Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt csak úgy általában szóltam hozzá nem konkrétan neked, tudom hogy xx-t keresel,csak arra próbáltam célozni hogy legyél nyitott.
Az míndíg benne van hogy eldől,nekimennek felborul,elcsuszol,még ha te vagy a légtökősseb balesetmentes-seb csávó a földkerekségen akkor is.
De nem is téma tovább neked ez fő szempont és slusz.
nem szeretem, ha valami pillanatok alatt füsté válik , inkább legyél optimista . Lapozz vissza, itt írtam, hogy xx-t keresek

azért kösz a segítséget
Kösz
Bár nem szeretnél olyat ami törött volt, de ezt nézted már?
Motor

Ha Szolnok körül találsz akkor annyira rá tudok kukkantani, hogy érdemes-e megnézned.
Én mindenképpen arra törekednék hogy valamilyen formában ismerős legyen akitől veszem akár innét a forumról ismeretlenül is.
A sérülésmentességről meg csak annyit hogy bizony nagy ára van,és igazán semmi értelme kifizetni,ugyanis egy pici kicsúszás mindíg benne van az új tulajnál is és akkor fujhatod azta 3-4 kilóval többet amit kifizettél érte, egy ugyanolyan gépért ami esetleg karcos de ismered a tulaját és tuti jó.
Ezek mind olyan elvek amik sokba kerülnek és egy pillanat alatt füsté válnak ha becsuszol a szalagkorlát alá,vagy feldőlnek a motorok a parkolóban,és fujhatod a lét semmi értelme.
Aműszaki tökéletességre kell törekedni és a jó árra nam a bizonytalan forrásból származó karcmentességre.
ÖÖÖÖÖ szerintem
"a kereskedő meg jószívű"! Ez így is van! És engem sem szivattak meg a kocsival, csak mindent a szívemre veszek!
a fránya UFO-k , persze a kereskedő meg jószívű
Én is lecseréltem azt is anno, hogy egyforma gumi legyen elől hátul. Most az öcsém motorján van fent. Mondjuk csúszkál neki is rendesen...
Bakker! Lehet, hogy az én motorom van a képen?
nem a hátsó, az első a gond, az is újnak tűnik
Ha télire ki volt mindig vonatva, és egyébként sem ment sokat, akkor elképzelhető. A hátsó gumi zsír új, és nekem is kb 8e körül kellett először gumit cserélnem. De én igencsak kezdő vagyok, és nem látok bele a kereskedők fejébe, és nem is ismerem a trükkjeiket...
köszi, néztem, számomra hihetetlen a 8000 km
Ezt is kérdezted már?
Akkor leszedem a farokelemről, meg a tankról a kavicsvédő fóliát, meg a doboztartót, és már gyári is.
sajna az elveim megkötnek "gyári állapot"
Szia

Csak sérülésmentes érdekel, kedden valószínű meg is nézem. Netalán véletlenül addig arra járnál kérlek nézd meg.

Kösz a segítséget
Az enyémet már számításba sem veszed?
akkor is csak úgy jó,hogy ha úgy mond "kézen fogva" megyünk!
Mert lehet sérült volt,de ott eltudod dönteni ez neked belefér vagy se,illetve ez mennyire zavar téged,stb.Ugyan így a műszaki állapota!
Ha gondolod ezt le egyeztethetjük valahogy!
Szia

Nem a távolságról van szó, természetes, hogy megnézem. Mivel neked nagyobb a tapasztalatod az XX-k tekintetében, nagyobb eséllyel észrevetted volna, ha törött volt a moci.

Üdv
Gábor
Ezt nem ígérhetem,mivel elég sűrűk a napjaim,még a hétvégék is!
Meg aztán szerintem ezt nem nekem kéne látni,hanem neked mint leendő vevőnek!
Nem is ismerjük egymást,ezt azért írom,mert mindenki mást tart fontosnak egy jármű vásárlásánál!
Lehet én rálegyintenék bizonyos dolgokra,míg te nem!Vagy épp fordítva!
Én azt mondom,távolság ide-vagy oda,én biztos személyesen nézném meg a kiválasztott járművet!Vagy keresnék elérhető közelségbe!
Szia

Kösz a segítséget. Én veszprémi vagyok, szeretnélek megkérni, ha motorozol, és van egy kis felesleges időd megnéznéd a 2. mocit.

Üdv
Gábor
Az első az sérült volt,és valószínűleg nem Magyarországi(kintről behozott),de ehhez jobb kép kéne!
A második az jó lehet!
De persze ez csak egy nagyon "ránézésesre" mondott vélemény!
Sok minden mástól is függ egy motor megvétele!
Hali

Az alábbi mocikat néztem ki, valakinek valamilyen háttér információja van az előéletükről?
moc1
moci2

kösz
Ez is igaz!
Szerintem szinte elnyűhetetlen!
de ha ráadásul még foglalkoznak is vele,akkor tényleg sokat kibír!
tökmind1 mennyi van egy xx-be amig van benne olaj...