immúnis lenni!
+ az apróságok ugyan csak 40ezrnél kell az FJR-en szelepet állítni és az bizony 35-40ezer forint,én megcsináltattam azt is(igaz az enyémen nem kellet állítani mert minden hézag stimmelt)de akkor is egy ismeretlen netről vett izénél evel a költséggel is azonnal számolni,a himbarendszer,kormánycsapágy,zsirzása az összes olaj cseréje(mert ugyen nem csak a motorolaj van),szoval ezek min-mind költség +idő,és én ezeket mind megcsináltam,
Ezeket a dolgokat egy idegen vevőnek hiába magyarázom nem kezeli értéknek,azt hiszi ezek nem számítanak,pedig fontos dolgok.
Meg pl nem jártam vele dolgozni,meg esőben,meg hidegben.
De 2xvoltam vele a hungaroringen meg 4x kakaucson,és nagyon szerettem vele kanyarodni,sajnos az emberek azt hiszik ezek hátrányok,és inkább megveszik a gazdátlan gyári fényezésűt mert azt gondolják az a tuti
Ne kérj bocsánatot,hisz én kértem hogy írjál a vasról!
elméletileg ma jön hozzám a srác(más ügyből kifolyólag9,megmutatom neki,oszt meglátjuk!
De ahogy olvasom,te is törődtél vele ahogy én!Még az évjárat is egyezik,meg egy picit a kilométer(az enyémbe 55.000van)az meg már nem nagy különbség!
2002-es abból indulok ki az árnál hogy a legolcsóbb most a piacon 1,2,viszont az sérült és extrák nélküli,meg az van kiirva rá hogy 280000km-t futott ami lássuk be elég vicces,innentől bármennyi lehet benne.
Az enyémben 43000km-van amit garantálni tudok,bagster táska+bőr,gyári odaldobozok,nonfango hátsódoboz,riasztó,túraplexi(én utáltam)+gyári,Goodr.fémfékcső(ami nélkül az FJR-en a fék egy vicc),k&n légszűrő,(nem volt drága18000e ),csináltam egy csomó védőbigyuszt karbonból ha esetleg perec van ne keljen furgonnal hazahozni,stb....
Meg a lényeg hogy gondos gazdája voltam,sosem akartam eladni,de nincs értelme tovább,az olajat még akkor is lecseréltem szezon végén ha 2000km-t mentem meg ilyenek,és még sorolhatnám a végtelenségig
Arra gondoltam hogy 1,3-ért meghirdetem,és az valószínű 1,2 kifizetve,így szerintem a legolcsóbb a piacon,kisseb izét beszámolok.
De a legboldogabb akkor lennék ha valamilyen formában ismerős vinné el,aki értékeli ezt a sok extrát nem csak úgy megveszi.
Bocs a litániáért
Vagy határ közeli helyeken érdeklődsz, vagy töltő és zacsis dohány... Cigin máshogy nem nagyon lehet spórolni.
Értem!
azért nem éri meg!
JTI-től már nem. A szállítójukkal nem voltam kibékülve és már helyem sincs hova rakni, na meg nem szívesen tárolom a pénzt dohányáruban.
Na off
JTI-től vásárolsz?
Régebben ott mindig nagyobb volt,mint a BAT-nál vagy a PM-nél...
Régebben csak akkor vásárolhattál,ha vállalkozó voltál és volt jövedéki termék forgalmazására engedélyed.
Ha tudsz is venni max 20-30 ft-ot nyersz,mert annyira kicsi az árrés a cigin...
Bocsi, hogy belevau. Boltozom. Dohánygyártól, szerződéstől függően 1,5-2,5 % körül van a boltos haszna egy doboz legális cigarettán. Amit megéri az a külhoni termék, mivel a dohánygyárak nagyon figyelnek az alkalmazottaikra, még a cserét sem engedik.

písz
Csak is márkás érdekelne!
Most azt hallottam,hogy a Metróban lehet kedvezményesen vásárólni4
Holnap jól meglesem!
írtam
Dolgoztam,és írttam,hogy ha hiány volt TELI áron kellett kifizetni.
Egyébként dobozonként kb 30 ft a haszna a boltosnak. -Tehát max ennyit tudnál spórolni rajta. -
Akkor,ha márkás és nem hamis cigiről beszélünk semmi.Csak azzal meg nem nagyon foglalkoznak,mert kisebb lenne a haszon rajta.
A prilukit meg a társait meg hanyagolnám...
Mért mi a gond a "nem rendes" cigivel?
Ha cigis cégnél dolgozol,nem tudsz olcsóbban?
Ha "rendes" cigit akarsz,akkor szerintem sehol.
Ha meg valami importban gondolkodsz,azt meg piacon keresd.
Bár én tuti nem vennék csak legális helyen!
Igaz nem dohányzom,de dolgoztam cigis cégnél!
Pont ott ahol a LD is van,ha "hiányom" volt a cigiből,akkor TELI áron kellett kifizetni!
Hol tudnék Budapesten "olcsóbban"cigit venni?
Tud erről valaki valamit?
Mi az ára a tiédnek,és mikori?
Lehet lenne rá érdeklődő!
Tavaj elött 2000km,tavaj 3000km, születik a második gyerek nincs értelme tovább áltassam magam még kevesebb időm lessz erre az egészre.
Persze azért még vettem rá 30ezerért fém fékcsövet nehogy rosszul járjon az új tulaj
Még mindig a legjobb gépnek tartom,persze átfújattam gyöngyházfehérre úgyhogy jó szívás lesz eladni,az emberek szeretik ha gyári mégha szar is,de majd jó olcsón adom azt csak elmegy .
Igen másba!
Egy Pan-Europan van lefoglalózva!
De te mért adod el?
Holnap felteszem az Fjr-t akarod?ha eladod az xx-t.
Mert akkor nem eröltetem a hirdetést,inkább ismerősnek adnám el.
Vagy másban gondolkodsz.
Az enyém idősebb(2002-es) de megérné az árát!
Ha gondolod nézd meg!
Az enyémet nem akarod megnézni?
tutti lesz moci
Tudom.....így javítok, újra jó választás.

Túrára már csak meglesz.
tudom, volt xx-m