Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Jó választás.
hali

2005-2006-os xx-et keresek kevés km-rel, gyári állapotban.

Üdv
Gábor
(djtoci ne röhögj )
Eleinte én is bántam,magam alatt voltam!
De ha a másik oldalát nézem,akkor előbb kellett volna jöjjön a betegség,mert az az életvitel amit én folytattam,az a szervezetem teljes,és felesleges kihasználása volt,a végletekig.Meg még egy kicsit tovább!Szóval ha innen nézem akkor még "jól" is jártam!
Akkor jól mondom. Az mondjuk sajnálatos, hogy betegség miatt kell csinálnod. Én csak azért változtattam, mert gondolni szeretnék az utódaimra és magamra, hogy minél tovább tudjak majd egészségesen mellettük lenni. Lassan már úgyis jönnek.
Én a betegségemből kifolyólag 3-éve tudom mi az a diéta!
Fogyni nem úgy kell hogy nem eszik az ember(ahogy sokan csinálják),vagy egész nap majszol!Hanem rendszeresen időben enni!Én napi háromszor eszem,reggeli 05.00,ebéd 11.00 vacsora 17.00!Bármikor két nap alatt játszom a súlyommal 2-4 kilót plusz,mínusz!
Jó oké,ezt én is tudom!
De engem most egy kondigép érdekelne!
Jó reggelt.

Köszönöm a E85 hozzászólásokat.

Szerintem a diétázás csak Ön kínzás, de az egészséges és rendszeres táplálkozás az hosszabb távon megéri és bizony kell hozzá egy kis test edzés, persze nem profi sport.

Én 4 után nem eszem és mérsékeltem az adagomat, így 20 kiló hipp-hopp leugrott karácsony óta, ja és napi 2x fél órát edzem. (fekvőtámasz, felülés)
Eredménye, hogy az ünnepek alatt nagy zabálások után 40 deka jött vissza ellentétben a diéta utáni sok sok al.

De mivel ez egy XX topic, így kijelenthetem, hogy a fogyasztásom nem változott hiába kell kevesebb súlyt cipelni. Pedig reméltem, ha magam karcsúsítom és nem a motorom akkor lesz eredménye.
Jó reggelt!
Kurva nagy lemondás,kemény dolog a diétázás,megviseli az embert rendesen!
Lehet, hogy ezért nem fogyózom...
Először az étrend a fontos utána jön a kardió és csak ezután érdemes gyúrni!Nincs cukor, édesség,McDonald's,sertés hús!Ja tészta se nagyon! Nem egyszerű, pofázni könnyebb róla!
Nem nekem lenne,hanem a gyereknek!
Már kerek mint egy hordó!
De ha volna,szerintem én is használnám!
Gyúrsz vazeee?
Szép jó napot!
Keresek használt,de jó állapotú kondigépet!
Köszi, nem sürgős annyira. Nem készülök egyenlőre hosszú túrára.
Összehozzuk a jövő héten! De ha sürgős, akkor még a héten is megoldhatjuk valahogy.
Alkalmattán jó lenne leméretezni a Te példányodat. Van egy lakatos ismerősöm, de neki nem szabad mozgásteret adni. Ha konkrét példát lát azt talán le tudja másolni.
Mondtam, hogy kapaszkodj! De ha ügyes vagy, akkor az enyémről le tudod venni a mintát.
Hú az annyát . Ennyire nem gondoltam. Azért köszönöm, hogy utána jártál. El kell gondolkodnom mi jöhet még szóba.
Jó reggelt!
Tegnap azt is megkérdeztem. Kapaszkodj meg! 18e lenne, plusz a platni. Ha így is érdekel, akkor megadom a számát, és beszéljétek meg.
Jó reggelt!
Esetleg az "esztergályosodnak" nincs kedve klónozni ezt a remekművet?
Igazán nincs mit!
Ez úgy jó ahogy van! Köszönöm hogy utánajártál.
Itt megtaláltam nagy nehezen.
Mondjuk nekem a saválóval sincs semmi bajom. Csak azt gondoltam az aluval könnyebben dolgoznak.